Προς το περιεχόμενο

VW Scirocco Bluetooth


Miltiadiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα σας εχω ενα VW Scirocco 2009 και δεν εχει Bluetooth . Εχω δει σε αλλα αυτοκινητα πως λειτουργει ποσο χρησιμο ειναι και σκεφτηκα να βαλω τωρα αλλα δεν ξερω σε ποιες θυρες θα το συνδεσω. Εχει μια θυρα στο υποβραχιονιο AUX αλλα δεν βολευει που αλλου μπορω το βαλω??? Αμα κανενας ιδιοκτητης scirocco ξερει ας μου απαντησει . Βασικα θελω να παιρνω τηλεφωνο και να ακουγετε στο αμαξι και να συνδεω μουσικη απο το κινητο.

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Miltiadiss είπε

Kαλησπερα σας εχω ενα VW Scirocco 2009 και δεν εχει Bluetooth . Εχω δει σε αλλα αυτοκινητα πως λειτουργει ποσο χρησιμο ειναι και σκεφτηκα να βαλω τωρα αλλα δεν ξερω σε ποιες θυρες θα το συνδεσω. Εχει μια θυρα στο υποβραχιονιο AUX αλλα δεν βολευει που αλλου μπορω το βαλω??? Αμα κανενας ιδιοκτητης scirocco ξερει ας μου απαντησει . Βασικα θελω να παιρνω τηλεφωνο και να ακουγετε στο αμαξι και να συνδεω μουσικη απο το κινητο.

Ευχαριστω εκ των προτερων

Ποιο rcd εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Miltiadiss είπε

510 δεν ειμαι 99% σιγουρος😊

Διάβασε

https://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?/topic/63851-rcd-510-premium-8-bluetooth-σε-vw-passat-b7/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο θυμάμαι που το είχα ψάξει όταν το είχα πρέπει να μπει το Bluetooth module κάτω από την θέση του συνοδηγού. Ρώτα τιμή αντιπροσωπεία ή ίσως κάποιος να πουλάει στα group του scirocco στο fb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...