Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet ως 200Ε με voucher


tzitzikas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, tzitzikas2 είπε

ήρθε σήμα μεσημέρι! χτύπησα αυτό https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/227082-lenovo-tab-m10-hd-2nd-gen-4gb-64gb-wi-fi-case-tablet-bitdefender-total-security-1-device-2-years-card-software?view=fromvariation

κατέληξα σε αυτό λόγω ram/εσωτερικού χώρου και θήκης. Εχω και ένα παλιό lenovo του 2013 (με Android 4) που παίζει ακόμα και είμαι ευχαριστημένος.

προλαβαίνω να κάνω 2 παιδιά ακόμα? 😁

εμενα τιποτα ακομα περιμενω 3 voucher

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια εγω απ πλαίσιο έβαλα αφμ για επιβεβαίωση δικαιούχου (έχω δύο βαουτσερ στην κατοχή μου)και ελεγε εκκρεμεί έλεγχος δικαιούχου.Το πλαισιο μου έστειλε κωδικό OTP αρα μου έκανε επιβεβαίωση.Στην σελίδα στο πλαίσιο όμως συνέχισε να λεει επιβεβαίωση δικαιούχου και φόρτωνε.Ο κωδικός OTP εληξε μετά μετά πέντε λεπτά μπορώ να αποκτήσω άλλον;(Προσπάθησα να ξανά κάνω έλεγχο επιβεβαίωσης και έλεγε δοκιμάστε ξανά σε 5 λεπτά αφου λήξει ο τωρινός κωδικός ΟΤΠ,το έκανα την ώρα που ήταν ενεργος)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ότι είδα (Σκρουτζ) μερικοί αρχίζουν και τσιμπάνε τιμές ευρώ στο ευρώ,(iPad) αλλά δεν μπορώ να δω από το κατάστημα τους εάν συμμετέχουν στο πρόγραμμα, λογικά θα το είχαν "γραμμένο" όπως κάνουν οι μεγάλες "αλυσίδες" ??

4 ώρες πριν, no account είπε

Τα μαγαζιά, πως επιλέχθηκαν? Γιατι δεν συμμετέχουν μικρα μαγαζιά? 

υπάρχουν μέσα όσοι δήλωσαν και είχαν τα "προσόντα" να συμμετέχουν, η λίστα των ποιώντων και των καταστημάτων υπάρχει στην  Ψηφιακή Μέριμνα - Αρχική (digital-access.gov.gr) όταν μπείς, πατάς επάνω δεξιά Πληροφορίες και σου ανοίγει ένα κατεβατό να επιλέξεις, εκεί θα βρεις αυτό που ζητάς 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/4/2021 στις 10:01 ΜΜ, nickmanak είπε

Παιδια, αν καποιος θελει με το voucher να παρει ταμπλετ με αρθρο 39 χωρις φπα , θα του επιτραπει; Δεν ειδα πουθενα να αναφερεται αυτη η εκδοχη.

Όχι, δε γίνεται να κόψεις τιμολόγιο. Η ενέργεια αφορά οικογένειες που ψωμολυσσάνε υποτίθεται. Ή φοροδιαφεύγουν. Πώς θα δικαιολογήσεις τέτοιο έξοδο όταν δεν υπάρχουν έσοδα ούτε για τα βασικά; 

Επεξ/σία από enlightened
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, postfire είπε

ηρθαν σε καποιον  σημερα κυριακη τα voucher?

εγώ τα έλαβα το απόγευμα του Σαββάτου, οπότε όπως λέει στο αυτόματο μήνυμα τα αποστέλλουν σιγά σιγά για να μην κολλήσουμε κορώνα

 

Από μια περιήγηση στον Μακ Ντακ, είδα ότι οι  "εταιρείες" που έχουν μπει στο πρόγραμμα, έχουν ξεχωριστό κατάλογο με "φέσι" και εναρμονισμένες τιμές αλλά δεν πειράζει, πονάνε ωρέ τα παλουκάρια, τα πρώτα 400 χρόνια ήταν δύσκολα, ο ανταγωνισμός ακόμη μια φορά κάνει θάματα στη πατρίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά θα περιμένεις και το 2ο. Μπορείς να συμπληρώσεις την φόρμα επικοινωνίας τους. Με το τηλέφωνο μην παλεύεις άδικα, πέφτει η γραμμή πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, nickmanak είπε

Αρχισε να τελειωνει το στοκ στα πιο γνωστα μαγαζια. Το πρωι εψαχνα με δυσκολια να βρω καταστημα για το lenovo τελικα βρηκα στην msystems.

Ωχχχχχ. άρχισαν τα όργανα... Οσοι πάρουν μετα την τρίτη θα έχουν δυσκολία να βρουν τότε.

Πάντως αυτό https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/226973-lenovo-tab-m10-hd-2nd-gen-4gb-64gb-wi-fi-case-tablet-zonealarm-extreme-security-for-institutions-1-device-2-years-software

που παράγγειλα εγώ το έχει διαθέσιμο ο Κωτσόβολος δείχνει. Εσύ πιο ήθελες να πάρεις?

Επεξ/σία από tzitzikas2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tzitzikas2 είπε

Ωχχχχχ. άρχισαν τα όργανα... Οσοι πάρουν μετα την τρίτη θα έχουν δυσκολία να βρουν τότε.

Πάντως αυτό https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/226973-lenovo-tab-m10-hd-2nd-gen-4gb-64gb-wi-fi-case-tablet-zonealarm-extreme-security-for-institutions-1-device-2-years-software

που παράγγειλα εγώ το έχει διαθέσιμο ο Κωτσόβολος δείχνει. Εσύ πιο ήθελες να πάρεις?

Πηρα το ιδιο μοντελο με σενα αλλα με οθονη full HD λιγα ευρω παραπανω. Με λιγα επιπλεον εχει και μια εκδοση με 4G που ομως δεν με ενδιεφερε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουν και κάτι άκυρα. π.χ https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/226969-lenovo-tab-m10-2gb-32gb-wifi-tablet-zonealarm-extreme-security-for-institutions-1-device-2-years-software

για πιο λόγο να πάρεις αυτό quad core 2gb/32gb. Δεν υπάρχει λόγος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nickmanak είπε

Πηρα το ιδιο μοντελο με σενα αλλα με οθονη full HD λιγα ευρω παραπανω. Με λιγα επιπλεον εχει και μια εκδοση με 4G που ομως δεν με ενδιεφερε.

To ίδιο πρότεινα σε μαθητή γυμνασίου , που δέν ήθελε να υπέρβει σε χρήματα . Τή ίδια έκδοση με +20€ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...