Προς το περιεχόμενο

hachette σκαραβαίοσ


Θοδωρής005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Καλησπέρα!ξέρει κανείς αν σήμερα κυκλοφορεί το 2ο τεύχος με τον σκαραβαίο?Ή θα βγει την επόμενη εβδομάδα?

Στο σάιτ τους εχιε βγει σίγουρα 

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι? Συνδρομή που μπορούμε να κάνουμε? Και αυτό θα εξασφαλίσει ότι κάθε φορα θα μας στέλνουν το καινούριο τεύχος? Επίσης γνωρίζει κανείς αν από τη σελίδα τους εξαντλούνται τα τεύχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/2/2021 στις 9:26 ΜΜ, mariamos93 είπε

Στο σάιτ τους εχιε βγει σίγουρα 

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι? Συνδρομή που μπορούμε να κάνουμε? Και αυτό θα εξασφαλίσει ότι κάθε φορα θα μας στέλνουν το καινούριο τεύχος? Επίσης γνωρίζει κανείς αν από τη σελίδα τους εξαντλούνται τα τεύχη?

Από την σελίδα τους κάποια στιγμή τα τεύχη εξαντλούνται και δεν μπορείς να τα βρεις.οπως άλλωστε γίνεται και με τα τεύχη της Λάντσια!τώρα για το αν μπορείς να κάνεις συνδρομή,δεν το γνωρίζω.αυτο που μπορείς να κάνεις σίγουρα είναι να συνεννοηθείς με τον περιπτερά σου να σου φέρνει το τεύχος οπότε αυτό κυκλοφορεί.τουλαχιστον έτσι έχω κάνει εγώ με τα τεύχη της Λάντσια και κάθε Παρασκευή το έχω στο περίπτερο να με περιμένει 😆

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από το καπό του 1ου τεύχους που είδα από κοντά (και αυτά που διάβασα) προφανώς πρόκειται για ένα φοβερό μοντέλο κατασκευαστικά.

Βασικό του μειονέκτημα για μένα, πέρα από την υπομονή μέχρι να τελειώσει, είναι το κόστος και η κλίμακα.

Προφανώς για κάποιον τρελαμένο (με την καλή έννοια ;)) με τον σκαραβαίο είναι οκ, για εμάς τους υπόλοιπους όμως που είμαστε σε φάση "φοβερός ΚΑΙ ο σκαραβαίος" το οικονομικό ξεφεύγει αρκετά, άσχετα αν το πληρώνεις με "δόσεις". Επίσης βγαίνει αρκετά μεγάλο μοντέλο για να το έχεις κάπου (ράφι, βιτρίνα, κλπ) και να μην φαίνεται σα να "πνίγεται", εκτός πια αν μένεις σε 200τμ ή έχεις αφιερώσει ένα δωμάτιο σαν "βωμό" για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να επισκευτώ μερικά καταστήματα στο κέντρο και να δω μερικά die cast μοντελάκια κλίμακας 1:24 ή λίγο μεγαλύτερα... Αυτό είναι πολύ μεγάλο και ακριβό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι συλλέκτης του Σκαραβαίου και έχω πάρει το 3ο τεύχος που βγήκε τώρα. Το θέμα είναι ότι με το τεύχος που πήρα έλειπε από μέσα η βαλβίδα πάνω από τη ρόδα. Στο νησί που μένω εξαντλήθηκαν όλα τα τεύχη που υπήρχαν και μου είπαν να συνεννοηθώ με την εταιρεία.

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο; Ξέρει κάποιος;

Επεξ/σία από PanPag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, PanPag είπε

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι συλλέκτης του Σκαραβαίου και έχω πάρει το 3ο τεύχος που βγήκε τώρα. Το θέμα είναι ότι με το τεύχος που πήρα έλειπε από μέσα η βαλβίδα πάνω από τη ρόδα. Στο νησί που μένω εξαντλήθηκαν όλα τα τεύχη που υπήρχαν και μου είπαν να συνεννοηθώ με την εταιρεία.

