Προς το περιεχόμενο

Περιορισμενα τεμαχια διαφορες θήκες και προστατευτικά οθόνης κινητών 1€ Κωτσόβολο


zero13cool

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, ultimamage είπε

τιποτα για Χιαομι mi 10 - mi 10 pro - mi 10 t

Έχει Βριλήσσια και The Mall.

https://www.kotsovolos.gr/collection/2020/20w38/p6757-telecoms-accessories-cases-sales/filters/f/f11890/Xiaomi-Mi-10-|-Mi-10-Pro/Categories/Θήκες-Κινητών?pageSize=45

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο παρέλαβα τρεις για iPhone 8. Μια μια ήταν καλή, η δεύτερη ήταν για μεγαλύτερο κινητό αν και εξωτερικά έγραφε ότι είναι για iPhone 8 και η τριτη ταίριαζε στο κινητό ως προς το μέγεθος και τα κοψίματα στα κουμπιά κλπ εκτός από τις κάμερες που ήταν άλλου γι άλλου! Για 2 ευρώ βαριέμαι να μπω στη διαδικασία να πάω ξανά. Απλά μάλλον έβαλαν τις προβληματικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, zero13cool είπε

Αμα βρεις για curved που να ταιριαζει ρίξε ενα λόττο .... Εχω και mi 10 μια μερα τωρα και δεν προχωρουσε το καλαθι μέχρι που την εσβησα το πρωι . Τις apple και samsung τις ειχαν ξεστοκαρει παλι προπερσι γιατι βρεθηκα να εχω παρατημενες θήκες για galaxy s και ιphone8 και ελεγα που τις βρηκα :P . Tζαμακια εχει αρκετα φαινεται γιατι τωρα πηρα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, satyllas είπε

(...)η τριτη ταίριαζε στο κινητό ως προς το μέγεθος και τα κοψίματα στα κουμπιά κλπ εκτός από τις κάμερες που ήταν άλλου γι άλλου! Για 2 ευρώ βαριέμαι να μπω στη διαδικασία να πάω ξανά. Απλά μάλλον έβαλαν τις προβληματικές.

Πήρες απλά θήκη που βγήκε για 6/6s. Εκ παραδρομής αναφέρει ότι θήκες για 6/6s κάνουν και στα 7/8/se, μόνο το αντίθετο ισχύει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα δεν ήρθε μήνυμα, μπήκα απλά στον λογαριασμό μου στις παραγγελίες και είχε επιλογή να κλείσω ραντεβού. 

Όσο τα μαγαζιά ήταν κλειστά, δεν μπορούσες να πας χωρίς. Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται, λογικά το σύστημα δεν θα έχει αλλάξει γιατί ακριβώς τις ίδιες επιλογές δίνει.

Επεξ/σία από panos-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...