Προς το περιεχόμενο

The Medium [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, optimus prime είπε

Aυτος εδω εχει πολυ πλακα,με εκανε και γελασα με το review του..

Τα χωνει ασχημα ομως..

 

Έπεσε στο 1FPS σε κάποια φάση..Εντάξει θέλει προσπάθεια να φτιάξεις τόσο unoptimized game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από focking Birmingham o τυπάς; :P

Πάντως μέχρι στιγμής, δεν ξέρω για αργότερα στο game, το dual reality άχρηστο είναι αφού όταν μπαίνεις σε dual mode όλα στο spirit world γίνονται ενώ στον πραγματικό κόσμο απλά περπατάει. Μιλάει ας πούμε με κάποιον στο spirit world ενώ στο πραγματικό κόσμο μιλάει στον αέρα, τι νόημα έχει αυτό;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Έπεσε στο 1FPS σε κάποια φάση..Εντάξει θέλει προσπάθεια να φτιάξεις τόσο unoptimized game.

Στα θετικα εγραψε στο τελος ''Uninstalls easy''!!!

Το ξεφτιλισε τελειως..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω πως τρέχει στο PC, στο Series X μου τρέχει άψογα και είναι και παιχνιδαρος. Δυστυχώς πούλησα την κάρτα γραφικών και δε μπορώ να το τεστάρω στο pc. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Στα θετικα εγραψε στο τελος ''Uninstalls easy''!!!

Το ξεφτιλισε τελειως..

Καλά ναι, σαν παιχνίδι είναι καλό απλά θέλει επειγόντως patches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χθες που το εβαλα για κανα μισαωρο δεν μου αρεσε καθολου ο χειρισμος του.

Το resident evil που ειχε βγει το 1996 ειχε καλυτερο χειρισμο απο αυτο.

Δεν θα το συνεχισω,εβαλα το resident evil 2 remaster χθες που εχει και binaural ηχο στα ακουστικα και παρολο που το εχω παιξει ξανα,με ειχε διαρκως σε μια κατασταση πανικου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Interactive movie είναι. Αν το θεωρήσεις έτσι μια χαρά είναι, και αφού είναι και στο game pass δεν χρειάζεται να δώσεις κάτι παραπάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κανείς άλλος θέμα στο Red House όπου δεν ακούγονται οι διάλογοι όταν ενεργοποιείς αντικείμενο και στο σπιτάκι στο τραπέζι δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα;

Επεξ/σία από ChrisN.S.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περιπτωση που το παιχνιδι γονατιζει σε επιδοσεις ολες τις καρτες ειναι κυριως οταν παιζει το dual screen.

Δεν ειναι γενικα βαρυ  οπως διαβαζα απο καποιους.

Και ειδικα οι κατοχοι rtx καρτων που υποστηριζεται και το dlss,δεν θα εχουν καποιο θεμα.

Τωρα αν καποιος θελει να τρεξει το παιχνιδι με ολα στο τερμα και ειδικα και με RT,σε αυτη την περιπτωση(και ειδικα σε dual screen)και κυριως σε υψηλοτερες αναλυσεις,θα εχει θεμα ανεξαρτητως καρτας γραφικων.

Βεβαια αυτου του ειδους τα παιχνιδια δεν χρειαζονται πολλα fps.

Εγω ειμαι ακομα στο ξενοδοχειο και ευτυχως δεν εχω αντιμετωπισει καποιο χοντρο θεμα ως τωρα πχ crash.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι τα stutters και όχι τόσο τα χαμηλά fps. Και 30 fps locked να το βάλεις μία χαρά είναι για αυτό τον τύπο game..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, roginsky12 είπε

και γιατι δεν το βγαλανε σε 3rd person αλλα το καναν click and point? για να μας σπασουνε τα νευρα ???

Έτσι όπως είναι βοηθάει στο immersion πάντως. Αν ήταν 3rd person θα μπορούσες να κοιτάς όπου να 'ναι ενώ τώρα το παιχνίδι σε κάνει να εστιάζεις εκεί που πρέπει. Άλλωστε γιατί να είναι 3rd person; Λες και έχει εχθρούς να κοιτάς γύρω γύρω; Ο χειρισμός μετά από 5-10 λεπτά συνηθίζεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ChrisN.S. είπε

780405280_(85).jpg.332f96ba8c407f64bd28b4203dc1af82.jpg

Όλο ομορφιές αυτό το GamePass τελικά..

Αυτό το crash είχα και εγώ στο πρώτο 2ωρο. Και μάλιστα το είχα πάθει αρκετές φορές στο Call of the Sea που και αυτό είναι UE4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τερμάτισα, τους λυπήθηκα στο τέλος που κλαίγονταν πως έβαλαν όλο τους το είναι στο παιχνίδι μπλα μπλα και ζητούσαν να το βαθμολογήσω με direct link (windows game store) και για το λόγο αυτό δεν τους έβαλα το ένα αστέρι που τους αξίζει. Αφήνω τους άλλους να γίνουν οι κακοί 😛

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...