Προς το περιεχόμενο

Περιορισμενα τεμαχια διαφορες θήκες και προστατευτικά οθόνης κινητών 1€ Κωτσόβολο


zero13cool

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα και εγω για s20+ μονο και μονο για το tempered glass. Μεγαλη αποτυχια, ουτε καλη αφη εχει στο πανω μερος την οθονης αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι δεν δουλευει το δακτυλικο αποτυπωμα αφου στην μερια που ακουμπαει την οθονη ειχαν την φαεινη ιδεα να εχουν ενα αυτοκολλητο. 

ΥΓ, δεν ξερω αν ειναι τακτικη αυτη με το αυτοκολλητο ή ειναι καποια ειδικη μεμβρανη, παρ ολα αυτα σιγουρα η συγκείμενη υλοποιηση ειναι αποτυχια

Επεξ/σία από hliastsek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα πάρει 2 θήκες από το διπλανό μου κατάστημα στην Αθήνα και όλα οκ μέχρι εκεί ενώ είχα κάνει ηλεκτρονική παραγγελία άλλες δύο να τις παραλάβει ένας φίλος από Ξάνθη, ο οποίος και το ξέχασε. Με πήραν μετά απο τα κεντρικά και εφόσον δεν τις είχα πάρει μου είπαν θα μου τις στείλουν σπίτι μου χωρίς εξτρα χρέωση με αντικαταβολή, δηλαδή στα 2 ευρώ. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και με το παραπάνω πιστεύω, γιαυτό πρέπει να γράφουμε και τα καλά, όχι μόνο τα αρνητικά! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα παρει για samsung A20, παρελαβα κανονικα με αποδειξη αλλα η θηκη δεν ταιριαζει λολ. Για ενα 1 ΕΥρω τωρα δεν μπαινεις σε διαδικασια να μπλεκεις με επιστροφες.....αλλα μια προσφορα κανουν και εκεινη λαθος την κανουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα για το mi 10 lite, 2 σετ θηκη tpu + τζαμακι και ενα σκετο τζαμακι. Το κινητο δεν το εχω ακομη στα χερια μου για να τα δοκιμασω στην πραξη, αλλα τα τζαμακια που περιεχουν στα σετ φαινονται ιδια σε σχημα και παχος με το τζαμακι που πουλανε ξεχωριστα σκετο. Οσο για αποδειξη αγορας εμενα μου δωσαν κανονικα στο ταμειο ενω μου ηρθε και σε sms πριν προλαβω να φυγω απο το καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα  πριν λίγο μια λευκή sview cover για galaxy note 10 lite. Αθηνα δεν την είχε της προηγούμενες μέρες αλλά χτες που ξανά κοίταξα την είχε στο καταστημα του αεροδρομίου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Σήμερα που μπήκα να τσεκάρω πάλι μήπως έχουν διαθεσιμότητα για το Xiaomi Mi 10, διαπίστωσα ότι έβγαλε σε δύο καταστήματα στην Αθήνα, όπου πριν δεν υπήρχαν, και επίσης έχουν προσθέσει και νέες θήκες όπου σε κάποιες λέει οτι αναμένεται σύντομα στην τιμή του 1€. Αυτή την φορά δεν μπήκα από το link του θέματος αλλά μπήκα μόνος μου στην σελίδα του Κώτσου, στην αναζήτηση έγραψα το μοντέλο του κινητού μου μόνο και τα αποτελέσματα που έβγαλε, τα έβαλα με αύξουσα σειρά και είδα ότι σας είπα. Δειτε το και εσείς μήπως και βρείτε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...