Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet ως 200Ε με voucher


tzitzikas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

42 λεπτά πριν, 26ska είπε

Πάνω που το μελετάται,σκασανε τα vouchers!Μετα από δύο ώρες σχεδόν προσπαθειών μια με Πλαισιο,μια με Κωτσόβολο,γιατί υπήρχε γενικό πρόβλημα με τους κωδικούς OTP,που στέλνουν τα καταστήματα στο κινητό του δικαιούχου για να δεσμευσουνε τα vouchers και να ολοκληρωθεί η παραγγελία.

Εν τέλει τα κατάφερα και πήρα με τα δύο vouchers ταμπλετακι Apple iPad 2020 10.2,δηλαδή τσάμπα,για μερικούς εδώ μέσα που μου λέγανε ότι θέλω να πάρω τσάμπα iPad και δεν παίζει αυτο, και ότι θα βγάλουν όλη τη σαβουρα για ξεστοκαρισμα.

Καλή συνέχεια παιδιά,καλές αγορές!

Συγνωμη φιλος το καθε βαουτσερ δεν ειναι για μια συσκευη?

νομιζω δεν μπορεις να κολλησεις 2 βαουτσερ μαζι για να παρεις κατι πιο ακριβο

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, postfire είπε

 

Συγνωμη φιλος το καθε βαουτσερ δεν ειναι για μια συσκευη?

νομιζω δεν μπορεις να κολλησεις 2 βαουτσερ μαζι για να παρεις κατι πιο ακριβο

Μια χαρά μπορείς,μέχρι τρία vouchers να προσθέσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησαν στέλνουν τα voucher πήρε άλλος; Εκτός από τον φίλο παραπάνω που πήρε το iPad;  Γιατί από κοινούς γνωστούς μέχρι στιγμής δεν πήραν ούτε εκείνοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, argitt είπε

Το πήρα και εγώ...Μου έστειλαν το voucher γύρω στις 1.30 το μεσημέρι και κατευθείαν παρήγγειλα το samsung...

Ωραία τουλάχιστον σταδιακά ξεκίνησαν να τα στέλνουν. Οπότε αναμένουμε κ εμείς..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ ολα καλά. Χθες το πρωί μου έστειλαν τα public ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη και το μεσημέρι ήρθε με sms το voucher. Κι αφού επικοινώνησα με τα public για να δω ότι δεν θα έχω θέμα το απόγευμα πήγα και το πήρα. Στο τηλέφωνο μου είχαν πει ότι ήθελαν το voucher εκτυπωμενο. Έλα όμως που στην ιστοσελίδα έλεγε ότι εκκρεμεί η αποστολή ακόμη. Τελικά είπα τον κωδικό στο sms και το δέχτηκαν.

Πήρα το samsung A7 4g και έδωσα 25 ευρώ επιπλέον. Στο site ήταν λίγο ακριβότερο.Ίσως επειδή μένω σε νησί είναι μειωμένο το ΦΠΑ

Να αναφέρω επίσης ότι την αίτηση την είχα κάνει την περασμένη Τρίτη. Μιας κοπέλας που της είχε έρθει την Κυριακή το voucher μου είπε ότι είχε κάνει την αίτηση την Δευτέρα. Οπότε μάλλον πάει με αριθμό πρωτοκόλλου και υποβολής της αίτησης. Οπότε υπομονή παιδιά..

Εύχομαι καλή επιτυχία και σε εσάς!

Επεξ/σία από maraki19
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, maraki19 είπε

Κι εγώ ολα καλά. Χθες το πρωί μου έστειλαν τα public ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη και το μεσημέρι ήρθε με sms το voucher. Κι αφού επικοινώνησα με τα public για να δω ότι δεν θα έχω θέμα το απόγευμα πήγα και το πήρα. Στο τηλέφωνο μου είχαν πει ότι ήθελαν το voucher εκτυπωμενο. Έλα όμως που στην ιστοσελίδα έλεγε ότι εκκρεμεί η αποστολή ακόμη. Τελικά είπα τον κωδικό στο sms και το δέχτηκαν.

