Προς το περιεχόμενο

Αγορα αυτοκινητου με δανειο μεσω της skoda


marios1234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Spoiler

 

Spoiler
Spoiler

 

 

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να κανω μια αγορα αυτοκινητου απο την skoda.Αυτη αστο πουμε εχει δικια της τραπεζα.Εγω εχω ενα θεμα με τις τραπεζες αλλα εχω πολυ εισοδημα οποτε δεν εχω θεμα απο αυτο.Πιστευεται θα μου το εγκρινουν το δανειο για να το παρω.Αν οχι αν μπορειτε να μου προτεινετε αλλουσ τροπουσ

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο ένα θέμα στο φορουμ του μαντείου των Δελφών, συγνώμη του insomnia ήθελα να γράψω

Αφού έχεις πολύ εισόδημα όπως λες τι σε νοιάζει τι θα κάνει η τράπεζα; αγόρασε το cash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Bitbit είπε

άλλο ένα θέμα στο φορουμ του μαντείου των Δελφών, συγνώμη του insomnia ήθελα να γράψω

Αφού έχεις πολύ εισόδημα όπως λες τι σε νοιάζει τι θα κάνει η τράπεζα; αγόρασε το cash.

Αν μπορει να το παρει με χαμηλο επιτοκιο που κανουν οι τραεζες μερικες φορες επιλεκτικα σε συνεργασια με αντιπροσωπειες γιατι να μην το παρει ετσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέλος πριν 38 λεπτά 

Νέο θέμα πριν 32 λεπτά 

Τρολλλ Σαββατοκύριακου

Η "τράπεζα" που συνεργάζεται το vag Group και εγκρίνει τα δάνεια, είναι η Volkswagen Bank, η εξόφληση του λογαριασμού ή καλύτερα η κατάθεση της δόσης του δανείου γίνεται  μέσω της alpha Bank... εγώ την κάνω μέσω ebanking.eurobank με μεταφορά, με έξτρα κόστος 0.5€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, marios1234567 είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

 

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να κανω μια αγορα αυτοκινητου απο την skoda.Αυτη αστο πουμε εχει δικια της τραπεζα.Εγω εχω ενα θεμα με τις τραπεζες αλλα εχω πολυ εισοδημα οποτε δεν εχω θεμα απο αυτο.Πιστευεται θα μου το εγκρινουν το δανειο για να το παρω.Αν οχι αν μπορειτε να μου προτεινετε αλλουσ τροπουσ

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

Αν είσαι σε Τειρεσία χλωμό το βλέπω.Μπορείς να δοκιμάσεις ,το πολύ πολυ να σε απορρίψουν ή να ζητήσουν εγγυητή/ες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Αν μπορει να το παρει με χαμηλο επιτοκιο που κανουν οι τραεζες μερικες φορες επιλεκτικα σε συνεργασια με αντιπροσωπειες γιατι να μην το παρει ετσι ?

Για να γλιτώσει τόκους και έξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Για να γλιτώσει τόκους και έξοδα.

Αν ειναι επαγελματις μπορει ισως να κερδισει περισοτερα αν επενδυσει τα λεφτα αυτα σε κατι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Αν ειναι επαγελματις μπορει ισως να κερδισει περισοτερα αν επενδυσει τα λεφτα αυτα σε κατι .

Πολλά τα "αν" και τα "ίσως" στο σενάριο σου (ΑΝ μπορεί να πάρει δάνειο, ΑΝ το επιτόκιο είναι χαμηλό, ΑΝ είναι επαγγελματίας, ΙΣΩΣ να κερδίσει περισσότερα ΑΝ έχει κάπου να επενδύσει), δεν νομίζω πως έχει νόημα να αναλύσουμε τόσο σπάνια περίπτωση που μάλλον εξαίρεση είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον που δειξατε.Εχω μεν μεγαλο εισοδημα χρονιαιο αλλα ουτε επαγγελματιας ειμαι ουτε εκατομυριουχος.Ειμαι δημοσιος υπαλληλος.Δεν μπορω να παρω αμαξι χωρις δοσεις.Αν μπορουσα να το παρω αμεσως δεν θα το συζητουσα καν.Με fca bank μηπωσ γινετε τιποτα.

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marios1234567 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

 

  Απόκρυψη περιεχομένων
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

 

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να κανω μια αγορα αυτοκινητου απο την skoda.Αυτη αστο πουμε εχει δικια της τραπεζα.Εγω εχω ενα θεμα με τις τραπεζες αλλα εχω πολυ εισοδημα οποτε δεν εχω θεμα απο αυτο.Πιστευεται θα μου το εγκρινουν το δανειο για να το παρω.Αν οχι αν μπορειτε να μου προτεινετε αλλουσ τροπουσ

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

Στην αίτηση δανείου κανείς εξουσιοδότηση στη Vw bank να ελέγξει το πιστοληπτική σου προφίλ στον Τειρεσία. Εάν είσαι λοιπόν κόκκινος το ξεχνάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Πολλά τα "αν" και τα "ίσως" στο σενάριο σου (ΑΝ μπορεί να πάρει δάνειο, ΑΝ το επιτόκιο είναι χαμηλό, ΑΝ είναι επαγγελματίας, ΙΣΩΣ να κερδίσει περισσότερα ΑΝ έχει κάπου να επενδύσει), δεν νομίζω πως έχει νόημα να αναλύσουμε τόσο σπάνια περίπτωση που μάλλον εξαίρεση είναι.

Μερικες φορες τα ΑΝ κλπ εχουν σημασια εστω και αν ειναι εξαιρεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, marios1234567 είπε

Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον που δειξατε.Εχω μεν μεγαλο εισοδημα χρονιαιο αλλα ουτε επαγγελματιας ειμαι ουτε εκατομυριουχος.Ειμαι δημοσιος υπαλληλος.Δεν μπορω να παρω αμαξι χωρις δοσεις.Αν μπορουσα να το παρω αμεσως δεν θα το συζητουσα καν.Με fca bank μηπωσ γινετε τιποτα.

Ευχαριστω 

Διάβασες τι σ έγραψα νωρίτερα ή όχι; 

Ή πας μέσω Volkswagen Bank ή ζητάς δάνειο από την δική σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...