Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, johnmt2 είπε

οι 5700χτ εχουν πιασει τετοια τιμη λογο αποδοσης στo ethereum??

Ε ναι .. νέοι έχουν μπει στο χώρο , διαβάζουν κανένα guide ή ακούν κανένα γνωστό και ορμάνε στις 5700xt δίχως αύριο. Μετά θα πέσει το κλάμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

update απο Κωτσοβολο 

για παραγγελια απο 27/12/2020 μου εδωσαν πιθανη ημερομηνια παραδοσης στις αποθηκες τους 25/02 με καποιο ενδεχομενο να ερθει λιγο αργοτερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsadler είπε

update απο Κωτσοβολο 

για παραγγελια απο 27/12/2020 μου εδωσαν πιθανη ημερομηνια παραδοσης στις αποθηκες τους 25/02 με καποιο ενδεχομενο να ερθει λιγο αργοτερα.

 

και εγω που πηρα τηλεφωνο στο πλαισιο μου ειπαν "μαλλον" θα την παρω μεχρι τελος του μηνα.....ποια υλοποιηση εχεις παραγγειλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, omitziz είπε

Ε ναι .. νέοι έχουν μπει στο χώρο , διαβάζουν κανένα guide ή ακούν κανένα γνωστό και ορμάνε στις 5700xt δίχως αύριο. Μετά θα πέσει το κλάμα :)

Κλάμα  εννοείς σε περίπτωση που σταματήσει να έχει profit το ethereum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Stergios888 είπε

και εγω που πηρα τηλεφωνο στο πλαισιο μου ειπαν "μαλλον" θα την παρω μεχρι τελος του μηνα.....ποια υλοποιηση εχεις παραγγειλει?

GIGABYTE RTX 3060TI 8GB EAGLE OC

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsadler είπε

τι oc τι χωρις oc...ετσι οπως πηγε αρκει να ερθει να μας φυγει ο καημος

αυτο ακριβως εγω αγορασει καποια parts και τα εχω ενα μηνα και τα κοιταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Stergios888 είπε

αυτο ακριβως εγω αγορασει καποια parts και τα εχω ενα μηνα και τα κοιταω

το αστειο της υποθεσης ειναι οτι ελεω της αργοποριας της παραδοσης, ειχα αγορασει μια 1650 d6 στα 150.

με καλουν σημερα για να με ενημερωσουν οτι τελικα δεν υπαρχει ζηταω ακυρωση και επιστροφη χρηματων

αμεσως μετα βρισκω μια 1050ti στα 248 αμεσα διαθεσιμη ( οτι πιο φθηνο δλδ αρκει να ερθει αμεσα) και την αγοραζω υπο τον φοβο οτι ο Κωτσοβολος δεν στειλει την καρτα καθολου και θα πρπει να ακυρωσω την παραγγελια.

εν τελει η 3060 θα ερθει καθως ο προμηθευτης εχει αποθεμα για να καλυψει την παραγγελια μου, οποτε τωρα πρεπει να ακυρωσω την 1050 και να μου επιστραφουν τα χρηματα.

η αληθεια ειναι οτι τωρα σκεφτομαι να την κρατησω για το παλιο pc αλλα τα 248 ετσουξαν, 

ειχαν δεν ειχαν μου τον επιασαν το κωλο... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, tsadler είπε

update απο Κωτσοβολο 

για παραγγελια απο 27/12/2020 μου εδωσαν πιθανη ημερομηνια παραδοσης στις αποθηκες τους 25/02 με καποιο ενδεχομενο να ερθει λιγο αργοτερα.

 

δευτερη ενημερωση απο Κωτσοβολο μεσα σε δυο ωρες

ο προμηθευτης δηλωσε οτι δεν εχει ακομα αποθεμα για να διεκπεραιωθει η παραγγελια!!!!!

Δλδ απο την μια δινουν ημερομηνια παραδοσης και απο την αλλη σου λεει δεν εχω να σου στειλω...

βλεπεις τα 549 τιμη αγορας ειναι λιγοτερα απο τα 800 που θα την σπρωξανε...

 

δεν ακυρωνω ρε μπαγασα Κωτσοβολε...θα την φερεις στα 549 και θα πεις και ενα τραγουδι.. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsadler είπε

το αστειο της υποθεσης ειναι οτι ελεω της αργοποριας της παραδοσης, ειχα αγορασει μια 1650 d6 στα 150.

με καλουν σημερα για να με ενημερωσουν οτι τελικα δεν υπαρχει ζηταω ακυρωση και επιστροφη χρηματων

αμεσως μετα βρισκω μια 1050ti στα 248 αμεσα διαθεσιμη ( οτι πιο φθηνο δλδ αρκει να ερθει αμεσα) και την αγοραζω υπο τον φοβο οτι ο Κωτσοβολος δεν στειλει την καρτα καθολου και θα πρπει να ακυρωσω την παραγγελια.

εν τελει η 3060 θα ερθει καθως ο προμηθευτης εχει αποθεμα για να καλυψει την παραγγελια μου, οποτε τωρα πρεπει να ακυρωσω την 1050 και να μου επιστραφουν τα χρηματα.

η αληθεια ειναι οτι τωρα σκεφτομαι να την κρατησω για το παλιο pc αλλα τα 248 ετσουξαν, 

ειχαν δεν ειχαν μου τον επιασαν το κωλο... 

κοίτα μην κρατήσεις την 1050 ti είναι κοροιδία. Εγώ την δικιά μου στο ένα PC την είχα πάρει πριν 3 χρόνια (πάλι με mining boom) στα 160€.

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Θα σας την φερει οταν παει παλι η τιμη της στα 549 τωρα τις δινει αλλου για 800 ασχετα να γραφει πανω το ονομα σας.

Ε τότε να την ξαναπαραγγείλουν στα 800€ (σε άλλο όνομα) και μόλις τους ειδοποιήσουν για παραλαβή στα 800€, να πέσει ξεμπρόστιασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panospeter είπε

κοίτα μην κρατήσεις την 1050 ti είναι κοροιδία. Εγώ την δικιά μου στο ένα PC την είχα πάρει πριν 3 χρόνια (πάλι με mining boom) στα 160€.

τωρα πια δεν εχω αλλη επιλογη παρα να ξεκινησω με την 1050 και να πιεσω καταστασεις στον Κωτσοβολο για να παρω αυτο που εχω πληρωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν ο Κώτσο έχει την καρτά με τον ίδιο κωδικό στα 800, ρίξε μια 2η παραγγελία (εκτός και αν ζητάνε και αυτοί προκαταβολές). Να δούμε αν έχει δίκιο ο LLLEFTERIS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...