Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Theodoscus είπε

Παρηγγειλα προχτες βραδυ την 3060 ti απο το plaisio με αντικαταβολή στα 660€. Λετε να με πιστολιασουν; Πηρα και ρωτησα για την αντικαταβολή αν γινεται πανω απο 500€ και μου ειπαν ολες τις φορες οτι θα την παραλάβω κανονικα την καρτα οταν μπορουν να μου την στειλουν. Λετε να μην μου την στειλουν ποτε;

Στο ονλαιν δεν σε αφήνει να τη βάλεις στο καλάθι. Πώς την παρήγγειλε ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, G-pal είπε

Στο ονλαιν δεν σε αφήνει να τη βάλεις στο καλάθι. Πώς την παρήγγειλε ? 

Στις 4/3 το απόγευμα είχε ανοίξει κάποιες κάρτες για παραγγελία. Μέχρι το βράδυ τουλάχιστον μπορούσες να παραγγείλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, G-pal είπε

Στο ονλαιν δεν σε αφήνει να τη βάλεις στο καλάθι. Πώς την παρήγγειλε ? 

Στην αρχη εντωμεταξυ την ειχε βαλει 660 και μετα απο λιγο την εβαλαν 700. Την προλαβα 660 για 5 λεπτα διαφορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη πηρα στο plaisio τηλεφωνο γιατι αρχικα ειχα παραγγειλει μια 3060 της ζοτακ με τα 460€ και τον ρωτησα πανω κατω που βρισκομαι σε σειρα προτεραιότητας μου ειπε  ο συγκεκριμένος γιατι οι αλλοι δεν λενε οτι ειμαι στην σειρα 140 και φανταστείτε οτι αφου την Παρηγγειλα η καρτα ηταν διαθέσιμη για καμια μερα ακομα.( για να καταλάβετε τι τζιμανια ειναι εκει μεσα αν τους ρωτησεις σε τι σειρα βρισκεσαι σου λενε δεν ξερουμε ωστε να μην σου πουνε ειναι 200 ατομα μπροστα απο σενα για να μην ακυρωσεισ Την παραγγελια σου). Δηλαδη μιλαμε στο νερο 300 ατομα για μια καρτα. Σε 2 χρονια τετοια εποχή ισως να παρει και ο τελευταιος. ( Την παραγγελια την ακύρωσα βεβαια και Παρηγγειλα προχτες την 3060 ti γιατι αυτην ηθελα εξαρχης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
12 ώρες πριν, G-pal είπε

Τραγικό, ανοίγουν χωρίς να έχουν εξυπηρετήσει τους άλλους ? Το φάση ?

Άτοκο δάνειο από εμάς τα κορόιδα παίρνουν. Απλά νόμιμα και ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, G-pal είπε

Καλησπέρα, είχε κάνεις κανένα νέο ? Καμιά παράδοση ? Εγώ προσπαθώ να μιλήσω με πλαίσιο αλλά τίποτα δεν σηκώνουν τηλέφωνα .

τους εστειλα ενα mail πριν καποιες μερες...με πηρανε τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ειμαι 11ος στην σειρα κ μεχρι μεσα απριλιου ''λογικα'' θα την παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Stergios888 είπε

τους εστειλα ενα mail πριν καποιες μερες...με πηρανε τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ειμαι 11ος στην σειρα κ μεχρι μεσα απριλιου ''λογικα'' θα την παρω

Έτος σου είπαν ?

11ος και σε ένα μήνα = θα παραλάβουν 50 

20 θα τις  πουλήσουν 3πλη τιμή 

Αλλες 20 θα τις φάνε υπάλληλοι για να τροφοδοτήσουν τις αγγελίες του insomnia.

10 θα μείνουν για τις προπληρωμενες 6μηνες παραγγελίες

Κατάστημα του κώλου έχει καταντήσει.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρά προτεραιότητας; Χαχχαχα παιδιά στην Ελλάδα ζούμε ακόμα και στην ουρά στο ταμείο εάν ξέρεις τον υπάλληλο περνάς μπροστά.Έχεις ακούσει ποτέ να ισχύει αυτή η έννοια στην Ελλάδα;; Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά κάτω από 3-4 μήνες δεν θα παραλάβετε φιλος μου από αρχες Νοέμβρη παρέλαβε 3060τι τέλη Φλεβάρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Stergios888 είπε

τους εστειλα ενα mail πριν καποιες μερες...με πηρανε τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ειμαι 11ος στην σειρα κ μεχρι μεσα απριλιου ''λογικα'' θα την παρω

Να ρωτήσω κάτι πότε παρήγγειλες περίπου την κάρτα ? Μπας και βγάλουμε καμιά άκρη και εμείς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τώρα μίλησα , και μ είπαν πως έχουν ακόμα παραγγελίες από 12ο που δεν έχουν ολοκληρωθεί. 

Επίσης μου είπε το κουλο ότι πρέπει να μ γυρίσει πίσω την προκαταβολή που έδωσα αλλά δεν χάνω την σειρά μου και όταν έρθει θα με ειδοποιήσουν λέει. 

Όταν ρώτησα την σειρά ,  μου λέει έχω πάρα πολλές παραγγελίες και δεν κάθομαι να τις μετρήσω όλες.

Έκανα παραγγελία γύρω στης 15 τ Γενάρη αλλά πλήρωσα 23 Γενάρη άρα μάλλον αυτοί πιάνουν το 23. 

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, G-pal είπε

Λοιπόν τώρα μίλησα , και μ είπαν πως έχουν ακόμα παραγγελίες από 12ο που δεν έχουν ολοκληρωθεί. 

Επίσης μου είπε το κουλο ότι πρέπει να μ γυρίσει πίσω την προκαταβολή που έδωσα αλλά δεν χάνω την σειρά μου και όταν έρθει θα με ειδοποιήσουν λέει. 

Όταν ρώτησα την σειρά ,  μου λέει έχω πάρα πολλές παραγγελίες και δεν κάθομαι να τις μετρήσω όλες.

Έκανα παραγγελία γύρω στης 15 τ Γενάρη αλλά πλήρωσα 23 Γενάρη άρα μάλλον αυτοί πιάνουν το 23. 

 

Ακριβως τα ιδια ειπαν και σε μενα πριν κανα 2ωρο που μιλησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...