Προς το περιεχόμενο

Περιορισμενα τεμαχια διαφορες θήκες και προστατευτικά οθόνης κινητών 1€ Κωτσόβολο


zero13cool

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εννοείς το επιβεβαιωτικό sms ότι έκλεισες ραντεβού, δεν είναι απαραίτητο πλέον, εκτός αν είσαι σε περιοχή που τα μαγαζιά λειτουργούν μόνο με click away. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πάω σήμερα να παραλάβω 2 παραγγελίες για mi note 10,τζαμακια και θήκες.

Αν και στο συγκεκριμένο κατάστημα της Δράμας μου ακύρωσαν παλιότερα 2 προσφορές παρόμοιες εύχομαι να μην γίνει και σήμερα το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nasosgrigo είπε

Thanks TS . Παρελαβα κ εγώ σήμερα , θηκη για το Redmi Note 8 Pro . 

Υ.Γ. Πιο πολλά καις σε καυσιμα για να πας στο καταστημα...

 

Εχω το ιδιο (και το 9 pro) και σκεφτομουν να παω και εγω (νομιζω Κορυδαλλο;) να την καβατζωσω αλλα μπα, ειναι κοντα 15 χιλιομετρα μακρια απο εδω το μαγαζι, too much.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμεινα εκπληκτος απ την εξυπηρετηση του κωτσοβολου.. με ειδοποιησαν οτι δεν ειναι διαθεσιμη απ το καταστημα που την παρηγγειλα, και ανελαβαν να μου τη στειλουν δωρεαν σπιτι.... μπραβο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, christs είπε

εμεινα εκπληκτος απ την εξυπηρετηση του κωτσοβολου.. με ειδοποιησαν οτι δεν ειναι διαθεσιμη απ το καταστημα που την παρηγγειλα, και ανελαβαν να μου τη στειλουν δωρεαν σπιτι.... μπραβο τους.

Ακριβώς το ίδιο και σε εμένα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Σε εμένα παράγγειλα για Note 8Τ και (από οτι κατάλαβα λάθος στο σύστημά τους) έδωσαν για Note 8, με αποτέλεσμα να μην χωραει. :)

Και σε μένα το ίδιο και μου ζητάνε να την γυρίσω εγώ στο κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ σήμερα για iPhone 6,7,8,se δεν κάνει για 6-6s (το λέει πάνω και στο κουτί αλλά το είχαν τυλίξει) όποτε θα ψάξω μπας και βρω πουθενά να την δώσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα να πάρω μια με click away μιας και βρισκόταν σε κατάστημα που περνάω καθημερινά, τελικά ήταν εντελώς άσχετη με αυτή που έδειχνε το site (και παρήγγειλα), διαφορετικός τύπος και για διαφορετικό μοντέλο κινητού.

Από ότι μου είπε η υπάλληλός έχει γίνει μπέδεμα με τους κωδικούς και έχει τύχει και σε άλλους!

Τώρα τι θα παραλάβετε όσοι την παραγγείλατε να σας την στείλουν σπίτι...

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...