Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet ως 200Ε με voucher


tzitzikas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε εγώ, ευελπιστώ ως την Παρασκευή να τον στείλουν. 

Ερώτηση σε όσους τον έχουν λάβει: έρχεται πρώτα με sms ή να μπαίνω να τσεκαρω στην σελίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγώ έλαβα χθες sms με ένα voucher ενώ δικαιούμαι 2.

Ακόμα τίποτα και στην σελίδα δεν εμφανίζεται κανένας αριθμος επιταγής 

Στο τηλ μου είπανε να περιμένω...

Αμφιβάλλω ότι μέχρι την Παρασκευή που λένε θα έχουν σταλεί όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κοιταω το παρακατω μοντελο λογω 4gb ram full HD οθονη και δικτυο 4G

https://www.bestprice.gr/item/2156185152/lenovo-tab-m10-plus-103-lte-64gb.html

*Η προθεσμια που αναφερετε μερικοι για αυριο, τι ακριβως ειναι δεν καταλαβα. Το βαουτσερ μπορει να χρησιμοποιηθει ως 31 Ιουλιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, greekparot είπε

Ούτε εγώ, ευελπιστώ ως την Παρασκευή να τον στείλουν. 

Ερώτηση σε όσους τον έχουν λάβει: έρχεται πρώτα με sms ή να μπαίνω να τσεκαρω στην σελίδα;

Με SMS έρχονται,δεν τσεκαρεις τη σελίδα ξανά.

 

11 ώρες πριν, domino είπε

και εμενα εγκριθηκε και περιμενω

αυτο το samsung A7 είναι τόσο καλό??

το εχετε αναφέρει πολλοί τελευταία

Σε αυτά τα χρήματα δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο.Αν τυχόν μπορείς να βάλεις τη διαφορά βέβαια για ένα iPad,αξίζει.Ξενοιαζεις για μια 5ετια,ενώ το Samsung στη διετία δεν θα πολυτραβαει...

Εγώ πήγα χθες να πάρω το iPad στον Κωτσόβολο,που είχα παραγγείλει και μου βγάλανε την Παναγία.Ειχα ραντεβού 1 το μεσημερι,πήγα και δεν μπορούσαν να μου το παραδώσουν,είχε πρόβλημα το σύστημα με το Υπουργείο.Με καλέσανε ξανά στις 6 και πήγα και παρέλαβα.Και άλλοι πελάτες που είχανε κάνει αγορές μέσω ψηφιακής μέριμνας δεν μπορούσαν να παραλάβουν,πιστεύω να λύθηκε το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα. Δεν έχω λάβει ακόμα το voucher ούτε σε sms ούτε στην σελίδα τους. Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας με το πρόγραμμα ή έστω κάποιο mail? αν και προτιμώ τηλέφωνο. ευχαριστώ

edit: το βρήκα το τηλ. (2107000250) αλλά μετά απο μερικά λεπτά τηλεφωνητή πέφτει η γραμμή όσες φορές και να κάλεσα... Δημόσιο for ever!!!

συμπλήρωσα την φόρμα επικοινωνίας που έχουν με ερώτημα..

Επεξ/σία από tzitzikas2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά δε μπορώ να καταλάβω. Λέει ότι απαγορεύεται η μεταπώληση μέχρι να περάσει η διετής εγγύηση. Έλαβα κι εγώ το voucher των 200 και το μόνο που θα έπαιρνα είναι το A7 ή το iPad. Στην τελική δε βλέπω να τα χρησιμοποιώ μιας και έχω ήδη λάπτοπ και ενα άλλο τάμπλετ το οποίο έχει μείνει στο συρτάρι. Αν πάω και αγοράσω κάνα τάμπλετ και το πουλήσω μετέπειτα που θα το καταλάβουν ότι το έδωσα? Τι σόι έλεγχο θα κάνουν? Βλέπω αρχίζουν και πουλανε κάποιοι τα κουπόνια τους απευθείας. Είμαι σε δίλημμα για αν θα πρέπει να το πάρω και να το έχω παρατημένο ή να το δώσω σε κανα γνωστό μου. 

