Προς το περιεχόμενο

Help help help ! Recover photos !!


AcidRain1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα καταλάθος διέγραψα γύρω στις 1200 φωτογραφίες της κόρης μου και η σύζυγός είναι σε κατάσταση αμόκ. Ότι πρόγραμμα προσπάθησα να βάλω μου κάνει κάτι σαν recover αλλά μετά δεν μπορώ να δω την φωτογραφία γιατί λέει δεν υποστηρίζεται . Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποια λύση τι μπορώ να κάνω ? Δεν είδα ότι είναι στον κάδο και τον άδειασα ! Αν είμαι σε λάθος μέρος παρακαλώ μεταφέρεται με. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ειχα στον m2 στον υπολογιστη. Εκανα διαγραφη και τερμα δεν μπορω να τις επαναφερω . Πριν ηταν σε microsd που το ειχα σε ανταπτορακι στον υπολογιστη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, AcidRain1 είπε

Πριν ηταν σε microsd

Έχουν γραφτεί νέα αρχεία πάνω/ έχει περάσει καιρός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, AcidRain1 είπε

Τις ειχα στον m2 στον υπολογιστη. Εκανα διαγραφη και τερμα δεν μπορω να τις επαναφερω . Πριν ηταν σε microsd που το ειχα σε ανταπτορακι στον υπολογιστη .

Σε ότι αφορά στον Μ.2, από την στιγμή που θα γράψεις πάνω σε μέσο που θέλεις να ανακτήσεις, η υπόθεση έχει καταδικαστεί οριστικά.
Αν η microSD δεν έχει χρησιμοποιηθεί μετά την διαγραφή, ΜΟΝΟ εκεί έχεις ελπίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε φιλο που ειχε σβησει σε sd σε κινητο τις φωτο τις επανεφερα (1700) περιπου μαζι με βιντεο με το GetDataBack 4.32 for FAT, τις βρηκε και τις εσωσα αλλα απο πληρωμενη έκδοση  διοτι μια παλια που ειχα  δεν επετρεπε να τις αντιγραψω.Να σημειωσω οτι δεν ειχε γραψει πανω στην sd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου με έσωσες ! Από τον μ2 δεν γινόταν τίποτα . Από την μνήμη κατάφερα και επανέφερα το 85% περίπου . Ευχαριστώ πολύ! Με σώσατε ! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...