Προς το περιεχόμενο

λογότυπο και κάρτες.


balt123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα/καλησπέρα/καλό μήνα κλπ
ψάχνω site ή πρόγραμμα για δημιουργια λογότυπου και καρτών για επιχείρηση. στο logomaker έχω βρει κάτι καλά σχέδια αλλά στις κάρτες μου τα χαλάνε. δεν μπορώ να βάλω ελληνικούς χαρακτήρες και ούτε με αφήνουν να κατεβάσω απλά το σχέδιο που έχω βρει σε pdf για να το δώσω σε γραφίστα εδώ να το φτιάξει όπως το θέλω.
Ξέρουμε εναλλακτική? (το να το δώσω σε γραφίστα να μου το φτιάξει απ'το 0 είναι λίγο ακριβή επιλογή οπότε μάλλον κάτι σε πρόγραμμα ή site παρόμοιο με το logomaker θέλουμε λογικά). ελπίζω να μην ειμαι off-topic δεν βρήκα πιο σχετική κατηγορία όμως (αφού το σήμα θα μπει και στο site κολάει κάπως... στην κατηγορία :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, balt123 είπε

Καλημέρα/καλησπέρα/καλό μήνα κλπ
ψάχνω site ή πρόγραμμα για δημιουργια λογότυπου και καρτών για επιχείρηση. στο logomaker έχω βρει κάτι καλά σχέδια αλλά στις κάρτες μου τα χαλάνε. δεν μπορώ να βάλω ελληνικούς χαρακτήρες και ούτε με αφήνουν να κατεβάσω απλά το σχέδιο που έχω βρει σε pdf για να το δώσω σε γραφίστα εδώ να το φτιάξει όπως το θέλω.
Ξέρουμε εναλλακτική? (το να το δώσω σε γραφίστα να μου το φτιάξει απ'το 0 είναι λίγο ακριβή επιλογή οπότε μάλλον κάτι σε πρόγραμμα ή site παρόμοιο με το logomaker θέλουμε λογικά). ελπίζω να μην ειμαι off-topic δεν βρήκα πιο σχετική κατηγορία όμως (αφού το σήμα θα μπει και στο site κολάει κάπως... στην κατηγορία :P )

Χμ.. Βασικά περίμενα να διαβάσω, "Ψάχνω graphic designer για να δημιουργήσει το λογότυπο και την εταιρική ταυτότητα για την επιχείρηση".

Αν δεν γνωρίζεις από γραφικά (αυτο βασικά αντιλαμβάνομαι), τότε σε συμβουλεύω να το αναλάβει ενας που να γνωρίζει. Ενδεικτικές πηγές .

toptalupworkfreelancer99designs

Προφανώς και δεν μπήκα στην διαδικασία για να το "παίξω έξυπνος", αντιθέτως σκοπός μου είναι να σε προτρέψω ωστε να κάνεις hire έναν που γνωρίζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η σωστή απάντηση είναι αυτή που σου δόθηκε

αλλιώς ψάχνεις σε διάφορα free templates που δίνουν τα psd αρχεία να τα κάνεις edit

πχ https://www.freepik.com/search?dates=any&format=search&page=1&query=business card&selection=1&sort=popular

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...