Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για αγορά Realme 7 pro


z3y50n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

μετά από ψάξιμο έχω καταλήξει στο realme 7 pro και θα ήθελα να ρωτήσω άτομα που ήδη το έχουν στην κατοχή τους αν συνάντησαν ιδιαίτερα προβλήματα ή αν μετάνιωσαν για την αγορά τους. Γενικά δεν αγοράζω συχνά κινητό οπότε θα ήθελα να έχω ένα αξιόπιστο κινητό για μερικά χρόνια (χωρίς κάποια ιδιαίτερα απαιτητική χρήση)

Επεξ/σία από z3y50n
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2021 στις 12:36 ΜΜ, z3y50n είπε

Καλησπέρα,

μετά από ψάξιμο έχω καταλήξει στο realme 7 pro και θα ήθελα να ρωτήσω άτομα που ήδη το έχουν στην κατοχή τους αν συνάντησαν ιδιαίτερα προβλήματα ή αν μετάνιωσαν για την αγορά τους. Γενικά δεν αγοράζω συχνά κινητό οπότε θα ήθελα να έχω ένα αξιόπιστο κινητό για μερικά χρόνια (χωρίς κάποια ιδιαίτερα απαιτητική χρήση)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι τέλειο πολύ γρήγορο τέλειες φωτογραφίες η μπαταρία κρατάει 1.5 μέρα και φορτίζει σε 34 λεπτά...το ui ελαφρύ και φιλικό προς τον χρήστη ...το μόνο που δεν μπορώ να βρω είναι τα themes μάλλον δεν υπάρχουν στην Ελλάδα ακόμα 🤷🏼‍♀️ και έχει 3 χρόνια εγγύηση

Επεξ/σία από Annasp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν χρειάζεσαι 5G θα πάρεις το 5G, εάν δεν κατεβάζεις μεγάλα αρχεία και πιστεύεις ότι δεν σου χρειάζεται προς το παρόν παρε το Pro που έχει και καλύτερες κάμερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...