Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499€, 20% σε πόντους go4more @Κωτσοβολος [ΤΕΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θυμάμαι ότι κάποιοι είχατε πρόβλημα άλλες φορές και επικοινωνήσατε με την Εθνικη και σας το έλυσαν. Μπορείτε να μου πείτε με ποιον τρόπο, σε ποιο mail / τηλ ? Είχα πάριε 2 τιβί και μου έβαλαν μόνο απο΄τη μία, και μάλιστα αυτή που πήρα δεύτερη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, s2117 είπε

Θυμάμαι ότι κάποιοι είχατε πρόβλημα άλλες φορές και επικοινωνήσατε με την Εθνικη και σας το έλυσαν. Μπορείτε να μου πείτε με ποιον τρόπο, σε ποιο mail / τηλ ? Είχα πάριε 2 τιβί και μου έβαλαν μόνο απο΄τη μία, και μάλιστα αυτή που πήρα δεύτερη :(

Και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι, μόνο που σε εμένα πέρασαν λιγότερους. Έχω στείλει ήδη mail στο [email protected] αλλά δεν έχω λάβει απάντηση εδώ και 2 εβδομάδες. Αν κάποιος γνωρίζει καμία ενέργεια επιπλέον ας το αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα τηλ σήμερα κ μίλησα με Εθνική ,μου είπαν να στείλω στο μεηλ που είπες και ότι δεν ξέρουν πότε θα μας απαντήσουν γιατί υπάρχει φόρτος..

Επεξ/σία από s2117
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2021 στις 5:31 ΜΜ, turbakiasss είπε

Και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι, μόνο που σε εμένα πέρασαν λιγότερους. Έχω στείλει ήδη mail στο [email protected] αλλά δεν έχω λάβει απάντηση εδώ και 2 εβδομάδες. Αν κάποιος γνωρίζει καμία ενέργεια επιπλέον ας το αναφέρει.

Μου απάντησαν σήμερα ότι θα το δουν το συντομότερο, και λίγα λεπτά μετά είχαν βάλει τους πόντους. Αν θέλεις ξαναστείλτους στο ίδιο μέηλ και βάλε μέσα (σύμφωνα με τις οδηγίες που μου έδωσαν) ονοματεπώνυμο, ΑΦΜ,  ημερομηνία και ποσό αγοράς, κατάστημα και το κινητό σου (ή σταθερό, όποιο έχουν στην καρτέλα σου).

 

ΥΓ. Πέρα από supermarket/βενζίνη, έχετε βρει κάποιο τρόπο να τους ξοδέψετε; Πχ. κάτι διάβασα ότι μπορούμε να τους εξαργυρώσουμε σε ορισμένα προϊόντα της τράπεζας. θα μπορούσαμε να πάρουμε κάποια προπληρωμένη κάρτα (ρώτησα και Σκλαβενίτη μήπως έχουν προπληρωμένες μα έφαγα άκυρο..)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...