Προς το περιεχόμενο

Collegelink Web development Ξέρει κανεις αν αξίζει;


mrmak94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έψαξα στο forum και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο οπότε είπα να ανοίξω νέο thread. Έχω βρει την collegelink η οποία έχει web development σεμινάριο με δυνατότητα να σε προσλάβουν διάφορες εταιρείες όταν το τελειώσεις. Έχει κανείς καμια ιδέα για το συγκεκριμένο σεμινάριο ή την collegelink; Το έχει κάνει κανείς ή έχει κάποιον γνωστό του που να το έχει κάνει; Αξίζει ή τσάμπα τα λεφτά που θα δώσω;  Ο σύνδεσμος για το σεμινάριο είναι: https://www.collegelink.gr/el/web-development-elearning-academy/?utm_source=facebook&utm_medium=post_cta&utm_campaign=lookalike_price_visible&fbclid=IwAR2CXh9xlgk7YH5cRwIv_We_QAJfDzypM1s3QRsAvCV5drrefLKw-bD-gR8

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mrmak94 είπε

Καλησπέρα, έψαξα στο forum και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο οπότε είπα να ανοίξω νέο thread. Έχω βρει την collegelink η οποία έχει web development σεμινάριο με δυνατότητα να σε προσλάβουν διάφορες εταιρείες όταν το τελειώσεις. Έχει κανείς καμια ιδέα για το συγκεκριμένο σεμινάριο ή την collegelink; Το έχει κάνει κανείς ή έχει κάποιον γνωστό του που να το έχει κάνει; Αξίζει ή τσάμπα τα λεφτά που θα δώσω;  Ο σύνδεσμος για το σεμινάριο είναι: https://www.collegelink.gr/el/web-development-elearning-academy/?utm_source=facebook&utm_medium=post_cta&utm_campaign=lookalike_price_visible&fbclid=IwAR2CXh9xlgk7YH5cRwIv_We_QAJfDzypM1s3QRsAvCV5drrefLKw-bD-gR8

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Τραγικο που «διδασκουν» ακομα jquery και εχουν σαν εξτρα τη react αντι να εχουν μονο react... 

αμα ξερεις αγγλικα καλυτερα να παρεις 2-3 μαθηματα απο το udemy με 30-40€. Αυτο το οτι σου βρισκουν αμεσως δουλεια μην το πολυπιστευεις

 

βγαλε το utm απο το link, ελεος

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Predatorkill είπε

Τραγικο που «διδασκουν» ακομα jquery και εχουν σαν εξτρα τη react αντι να εχουν μονο react... 

αμα ξερεις αγγλικα καλυτερα να παρεις 2-3 μαθηματα απο το udemy με 30-40€. Αυτο το οτι σου βρισκουν αμεσως δουλεια μην το πολυπιστευεις

 

βγαλε το utm απο το link, ελεος

ναι καλό το udemy αλλά ποια εταιρεία στην Ελλάδα θα σε πάρει μόνο απο σεμινάριο στο Udemy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mrmak94 είπε

ναι καλό το udemy αλλά ποια εταιρεία στην Ελλάδα θα σε πάρει μόνο απο σεμινάριο στο Udemy?

Ειτε udemy ειτε codecamp με το portfolio σου θα σε παρουν ή τις γνωσεις που πρεπει να αποδειξεις στη πραξη. Τι σε κανει να πιστευεις οτι οι tutors στο εν λογω bootcamp ειναι καλυτεροι απο αυτους του udemy? 
 

εγω απο udemy εμαθα αλλα εστρωσα κωλο κανα 10μηνο με ατελειωτο διαβασμα, οχι 70 ωρες που λενε στο codecamp. 

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Predatorkill είπε

Τραγικο που «διδασκουν» ακομα jquery και εχουν σαν εξτρα τη react αντι να εχουν μονο react... 

αμα ξερεις αγγλικα καλυτερα να παρεις 2-3 μαθηματα απο το udemy με 30-40€. Αυτο το οτι σου βρισκουν αμεσως δουλεια μην το πολυπιστευεις

 

βγαλε το utm απο το link, ελεος

https://www.collegelink.gr/wp-login.php

master chef χωρις chef

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, mrmak94 είπε

ναι καλό το udemy αλλά ποια εταιρεία στην Ελλάδα θα σε πάρει μόνο απο σεμινάριο στο Udemy?

