Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet ως 200Ε με voucher


tzitzikas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, zacharis1955 είπε

Eπιλεγμένα μηχανήματα μόνο στα καταστήματα που θα συμμετέχουν στο πρόγραμμα. Σιγά μην σου βάλουν iPad & MacBook!

Εδώ λέγανε ότι επιλέγεις ότι θες και πληρώνεις εσύ παραπάνω,τη διαφορά...Καλα κατάλαβα τη σαβουρα θα βγάλουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, 26ska είπε

Δεν με ενδιαφέρει pc,ούτε laptop.Δηλαδη εγώ αν θέλω να πάρω iPad,δεν θα μπορώ να δώσω 200 επιπλέον να το πάρω;Και τα Samsung A7,θα τα κοπανησουν στις τιμές;Αξιζει για σένα το συγκεκριμένο;Για να καταλάβω όποιος θέλει συμμετέχει και πουλάει συγκεκριμένα προϊόντα;Παραλογο μου φαίνεται αυτό.

Αυτο που σου λεει ο φιλος παραπανω με αλλα λογια ειναι οτι, τετοιες ταρζανιες με κουπονια δεν γινονται για να ικανοποιηθει η λογικη του καταναλωτη, αλλα για να κινηθει η αγορα.

Η Αγορα δεν πασχει να πουλησει τα καλα προιοντα , την σαβουρα που εχει στοκ θελει να πουλησει. οποτε κανε την προσθεση και δες μονος σου αν ειχες και εσυ ενα τετοιο μαγαζι τι θα ηθελες να ξεπαστρεψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Makatsoras είπε

Αυτο που σου λεει ο φιλος παραπανω με αλλα λογια ειναι οτι, τετοιες ταρζανιες με κουπονια δεν γινονται για να ικανοποιηθει η λογικη του καταναλωτη, αλλα για να κινηθει η αγορα.

Η Αγορα δεν πασχει να πουλησει τα καλα προιοντα , την σαβουρα που εχει στοκ θελει να πουλησει. οποτε κανε την προσθεση και δες μονος σου αν ειχες και εσυ ενα τετοιο μαγαζι τι θα ηθελες να ξεπαστρεψεις.

Ναι ωραια,αλλά τη σαβουρα τι να την κάνω;Να μου δυσκολεύει τη ζωή;Ουτε το Α7 θα βαλουνε δηλαδή,που είναι αξιοπρεπές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 26ska είπε

Ναι ωραια,αλλά τη σαβουρα τι να την κάνω;Να μου δυσκολεύει τη ζωή;Ουτε το Α7 θα βαλουνε δηλαδή,που είναι αξιοπρεπές;

και παλι δεν καταλαβες.

ΔΕΝ γινεται για εσενα αυτο το κολπο.

γινεται για το λομπυ των εμπορων και των παρατρεχαμενων τους.

οποτε τι θα παρεις εσυ και ο οποισδηποτε ειναι παντελως αδιαφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Makatsoras είπε

και παλι δεν καταλαβες.

ΔΕΝ γινεται για εσενα αυτο το κολπο.

γινεται για το λομπυ των εμπορων και των παρατρεχαμενων τους.

οποτε τι θα παρεις εσυ και ο οποισδηποτε ειναι παντελως αδιαφορο.

Βρε μια χαρά κατάλαβα...για μένα που θέλω ένα ακόμα τάμπλετ για το παιδί μου και δεν έχω χρήματα να διαθέσω,δεν είναι αδιάφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 26ska είπε

Βρε μια χαρά κατάλαβα...για μένα που θέλω ένα ακόμα τάμπλετ για το παιδί μου και δεν έχω χρήματα να διαθέσω,δεν είναι αδιάφορο.

εγω σε νιωθω απολυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, 26ska είπε

Βρε μια χαρά κατάλαβα...για μένα που θέλω ένα ακόμα τάμπλετ για το παιδί μου και δεν έχω χρήματα να διαθέσω,δεν είναι αδιάφορο.