Πήρα το samsung A7 4g και έδωσα 25 ευρώ επιπλέον. Στο site ήταν λίγο ακριβότερο.Ίσως επειδή μένω σε νησί είναι μειωμένο το ΦΠΑ

Να αναφέρω επίσης ότι την αίτηση την είχα κάνει την περασμένη Τρίτη. Μιας κοπέλας που της είχε έρθει την Κυριακή το voucher μου είπε ότι είχε κάνει την αίτηση την Δευτέρα. Οπότε μάλλον πάει με αριθμό πρωτοκόλλου και υποβολής της αίτησης. Οπότε υπομονή παιδιά..

Εύχομαι καλή επιτυχία και σε εσάς!

Εγω την εκανα την ιδια μερα το βραδυ κατα τις 2 παρα αλλα ακομα προς εκδοση ειναι και ειναι να παρω δυο επιταγες αλλα δεν μου χρειαζεται κατι να παρω απο αυτα που δινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω την εκανα την ιδια μερα το βραδυ κατα τις 2 παρα αλλα ακομα προς εκδοση ειναι και ειναι να παρω δυο επιταγες αλλα δεν μου χρειαζεται κατι να παρω απο αυτα που δινουν.

Θα τα αφήσεις ανεκμετάλλευτα δηλαδή;Παρε κάτι να το έχεις,τσάμπα είναι.Αν έχεις δύο επιταγές πάρε ένα iPad θα σου μείνει για μια 5ετια και νομίζω μετά τα δύο χρόνια,μπορείς να πουλήσεις.Τα apple προϊόντα κρατάνε τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 26ska είπε

Θα τα αφήσεις ανεκμετάλλευτα δηλαδή;Παρε κάτι να το έχεις,τσάμπα είναι.Αν έχεις δύο επιταγές πάρε ένα iPad θα σου μείνει για μια 5ετια και νομίζω μετά τα δύο χρόνια,μπορείς να πουλήσεις.Τα apple προϊόντα κρατάνε τιμή...

Εγω καρτα γραφικων θελω μολις παρω τις επιταγες θα πεσουν τηλεφωνα μπας και καποιο μεγαλο καταστημα εχει κανενα παραθυρακι.

Ειναι χαζομαρα να σου λενε μπορεις να παρεις σταθερο υπολογιστη αλλα να μην μπορεις να αναβαθμισεις αυτο που ηδη εχεις.

Οχι σιγουρα κατι θα παρω αν δεν καταφερω για καρτα αλλα θα ειναι μια συσκευη που δεν χρειαζεται καπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Εγω καρτα γραφικων θελω μολις παρω τις επιταγες θα πεσουν τηλεφωνα μπας και καποιο μεγαλο καταστημα εχει κανενα παραθυρακι.

Ειναι χαζομαρα να σου λενε μπορεις να παρεις σταθερο υπολογιστη αλλα να μην μπορεις να αναβαθμισεις αυτο που ηδη εχεις.

Οχι σιγουρα κατι θα παρω αν δεν καταφερω για καρτα αλλα θα ειναι μια συσκευη που δεν χρειαζεται καπου.

Τα παιδιά τι συσκευές έχουν τώρα; Μπορείς να τις ενώσεις και να πάρεις ipad ή δύο samsung Α7 που ειναι αρκετά αξιόλογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, maraki19 είπε

Τα παιδιά τι συσκευές έχουν τώρα; Μπορείς να τις ενώσεις και να πάρεις ipad ή δύο samsung Α7 που ειναι αρκετά αξιόλογα.

Αν παρω στα παιδια 10 και 11 tablet στην βδομαδα πανω θα ψαχνω για οθονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΑΓΩΝ: Υπό Έκδοση / Επίκειται η αποστολή τους

ακόμα περιμένουμε εμείς..... Και έχω αρκετές ημέρες που έκανα αίτηση. Ουτε στο κινητό έλαβα τίποτα. Αν δεν λάβω ώς αύριο που είναι η προθεσμία που δίνουν τι μπορώ να κάνω μετά? πως επικοινωνώ μαζί τους??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, tzitzikas2 είπε

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΤΑΓΩΝ: Υπό Έκδοση / Επίκειται η αποστολή τους

ακόμα περιμένουμε εμείς..... Και έχω αρκετές ημέρες που έκανα αίτηση. Ουτε στο κινητό έλαβα τίποτα. Αν δεν λάβω ώς αύριο που είναι η προθεσμία που δίνουν τι μπορώ να κάνω μετά? πως επικοινωνώ μαζί τους??

τα ιδια και εγω.

μετα τι μπορουμε να κανουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...