Προς το περιεχόμενο

Internet στον στρατό


iSAD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, iSAD είπε

Καλησπέρα παρέα , καμία λύση για ατελείωτα ΜΒ για στρατό υπάρχει ; Μου είπαν για κάτι κάρτες sim από eBay αλλά δεν έχω ιδέα , γνωρίζει κανείς ;

Voxi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται και που θα είσαι. Εγώ σε κάτι φυλάκια που ήμουν στο Κουφοβουνο πριν 3 χρόνια είχαν όλα Ιντερνετ, και επειδή δεν υπήρχαν πολλά άτομα, ήταν πολύ κομπλέ η ταχύτητες. Σκέψου στριμαραμε Netflix και παίζαμε lol χωρίς πρόβλημα..! Αλλιώς, όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω, vodafone, απλά πρέπει να είσαι τυχερός και να έχεις σήμα, αν είσαι κάπου απομακρυσμένα. 
Γενικά, Εβρο, μόνο cosmote πιάνει παντού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, RedPriest είπε

Voxi

Την έχεις δουλέψει ;

2 ώρες πριν, livornian7 είπε

φιλε μου αυτη ητν στιγμη to cu της vodafone εχει απεριοριστο εδω και κανα 4μηνο

Μπήκα μέσα στο data τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, filip123go said:

Εξαρτάται και που θα είσαι. Εγώ σε κάτι φυλάκια που ήμουν στο Κουφοβουνο πριν 3 χρόνια είχαν όλα Ιντερνετ, και επειδή δεν υπήρχαν πολλά άτομα, ήταν πολύ κομπλέ η ταχύτητες. Σκέψου στριμαραμε Netflix και παίζαμε lol χωρίς πρόβλημα..! Αλλιώς, όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω, vodafone, απλά πρέπει να είσαι τυχερός και να έχεις σήμα, αν είσαι κάπου απομακρυσμένα. 
Γενικά, Εβρο, μόνο cosmote πιάνει παντού. 

Εξωτικό Κουφόβουνο!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, iSAD είπε

Την έχεις δουλέψει ;

Μπήκα μέσα στο data τίποτα 

Ναι φιλε μου. Βασικα αυτη την στιγμή σου στέλνω απο αυτή. Την παραγγέλνεις έρχεται την ενεργοποιείς φτιάχνοντας ένα προφίλ με διεύθυνση στην Αγγλία και μετα βάζεις το πακέτο που σε καλύπτει καθε μηνα. Γενικά με  18 ευρω τον μηνα εχεις 15gb που δεν θα τα τελειώσεις ποτε γιατι εχεις απεριόριστο video streaming και social media. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω στη σκοπιά να το έχεις κλειστό . Ειδικά αν μιλάμε για σκοπιά γύρω από το στρατόπεδο. Ακόμα και εχθροί να μην έρθουν μπορεί να σου σκάσει μύτη κάνας τρελός κ να σε καθαρίσει σε χρόνο ρεκόρ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/1/2021 στις 10:20 ΜΜ, RedPriest είπε

Ναι φιλε μου. Βασικα αυτη την στιγμή σου στέλνω απο αυτή. Την παραγγέλνεις έρχεται την ενεργοποιείς φτιάχνοντας ένα προφίλ με διεύθυνση στην Αγγλία και μετα βάζεις το πακέτο που σε καλύπτει καθε μηνα. Γενικά με  18 ευρω τον μηνα εχεις 15gb που δεν θα τα τελειώσεις ποτε γιατι εχεις απεριόριστο video streaming και social media. 

Καλησπέρα δηλαδή αγοράζω μια οποιαδήποτε sim απ'το eBay και μετά ενεργοποιώ όποιο πακέτο θέλω έτσι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, stratelino είπε

Καλησπέρα δηλαδή αγοράζω μια οποιαδήποτε sim απ'το eBay και μετά ενεργοποιώ όποιο πακέτο θέλω έτσι...?

Ναι. Βέβαιά την ειχα αγορασει απο Amazon αλλα υποθέτω το ιδιο θα είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2021 στις 10:49 ΜΜ, Boubis1411 είπε

Ελπίζω στη σκοπιά να το έχεις κλειστό . Ειδικά αν μιλάμε για σκοπιά γύρω από το στρατόπεδο. Ακόμα και εχθροί να μην έρθουν μπορεί να σου σκάσει μύτη κάνας τρελός κ να σε καθαρίσει σε χρόνο ρεκόρ. 

Μπρο στην Ελλάδα είμαστε, στη χειρότερη να φάει 5Φ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...