Επεξ/σία από stevengreeceGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, stevengreeceGR είπε

Ρε παιδιά δε μπορώ να καταλάβω. Λέει ότι απαγορεύεται η μεταπώληση μέχρι να περάσει η διετής εγγύηση. Έλαβα κι εγώ το voucher των 200 και το μόνο που θα έπαιρνα είναι το A7 ή το iPad. Στην τελική δε βλέπω να τα χρησιμοποιώ μιας και έχω ήδη λάπτοπ και ενα άλλο τάμπλετ το οποίο έχει μείνει στο συρτάρι. Αν πάω και αγοράσω κάνα τάμπλετ και το πουλήσω μετέπειτα που θα το καταλάβουν ότι το έδωσα? Τι σόι έλεγχο θα κάνουν? Βλέπω αρχίζουν και πουλανε κάποιοι τα κουπόνια τους απευθείας. Είμαι σε δίλημμα για αν θα πρέπει να το πάρω και να το έχω παρατημένο ή να το δώσω σε κανα γνωστό μου. 

ΑΝ σου γίνει έλεγχος και δεν έχεις στην κατοχή σου αυτό που πήρες με το voucher (ή τα απαραίτητα έγγραφα που να πιστοποιούν ότι χάλασε κτλ) θα σου ζητήσουν να επιστρέψεις τα χρήματα.

(Δεν μπαίνω στη διαδικασία να σχολιάσω ούτε τα περί πώλησης αλλά ούτε και των κριτηρίων των δικαιούχων...)

Επεξ/σία από skoulas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, 26ska είπε

Με SMS έρχονται,δεν τσεκαρεις τη σελίδα ξανά.

 

Σε αυτά τα χρήματα δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο.Αν τυχόν μπορείς να βάλεις τη διαφορά βέβαια για ένα iPad,αξίζει.Ξενοιαζεις για μια 5ετια,ενώ το Samsung στη διετία δεν θα πολυτραβαει...

Εγώ πήγα χθες να πάρω το iPad στον Κωτσόβολο,που είχα παραγγείλει και μου βγάλανε την Παναγία.Ειχα ραντεβού 1 το μεσημερι,πήγα και δεν μπορούσαν να μου το παραδώσουν,είχε πρόβλημα το σύστημα με το Υπουργείο.Με καλέσανε ξανά στις 6 και πήγα και παρέλαβα.Και άλλοι πελάτες που είχανε κάνει αγορές μέσω ψηφιακής μέριμνας δεν μπορούσαν να παραλάβουν,πιστεύω να λύθηκε το θέμα.

Καλησπέρα!

πιο ipad πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, corsakias είπε

τα ipad δεν συμμετεχουν στη ψηφιακη μεριμνα? Μπηκα  germanos  και δεν υπαρχουν.

συμμετέχουν κανονικά , ίσως να μην τα συμπεριλαμβάνει ο γερμανός , σε άλλα καταστήματα υπάρχουν . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/4/2021 στις 6:35 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Αν παρω στα παιδια 10 και 11 tablet στην βδομαδα πανω θα ψαχνω για οθονες.

Ξέρω μικρότερα παιδιά και τα πάνε μια χαρά. Αν πάρεις τζαμάκι και μια καλή θήκη είσαι κομπλέ. Και τους τα δίνεις ελεγχόμενα. Στο public (φαντάζομαι και σε άλλα καταστήματα) έχουν και έξτρα εγγύηση που αγοράζεις και σου καλύπτει ακόμα και το σπάσιμο οθόνης. Τουλάχιστον έτσι μου είπαν και η έξτρα χρέωση ήταν 25ευρω. Οπότε πάρε στα παιδάκια ταμπλετάκια να χαρούνε.

Παιδιά το samsung A7 που επέλεξα εγώ τα σπάει! Δυνατό σημείο τα ηχεία!(4 και Dolby Atmos) Το έχουμε φορτώσει εφαρμογές και δεν μασάει πουθενά. Βγάζει άνετα μια μέρα με βαριά χρήση. Με ελαφριά φαντάζομαι θα πιάνει ακόμα και τις τρεις. 9 ώρες ανοιχτή οθόνη με 4g συνέχεια στο ίντερνετ και να κατεβάζει εφαρμογές, βιντεοσυνομιλίες, youtube με τέρμα ένταση κτλ. Φαίνεται σκυλί. Εγώ περίμενα να βγάζει μέχρι 7 ώρες αλλά ευτυχώς με διέψευσε. Θα το δοκιμάσω και σε παιχνίδια να δω πόσο θα βγάζει. Αδύνατο σημείο οι κάμερες και ίσως και το μικρόφωνο (δεν το δοκίμασα ακόμα σε τηλεφωνική κληση). Α ναι παίρνει και τηλέφωνο αν επιλέξετε την έκδοση 4g! Η οθόνη δεν θα πω ότι με ξετρέλανε αλλά είναι καλή στα βίντεο. Αρκετά ευχαριστημένη. Και πιστεύω ξεπερνάει τα 2 χρόνια που είπε πιο πάνω ένας φίλος.

Επεξ/σία από maraki19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...