Προς το περιεχόμενο

Pancake???


tasos6985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ χαμηλά fees σχεδόν μηδενικά και άμεσες συναλλαγές. το πρόβλημα είναι οτι τα περισσότερα τοκενς δεν ειναι native στο bsc. οπότε όταν πχ παίρνεις eth ειναι wrapped eth και η ισοτιμία εξασφαλίζεται από πραγματικά eth στο binance. πολύ centralized για τα γούστα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/2/2021 στις 6:54 ΜΜ, mech35 είπε

πολύ χαμηλά fees σχεδόν μηδενικά και άμεσες συναλλαγές. το πρόβλημα είναι οτι τα περισσότερα τοκενς δεν ειναι native στο bsc. οπότε όταν πχ παίρνεις eth ειναι wrapped eth και η ισοτιμία εξασφαλίζεται από πραγματικά eth στο binance. πολύ centralized για τα γούστα μου.

Τωρα το μελετω και γω. Δεν είμαι σε uni η άλλα defi swaps αλλα αυτο ειναι με την binance είνια μισο CE μισό DE δλδ υβριδικό πανω στο block chain της binance  και τα έχει βάλει με το eth... αφού έχει πολύ χαμηλά fees και χρονους ελάχιστους... Centalized  είναι σχεδόν αφου όλο το BCS ελέχγεται απο 21 κόμβους...Πάντως όλοι της binance τρέχουν εκεί ο κινέζος χτυπάει κανονικά..το τοκεν του εχει πάει 6000 φορές  πάνω ..πολύ χρημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, NobodyRankXV είπε

Για εμένα προσωπικά 1000 φορές καλύτερο απο uniswap οπου το gas fee έχει πάει στον θεό και κάνει το trade ασύμφορο, ενώ το pancake που δουλέυει με tokens του bnb smart chain χρεώνει μόνο 0,002 bnb δηλαδή περίπου 50 λεπτά!!  άσε που έχω βρει και κάτι διαμαντάκια εκεί μέσα 

ρίχτε μια ματία σε UNITi protocol , Pyxis token, Pancaketools

Επεξ/σία από NobodyRankXV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δεν ξέρω τι γνώμη έχετε παιδιά πάντως εγώ είχα αγοράσει από το pancake Μέσω του trust wallet Ένα τοκετό world of waves Όταν είχε 0,00000000000012 Αρκετά  εκατομμύρια κομμάτια Κάπου εκεί δε θυμάμαι ακριβώς και τώρα έχει πάει 0,0025991 Και μου δείχνει το trust  Ότι ώρα βγάζω περίπου 70Κ Δεν μπορώ να το πουλήσω όμως ούτε να το κανω μετατροπήμε σε άλλο κρυπτό Οπότε μούφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...