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο; Ξέρει κάποιος;

Μπορείς να ανεβάσεις μία φωτό με τα εξαρτήματα του 3ου τεύχους που πήρες για να δω ποιο ακριβώς λείπει?ήταν ανοιχτη η συσκευασία όταν αγόρασες το τεύχος από το περίπτερο?

 

8 ώρες πριν, PanPag είπε

Παιδιά καλησπέρα. Είμαι συλλέκτης του Σκαραβαίου και έχω πάρει το 3ο τεύχος που βγήκε τώρα. Το θέμα είναι ότι με το τεύχος που πήρα έλειπε από μέσα η βαλβίδα πάνω από τη ρόδα. Στο νησί που μένω εξαντλήθηκαν όλα τα τεύχη που υπήρχαν και μου είπαν να συνεννοηθώ με την εταιρεία.

Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο; Ξέρει κάποιος;

Για ρίξε μια ματιά και εδώ http://www.argoscom.gr/index.php?page=16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, dimitrakis1991 είπε

Μπορείς να ανεβάσεις μία φωτό με τα εξαρτήματα του 3ου τεύχους που πήρες για να δω ποιο ακριβώς λείπει?ήταν ανοιχτη η συσκευασία όταν αγόρασες το τεύχος από το περίπτερο?

 

Για ρίξε μια ματιά και εδώ http://www.argoscom.gr/index.php?page=16

Καλησπέρα. Ήταν κλειστό όταν το αγόρασα. Αλλά επειδή δεν ήξερα ότι έλειπε κομμάτι όταν το πήρα, το άνοιξα για να το συναρμολογήσω. Όταν είδα τις εικόνες πρόσεξα ότι λείπει. Αν παρατηρήσεις είναι το κομμάτι που έχει μια μικρή τρύπα.

 

IMG_20210302_161856.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, PanPag είπε

Καλησπέρα. Ήταν κλειστό όταν το αγόρασα. Αλλά επειδή δεν ήξερα ότι έλειπε κομμάτι όταν το πήρα, το άνοιξα για να το συναρμολογήσω. Όταν είδα τις εικόνες πρόσεξα ότι λείπει. Αν παρατηρήσεις είναι το κομμάτι που έχει μια μικρή τρύπα.

 

IMG_20210302_161856.jpg

Δεν λείπει κάτι. Κανονικά στη θέση που έχει την τρύπα είναι οι βίδες, οι οποίες βρίσκονται από ότι βλέπω στον τροχό. Οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/3/2021 στις 12:04 ΜΜ, kostasvid66 είπε

Δεν λείπει κάτι. Κανονικά στη θέση που έχει την τρύπα είναι οι βίδες, οι οποίες βρίσκονται από ότι βλέπω στον τροχό. Οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα

 

IMG_20210304_150257.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2021 στις 4:24 ΜΜ, PanPag είπε

Καλησπέρα. Ήταν κλειστό όταν το αγόρασα. Αλλά επειδή δεν ήξερα ότι έλειπε κομμάτι όταν το πήρα, το άνοιξα για να το συναρμολογήσω. Όταν είδα τις εικόνες πρόσεξα ότι λείπει. Αν παρατηρήσεις είναι το κομμάτι που έχει μια μικρή τρύπα.

 

IMG_20210302_161856.jpg

 

IMG_20210305_170944.jpg

Μόλις τώρα, dimitrakis1991 είπε

 

IMG_20210305_170944.jpg

Και σε εμένα είναι το ίδιο όπως και στου παιδιού που ανέβασε την φωτό.δεν έχεις πρόβλημα με κάτι όλα καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/3/2021 στις 1:23 ΠΜ, PanPag είπε

Καλησπέρα. Δεν έχει βγει ακομα

Κάθε εβδομάδα δεν έπρεπε να βγαίνει πια? Εχουν περάσει 2 εβδομάδες ήδη..... Φοβάμαι μην έχουμε δώσει τίποτα 500-600 και τελικά βγαίνει τεύχος κάθε τρίμηνο μετά.....Τουλάχιστον η DeAgostini ήταν απόλυτα συνεπής σε όσα έλεγε και γίνονταν. Εδώ κάτι με φοβίζει..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...