Προς το περιεχόμενο

Xperia 5 Κωτσοβολος 399€ [ΤΕΛΟΣ]


avradim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτά τα λεφτά ψιλοτίμιο, έχει πάρει Android 11 πριν απο μερικές ημέρες, εντελώς στοκ κατάσταση. Περίεργη αναλογία, μάλλον μικρή μπαταρία. Δεν ειναι το ΙΙ όπως λέει και ο @k_dinos , είναι με 855 και 6GB RAM. 

Ως συνήθως στα Sony, πρέπει να τα θες Sony για να το προτιμήσεις. Έχω το ΙΙ, πολύ καλό τηλέφωνο πραγματικά, αλλα όχι για όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά για το συγκεκριμένο κινητό με βάση το ιστορικό και την τιμή σε άλλα καταστήματα πάντως φαίνεται να είναι

https://www.skroutz.gr/s/20084252/Sony-Xperia-5-128GB-Black.html

 

Ενδιαφέρον. Ευχαριστούμε ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκοτώνει ότι δεν έχει 5G.

Αν ανέβεις σε 400€ το 2021 δεν έχει νόημα να πάρεις συσκευή 5G.

Όταν και οι πάροχοι με τις προωθητικές τους ενέργειες (π.χ. Vodafone) σε σπρώχνουν εκεί.

Επίσης κάτοχος Xperia 5 II, πολύ καλό τηλέφωνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

400 χωρις 5G; Με το ζορι θα ξεστοκαρουν ολα τα ακριβα σε αυτη την τιμη. Οπου ειναι λιγα κομματια θα φυγουν βεβαια, παντα θα βρεθουν  "απροσεκτοι".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα ποτε αναμενουμε σε ολη την επικρατεια καλυψη 5G ή εστω σε ολα τα αστικα κεντρα; Αν ειναι σε 2 χρονια τοτε ακομα συμφερει ενα 4G ναυαρχιδα(πρωην) σε καλη τιμη νομιζω. Ελαχιστοι κρατανε ενα κινητο πανω απο 2 χρονια.

Αν και προσωπικα το συγκεριμενο δεν μου γενιζει το ματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, matrixxx είπε

400 χωρις 5G; Με το ζορι θα ξεστοκαρουν ολα τα ακριβα σε αυτη την τιμη. Οπου ειναι λιγα κομματια θα φυγουν βεβαια, παντα θα βρεθουν  "απροσεκτοι".

Άσχετο με το θέμα αλλά οτι δεν ειναι δηλαδή 5g στον Καιάδα; ανεξάρτητα από τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του; για μια τεχνολογία που βγήκε τώρα στην Ελλάδα και αφορά λίγες συσκευές και λίγους καταναλωτές; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 5 g δεν είναι ούτε για εμένα αυτήν την στιγμή κριτήριο, ειδικά στην επαρχία.Απλα δεν νομίζω να έδεινα 400 ευρώ όταν πριν από 3 μήνες είχε το 5ii μαζί με τα ακουστικά 560.(Και το πήρα φυσικά)

Στα 300 350 θα ήταν πολύ πιο ρεαλιστικό και θα πουλούσε αρκετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, hlias1980 είπε

Άσχετο με το θέμα αλλά οτι δεν ειναι δηλαδή 5g στον Καιάδα; ανεξάρτητα από τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του; για μια τεχνολογία που βγήκε τώρα στην Ελλάδα και αφορά λίγες συσκευές και λίγους καταναλωτές; 

Αν δεν δουλευεις data μια χαρα σου κανει και 2G να ειναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Kzaxas είπε

Το 5 g δεν είναι ούτε για εμένα αυτήν την στιγμή κριτήριο, ειδικά στην επαρχία.Απλα δεν νομίζω να έδεινα 400 ευρώ όταν πριν από 3 μήνες είχε το 5ii μαζί με τα ακουστικά 560.(Και το πήρα φυσικά)

Στα 300 350 θα ήταν πολύ πιο ρεαλιστικό και θα πουλούσε αρκετά.

550 μαζί με τα ακουστικά δεν νομίζω να έκανε ποτέ. 

Μια τέταρτη είχε βάλει ο κοτσωβολος 30% σε όλα τα κινητά και το συγκεκριμένο ερχόταν πάνω από 600. 

Πολύ καλή τιμή, ακόμα μετανιώνω που δεν το πήρα. Αλλά βλέπω, σε cosmote τουλάχιστον, δεν έχει ακόμα 5g

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, k_dinos είπε

550 μαζί με τα ακουστικά δεν νομίζω να έκανε ποτέ. 

Μια τέταρτη είχε βάλει ο κοτσωβολος 30% σε όλα τα κινητά και το συγκεκριμένο ερχόταν πάνω από 600. 

Πολύ καλή τιμή, ακόμα μετανιώνω που δεν το πήρα. Αλλά βλέπω, σε cosmote τουλάχιστον, δεν έχει ακόμα 5g

Έχεις δίκαιο φίλε μου,643 είχε, πούλησα μετά τα ακουστικά και βγήκε στο τέλος τόσο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, matrixxx είπε

Αν δεν δουλευεις data μια χαρα σου κανει και 2G να ειναι. 

Το 4G δηλαδή είναι τόσο αργό για data ώστε να χρειάζεσαι το 5G;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...