Bitmore θα βάλουν σίγουρα πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/24932899/Samsung-Galaxy-Tab-A7-2020-10-4-32GB-Dark-Grey.html,δηλαδή αυτά δεν θα βγουν προς πώληση με τα voucher;Τι θα κάνουν,θα τα κρύψουν;Επισης τα bitmore που αναφέρεις, κυμαίνονται σε πολύ χαμηλότερες τιμές,δεν αγγίζουν καν τα 100 ευρώ...θα διπλασιάσουν την τιμή;Γνωμη για το Samsung που παραθέτω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, 26ska είπε

https://www.skroutz.gr/s/24932899/Samsung-Galaxy-Tab-A7-2020-10-4-32GB-Dark-Grey.html,δηλαδή αυτά δεν θα βγουν προς πώληση με τα voucher;Τι θα κάνουν,θα τα κρύψουν;Επισης τα bitmore που αναφέρεις, κυμαίνονται σε πολύ χαμηλότερες τιμές,δεν αγγίζουν καν τα 100 ευρώ...θα διπλασιάσουν την τιμή;Γνωμη για το Samsung που παραθέτω;

Πολύ απλά θα δώσουν μια λίστα με 30 καταστήματα που θα δέχονται το κουπόνι και κάθε κατάστημα θα διαθέτει για την εξαργύρωση του voucher 10 tablets, 10 laptops και 10 pc με τον δικαιούχου να πρέπει να διαλέξει από αυτά... Το πως τα παρουσιάζουν σχετικά με το voucher, (όπως έχει δείξει η ιστορία) θα απέχει έτη φωτός με το τι θα γίνει τελικά...

(Οι αριθμοί είναι τυχαίοι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, skoulas είπε

Πολύ απλά θα δώσουν μια λίστα με 30 καταστήματα που θα δέχονται το κουπόνι και κάθε κατάστημα θα διαθέτει για την εξαργύρωση του voucher 10 tablets, 10 laptops και 10 pc με τον δικαιούχου να πρέπει να διαλέξει από αυτά... Το πως τα παρουσιάζουν σχετικά με το voucher, (όπως έχει δείξει η ιστορία) θα απέχει έτη φωτός με το τι θα γίνει τελικά...

(Οι αριθμοί είναι τυχαίοι...)

Laptop και pc με αυτά τα χρήματα θα είναι για πέταμα.Επισης μιλάμε για πάνω από 500000 δικαιούχους.Αυτα τα οποία θα δώσουν λες,θα είναι της κατηγορίας bitmore,mls κτλ;Αν είναι έτσι είναι σκέτη κοροϊδία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, 26ska είπε

Laptop και pc με αυτά τα χρήματα θα είναι για πέταμα.Επισης μιλάμε για πάνω από 500000 δικαιούχους.Αυτα τα οποία θα δώσουν λες,θα είναι της κατηγορίας bitmore,mls κτλ;Αν είναι έτσι είναι σκέτη κοροϊδία...

500000 δικαιουχοι?

ωρε, λυσαμε το προβλημα της υπογεννητικοτητας στην χωρα.😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 26ska είπε

Laptop και pc με αυτά τα χρήματα θα είναι για πέταμα.Επισης μιλάμε για πάνω από 500000 δικαιούχους.Αυτα τα οποία θα δώσουν λες,θα είναι της κατηγορίας bitmore,mls κτλ;Αν είναι έτσι είναι σκέτη κοροϊδία...

Το αν ένα tablet/laptop/pc είναι "για πέταμα" εξαρτάται από τις ανάγκες που έχει ο καθένας...Οι γονείς μου έχουν κινητό με 2Gb RAM και 16Gb ROM και διπύρινο laptop με 2Gb RAM χωρίς ssd (ήμουν δικαιούχος την προηγούμενη φορά και τους το έδωσα). Για όλους εδώ μέσα αυτά είναι για πέταμα ενώ για τους γονείς μου κάνουν αυτό που θέλουν (αρκετά αργά αλλά δεν τους απασχολεί).

Τα "δωρεάν" είμαι 100% σίγουρος ότι θα είναι για την κατηγορία που ανήκουν και οι γονείς μου δηλαδή μηδέν απαιτήσεις. Τα υπόλοιπα θα είναι τα ήδη υπερκοστολογημένα Π.χ Θα έχουν κάτι που κάνει 300euro αλλά με τα ίδια χαρακτηριστικά βρίσκεις στα 150euro και απλά θα σε βάζουν στην διαδικασία να σκεφτείς "Γιατί να δώσω 150euro αφού μπορώ να δώσω 100euro και να πάρω τα ίδια χαρακτηριστικά;" Με αυτό τον τρόπο και θα πωληθούν πράγματα που δεν θα έπαιρνε κανείς και οι πολίτες θα ρίξουν χρήματα στην αγορά έχοντας την αίσθηση ότι κάτι κέρδισαν...