Σοβαρά τώρα;;;
Όλες οι μεγάλες εταιρείες Udemy και pluralsight προσφέρουν!!
Τόσα χρόνια είμαι στον χώρο, την collegeLink πρώτη φορά την ακούω (έχω ένα 10λεπτο γελάω με το jquery).! 
Επίσης αν σε 70 ώρες γινόσουν dev, θα είχε γεμήσει ο τόπος..! Εγώ (που ήξερα ήδη 2 γλώσσες προγραμματισμου) θυμάμαι 10 μήνες έκανα μαθήματα και project στη react για να πω πως πλεον δεν είμαι άσχετος.
και αυτοί μέσα σε 1 μήνα , από 2 ώρες την ημέρα σε κάνουν web dev??  
Ts αν θέλεις όντως να γίνεις dev μπορώ να σου δώσω και μαθήματα και βιβλία και άτομα στο YouTube να ακολουθήσεις. 
Αλλά ετοιμάσου για διάβασμα. Άπειρο και συνεχές διάβασμα, αν θέλεις να είσαι ανταγωνιστικός.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει κανει γνωστος μου, πολυ κακη ποιοτητα μαθηματων. Δεν εχουν καν live μαθηματα που θα ειχε καποιο νοημα, εχουν γυρισει καποια βιντεο απο τον Ιουνιο και απλα ανα διμηνο λενε οτι κανουν και αλλο "σεμιναριο", ανεβάζοντας και την τιμη. Πολυ κακό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Καλησπερα κανω τωρα αυτο το σεμιναριο της collegelink υποτιθεται για να μαθω αλλα για να το κανει καποιος πρεπει ηδη να ξερει HTML, CSS JS σε προχωρημενο επιπεδο επισης κανουν και προτζεκτ ηξερα ηδη πολυ λιγα και δεν μπορω να πω οτι καταλαβα, τσαμπα λεφτα εδωσα.

Για προγραμματισμο μονο στο udemy να κοιταξω εκει τα εξηγουνε καλα; τα σεμιναρια αξιζουν;

 Επισης για network engineer τι πιστοποιησεις πρεπει να παρω οποιος γνωριζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/2/2021 στις 7:20 ΜΜ, mrmak94 είπε

Καλησπέρα, έψαξα στο forum και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο οπότε είπα να ανοίξω νέο thread. Έχω βρει την collegelink η οποία έχει web development σεμινάριο με δυνατότητα να σε προσλάβουν διάφορες εταιρείες όταν το τελειώσεις. Έχει κανείς καμια ιδέα για το συγκεκριμένο σεμινάριο ή την collegelink; Το έχει κάνει κανείς ή έχει κάποιον γνωστό του που να το έχει κάνει; Αξίζει ή τσάμπα τα λεφτά που θα δώσω;  Ο σύνδεσμος για το σεμινάριο είναι: https://www.collegelink.gr/el/web-development-elearning-academy/?utm_source=facebook&utm_medium=post_cta&utm_campaign=lookalike_price_visible&fbclid=IwAR2CXh9xlgk7YH5cRwIv_We_QAJfDzypM1s3QRsAvCV5drrefLKw-bD-gR8

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

τελικα ποια σχολη επελεξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2021 στις 7:12 ΜΜ, CRISTI_M είπε

Για προγραμματισμο μονο στο udemy να κοιταξω εκει τα εξηγουνε καλα; τα σεμιναρια αξιζουν;

https://www.udemy.com/course/the-complete-web-development-bootcamp/

για 18 ευρώ είναι win - win.

Έχω παρει μάθημα της συγκεκριμένης για iOS development και ήταν πάρα πάρα πολύ καλό.

Στις 12/8/2021 στις 7:12 ΜΜ, CRISTI_M είπε

 Επισης για network engineer τι πιστοποιησεις πρεπει να παρω οποιος γνωριζει....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

μακρια απο την collegelink.. Οι ανθρωποι δεν εχουν ιδεα απο εκπαιδευτικη διαδικασια... Ξεκιναν με παραδειγματα σε αντικειμενο που εχει ολοκληρα κεφαλαια θεωριας..

Εδωσα 100€ διοτι το πηρα blackfriday και ειμαι και ανεργος και τα κλαιω ακομα..  μακρια μακρια

(μολις πατησα pause απο το μαθημα για να κανω search τι γραφουν για την collegelink και να σχολιασω την εμπειρια μου... αντε παω να συνεχισω το μαθημα τωρα χαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...