Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, aetos1988 είπε

Καλό είναι να μην προπληρώνουμε τέτοια εποχή από κανένα κατάστημα. Μόνο αντικαταβολή( που σιγά μην την παραλάβεις αλλά ποτέ δεν ξέρεις😛). 

παρε προστασια καταναλωτη τι καθεσαι και σε δουλευουν?

πανω απο 5 εργασιμες ειναι ακρως παρανομο .μην τους αφηνεις να διαχειριζονται τα δικα σου χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντομεταξύ το Δεκέμβριο που είχα παραγγείλει μου είπαν ότι θα καθυστερήσει περίπου 10 μέρες γιατί είχαν μεγάλο φόρτο οι μεταφορικές😂😂😂. Υποτίθεται ότι ήταν ετοιμοπαράδοτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω για αυτους που εχουν πληρωσει εγραψα και ειδικα για αυτους που εδωσαν ολο το ποσο.

Δεδομένου ότι έχω πληρώσει με PayPal, και έχω ξανά μπεί σε διαδικάσια για refunds μέσω του support τους, είπα να περιμένω μέχρι το πάσχα, όπως μου είπαν και στο τηλέφωνο, μπορώ  να ακύρωσω με επιστροφή χρημάτων χώρις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αντικειμενικά να το δούμε αν είχατε την δυνατότητα είτε σαν επιχείρηση είτε σαν φυσικό πρόσωπο με τον άλφα ή τον βήτα τρόπο να βγάζατε περισσότερο κέρδος θα το παραμερίζατε για τις προκαταβολές που είναι της τάξης του 30%.... σε καμία περίπτωση, τώρα αν τον συμφέρει κάποιον να σπαταλάει κάθε τρεις και λίγο από ένα εικοσάλεπτο στην καλύτερη των περιπτώσεων  στα τηλεφωνικά κέντρα εγώ προσωπικά την χρέωση αυτή θα την έβαζα στο κόστος της κάρτας εν κατακλείδι αν σας στοιχήσει η κάρτα μαζί με τα τηλέφωνα κανένα χιλιάρικο δεν ξέρω στο τέλος ποσό value θα χαρακτηρίζεται η συγκεκριμένη επιλογή αν τώρα απ την άλλη είστε τίποτα στα...διστες ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα και όποτε με ενημερώσουν  καλή αναμονή ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λενε οτι τηρειται σειρα προτεραιοτητας.Λενε οτι δινουν καρτες αλλα κανεις δεν παραλαμβανει που παρηγγειλε σε καλη τιμη.Και ισα ισα αυτα τα ατομα υπαρχουν περιπτωσεις που τους ζητηθηκε να ακυρωθει η παραγγελια τους λογω αδυναμιας παραδοσης του προιοντος.Πολλες συμπτωσεις μαζευτηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Moorer7 είπε

Ρε παιδιά αντικειμενικά να το δούμε αν είχατε την δυνατότητα είτε σαν επιχείρηση είτε σαν φυσικό πρόσωπο με τον άλφα ή τον βήτα τρόπο να βγάζατε περισσότερο κέρδος θα το παραμερίζατε για τις προκαταβολές που είναι της τάξης του 30%.... σε καμία περίπτωση, τώρα αν τον συμφέρει κάποιον να σπαταλάει κάθε τρεις και λίγο από ένα εικοσάλεπτο στην καλύτερη των περιπτώσεων  στα τηλεφωνικά κέντρα εγώ προσωπικά την χρέωση αυτή θα την έβαζα στο κόστος της κάρτας εν κατακλείδι αν σας στοιχήσει η κάρτα μαζί με τα τηλέφωνα κανένα χιλιάρικο δεν ξέρω στο τέλος ποσό value θα χαρακτηρίζεται η συγκεκριμένη επιλογή αν τώρα απ την άλλη είστε τίποτα στα...διστες ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα και όποτε με ενημερώσουν  καλή αναμονή ....

Δες πως χειρίστηκε το θέμα ένα βρεταννικό κατάστημα

https://www.overclockers.co.uk/forums/threads/ocuk-nvidia-rtx-30xx-series-update-thread-on-deliveries-how-to-cancel-your-order.18899277/page-5

Αν διαβάσεις θα δεις πως όχι μόνο δεν πούλησαν εκτός σειράς, αλλά επειδή δεν παραλάμβαναν τις υλοποιήσεις που είχαν ζητηθεί από τους καναλωτές, απο τους προμηθευτές τους, σε ικανοποιητικό βαθμό, προχώρησε το κατάστημα μόνο του σε δωρεάν upgrade στις παραγγελίες.

Δηλαδή χάσανε από το αρχικό κέρδος που είχαν υπολογίσει, για να μπορέσουν να φανούν συνεπείς.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου εχετε μαζευτει τοσοι πολλοι σε αυτο το thread γιατι δεν οργανωνεστε με εναν δικηγορο να πατε να κανετε μηνυση για συσταση εγκληματικης οργανωσης και απατη κατα συρροη προς το πλαισιο?

αμεσα θα παραλαβετε καρτες και χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

αφου εχετε μαζευτει τοσοι πολλοι σε αυτο το thread γιατι δεν οργανωνεστε με εναν δικηγορο να πατε να κανετε μηνυση για συσταση εγκληματικης οργανωσης και απατη κατα συρροη προς το πλαισιο?

αμεσα θα παραλαβετε καρτες και χρηματα.

Για να καταλαβω καλα,υπερασπιζεσαι το πλαισιο;

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, hln3 είπε

Δες πως χειρίστηκε το θέμα ένα βρεταννικό κατάστημα

https://www.overclockers.co.uk/forums/threads/ocuk-nvidia-rtx-30xx-series-update-thread-on-deliveries-how-to-cancel-your-order.18899277/page-5

Αν διαβάσεις θα δεις πως όχι μόνο δεν πούλησαν εκτός σειράς, αλλά επειδή δεν παραλάμβαναν τις υλοποιήσεις που είχαν ζητηθεί από τους καναλωτές, απο τους προμηθευτές τους, σε ικανοποιητικό βαθμό, προχώρησε το κατάστημα μόνο του σε δωρεάν upgrade στις παραγγελίες.

Δηλαδή χάσανε από το αρχικό κέρδος που είχαν υπολογίσει, για να μπορέσουν να φανούν συνεπείς.

αυτο θα κανει και το πλαισιο......χαχαχαχαααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγη υπομονη ακομα...σε λιγο θα ερθει η νεα σειρα και οολα τα βασανα μας θα τελειωσουν (και θα αρχισουν απο την αρχη) καθως θα ερθει η νεα σειρα 4χχχχ.....😄😆

 

Spoiler

1722616336_4090spoiler.png.eebcb198276639412077193a6f9a257c.png

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...