Είναι στη φύση μας να μας ελκύει το "δωρεάν" άσχετα αν στο τέλος το πληρώνουμε με έμμεσο τρόπο. Σκέψου τι έγινε στις εκλογές με τα διόδια. Ήταν "δωρεάν" αλλά υπήρχαν υπάλληλοι ώστε να ξέρουν πόσοι πέρασαν και να πληρωθούν οι διελεύσεις από την "κυβέρνηση"...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, 26ska είπε

Laptop και pc με αυτά τα χρήματα θα είναι για πέταμα.Επισης μιλάμε για πάνω από 500000 δικαιούχους.Αυτα τα οποία θα δώσουν λες,θα είναι της κατηγορίας bitmore,mls κτλ;Αν είναι έτσι είναι σκέτη κοροϊδία...

Δεν θες να καταλάβεις, έτσι?

Αυτά τα Promotion Action Plans δεν γίνονται για διευκόλυνση των αγοραστών αλλά των πωλητών!

Tώρα αν εσένα σου έχει κολλήσει να αγοράσεις iPad με 200 € και Samsung...δωρεάν μέσω κάποιου υποτιθέμενου κρατικού voucher είναι άλλο θέμα που πρέπει να βγάλεις από το υποσυνείδητο σου...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, skoulas είπε

Το αν ένα tablet/laptop/pc είναι "για πέταμα" εξαρτάται από τις ανάγκες που έχει ο καθένας...Οι γονείς μου έχουν κινητό με 2Gb RAM και 16Gb ROM και διπύρινο laptop με 2Gb RAM χωρίς ssd (ήμουν δικαιούχος την προηγούμενη φορά και τους το έδωσα). Για όλους εδώ μέσα αυτά είναι για πέταμα ενώ για τους γονείς μου κάνουν αυτό που θέλουν (αρκετά αργά αλλά δεν τους απασχολεί).

Τα "δωρεάν" είμαι 100% σίγουρος ότι θα είναι για την κατηγορία που ανήκουν και οι γονείς μου δηλαδή μηδέν απαιτήσεις. Τα υπόλοιπα θα είναι τα ήδη υπερκοστολογημένα Π.χ Θα έχουν κάτι που κάνει 300euro αλλά με τα ίδια χαρακτηριστικά βρίσκεις στα 150euro και απλά θα σε βάζουν στην διαδικασία να σκεφτείς "Γιατί να δώσω 150euro αφού μπορώ να δώσω 100euro και να πάρω τα ίδια χαρακτηριστικά;" Με αυτό τον τρόπο και θα πωληθούν πράγματα που δεν θα έπαιρνε κανείς και οι πολίτες θα ρίξουν χρήματα στην αγορά έχοντας την αίσθηση ότι κάτι κέρδισαν...

Είναι στη φύση μας να μας ελκύει το "δωρεάν" άσχετα αν στο τέλος το πληρώνουμε με έμμεσο τρόπο. Σκέψου τι έγινε στις εκλογές με τα διόδια. Ήταν "δωρεάν" αλλά υπήρχαν υπάλληλοι ώστε να ξέρουν πόσοι πέρασαν και να πληρωθούν οι διελεύσεις από την "κυβέρνηση"...

Μα το voucher δεν απευθύνεται σε γονείς και ηλικιωμένους,αλλά σε παιδιά και φοιτητές.

Τον πατερα μου που είναι 68 χρονών,μπορεί να τον καλύψει,τα παιδιά μου όχι.

2 ώρες πριν, Makatsoras είπε

500000 δικαιουχοι?

ωρε, λυσαμε το προβλημα της υπογεννητικοτητας στην χωρα.😎

Τοσοι είναι φίλε μου οι δικαιούχοι, γιατί σου κάνει εντύπωση;560000 παιδιά και νέοι έως 24 ετών.

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...