Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi θέλει να μάθει αν το κοινό της ενδιαφέρεται για συσκευή αξίας $1,500


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, ChrisAttart είπε

Χiaomi Note 3 pro > Note 5 > Note 7 > Note 10 με το τελευταιο και το ακριβοτερο να το εχω τσιμπησει 300 ευρω απο εδω ... Ολα αψογες συσκευες για τα χρηματα που εδωσα , οσο υπαρχει καλη συσκευη σε αυτα τα χρηματα δεν παιζει να δωσω παραπανω , δεν το χρειαζομαι , δεν με ενδιαφερει . 

Tωρα οτι το βγαζει η Xiaomi για εμενα ειναι irrelevant , εχει αποδειξει οτι βγαζει καλες συσκευες και η Xiaomi , δεν θα το κρινω για αυτο , απλα για εμενα προσωπικα ειναι αδιαφορο . 

Το μονο που θα ηθελα να διορθωσει ειναι το λογισμικο στην καμερα , τωρα το Note 10 που εχω , φοραει τον 108mp αισθητηρα της samsung , φαινεται οτι στο manual mode εχει προοπτικες να βγαλει απιστευτες φωτο , αλλα δεν μπορω καθε φορα να πειραζω ρυθμισεις κλπ , θελω τσακ μπαμ να τραβηξω μια αψογη φωτο στο auto .. ειναι κριμα να εχει το hardware και να μην μπορει να το αναδειξει με ενα καλο software .  

Πανε βαλτου ενα google camera και ξεμπερδεψες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε Xiaomi τόσο καιρό περιμέναμε κάποιον για κάτι τετοιο εννοείται πως όλος ο πλανήτης το περιμένει από εσάς όποτε.......ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ,φτιάξτε το ......θα πουλήσει σίγουρα σαν τρελό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο πάει και το επίπεδο χαμηλώνει. Προσπαθήστε να είστε αντικειμενικοί με επιχειρήματα, παρά να σχολιάζετε ανούσια και με φανατισμό. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panagiotisko είπε

Οσο πάει και το επίπεδο χαμηλώνει. Προσπαθήστε να είστε αντικειμενικοί με επιχειρήματα, παρά να σχολιάζετε ανούσια και με φανατισμό. 

να γραφεις πιο συχνα για να ανεβαινουμε και εμεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και καλη η Xiaomi αλλα ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να αγορασω το κινητο της. Και γενικα κανενα κινητο με περισσοτερα απο βαρια - βαρια 500€... Εξαλου τι 1500 τι 500... Ακριβως τα ιδια κανουν στην πραξη... Χιλιες φορες να δωσω 1300 για ενα δευτερο thinkpad t14 που μου χρειαζεται και για την δουλεια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Makatsoras είπε

να γραφεις πιο συχνα για να ανεβαινουμε και εμεις...

Οπότε εσύ μάλλον θεωρείς ότι μετά από 3 σελίδες σχολίων, βρήκες κάτι χρήσιμο να διαβάσεις και το δικό μου σχόλιο ήταν που σε ενόχλησε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panagiotisko είπε

Οπότε εσύ μάλλον θεωρείς ότι μετά από 3 σελίδες σχολίων, βρήκες κάτι χρήσιμο να διαβάσεις και το δικό μου σχόλιο ήταν που σε ενόχλησε.

ναι το δικο σου ενοχλησε.

διοτι αλλο ειναι να κανουμε πλακα για ενα κινητο της πλακας και αλλο να μας λες οτι ειμαστε για τον καλαθο των αχρηστων. εχει μια διαφορα , δεν νομιζεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Xiaomi θα ακολουθήσει τον λαμπρό δρόμο της HTC (και της LG) στα κινητά όπως πάει.... 

Δεν έχουν καταλάβει πως αν κάποιος έχει 1000+ ευρώ δεν θα πάει να πάρει Xiaomi αλλά iphone κατά 80%...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Makatsoras είπε

ναι το δικο σου ενοχλησε.

διοτι αλλο ειναι να κανουμε πλακα για ενα κινητο της πλακας και αλλο να μας λες οτι ειμαστε για τον καλαθο των αχρηστων. εχει μια διαφορα , δεν νομιζεις?

 

Δεν λέω αυτό. Γιατί αν το έλεγα, προφανώς θα είχα σταματήσει και να διαβάζω εδώ. Όμως όσο περνάει ο καιρός, φαίνεται ότι τα σχόλια δεν έχουν νοήμα. Καλή η πλάκα, δεν λέω και εγώ την απολαμβάνω, αλλά παράλληλα να μην χάνει και το νόημα του το site

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panagiotisko είπε

Δεν λέω αυτό. Γιατί αν το έλεγα, προφανώς θα είχα σταματήσει και να διαβάζω εδώ. Όμως όσο περνάει ο καιρός, φαίνεται ότι τα σχόλια δεν έχουν νοήμα. Καλή η πλάκα, δεν λέω και εγώ την απολαμβάνω, αλλά παράλληλα να μην χάνει και το νόημα του το site

ολα καλα, απλα τι αλλο μπορουμε να κανουμε εκτος απο πλακα σε ενα υποθετικο ερωτημα μιας εταιριας που θα ρωτησει τους πελατες κατι και οταν και αμα και ισως και μπορει...

δεν ξερω αν εγινα κατανοητος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Makatsoras είπε

ολα καλα, απλα τι αλλο μπορουμε να κανουμε εκτος απο πλακα σε ενα υποθετικο ερωτημα μιας εταιριας που θα ρωτησει τους πελατες κατι και οταν και αμα και ισως και μπορει...

δεν ξερω αν εγινα κατανοητος.

Η εταιρεία κάνει μια ερώτηση στους χρήστες της, γιατί ενδιαφέρεται να πάρει την γνώμη τους και να γνωρίζει τι θα θέλανε για κάτι τόσο ακριβό. Οπότε θα μπορούσαν και κάποια σχόλια να έχουν να κάνουν με το τι κανείς θα ήθελε να έχει η συσκευή για να πληρώσει τόσο. Στο εξωτερικό αυτού του είδους οι έρευνες δεν είναι τόσο άγνωστες.

Αλλά για είμαι και αντικειμενικός, το σχόλιο το έκανα και εξαιτίας της παρόμοιας εικόνας που έχουν τα πιο πολλά θέματα πλέον στα σχόλια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...