Προς το περιεχόμενο

To Xiaomi Mi 11 έρχεται αρχές Μαρτίου με κορυφαία specs και τιμή


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, stivaks72 είπε

...

 

13 ώρες πριν, Retromaniac είπε

...

Ειλικρινής απορία: Το bug ή limitation στο οποίο αναφέρεστε, αφορά τα gestures του MIUI (exit to main screen, previous app, select recent app) όταν τρέχει ο χρήστης κάποιο third party launcher; Γιατί στο Mi8 έχω από την αρχή Nova και χρησιμοποιώ τα gestures κανονικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας αλλα για μενα ειναι απο τα καλυτερα κινητα που εχω παρει ποτε. Τοσο σε σχεση αποδοσης/τιμης οσο και σε λειτουργικοτητα και ανθεκτικοτητα. Team Xiaomi !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, stivaks72 είπε

Το βλέπω τώρα σε samsung note 10 lite με android 11 One UI3.0. 

Άψογα τρέχει. Όπως πάντα. 

Στο S10 μετά από φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση γέμισα με redraws και lags. Υπάρχουν πολλές αναφορές και η teslacoil αναφέρει ότι το πρόβλημα βρίσκεται στο Android 11.

Με πρίζωσες και κατέβασα την beta του Nova7. Τα προβλήματα δείχνουν να χάθηκαν!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, mariosspitie είπε

Δεν ξερω ποια ειναι η αποψη σας αλλα για μενα ειναι απο τα καλυτερα κινητα που εχω παρει ποτε. Τοσο σε σχεση αποδοσης/τιμης οσο και σε λειτουργικοτητα και ανθεκτικοτητα. Team Xiaomi !!

Εξαρτάται τι άλλα κινητά έχεις δοκιμάσει και συγκρίνεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JohnnyB είπε

 

Ειλικρινής απορία: Το bug ή limitation στο οποίο αναφέρεστε, αφορά τα gestures του MIUI (exit to main screen, previous app, select recent app) όταν τρέχει ο χρήστης κάποιο third party launcher; Γιατί στο Mi8 έχω από την αρχή Nova και χρησιμοποιώ τα gestures κανονικά.

Ναι αφορά τα gestures που αναφέρεις και το πρόβλημα ξεκίνησε από το Android 11. 

To mi8 δεν παίρνει Android 11 γιαυτό και δεν έχεις θέμα. 

51 λεπτά πριν, Voodooman είπε

Στο S10 μετά από φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση γέμισα με redraws και lags. Υπάρχουν πολλές αναφορές και η teslacoil αναφέρει ότι το πρόβλημα βρίσκεται στο Android 11.

Με πρίζωσες και κατέβασα την beta του Nova7. Τα προβλήματα δείχνουν να χάθηκαν!..

Εγώ χρησιμοποιώ την stable έκδοση, δεν έχω κανένα απολύτως θέμα. 

Θα δοκιμάσω και την beta έχει αρκετά καλούδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, JohnnyB είπε

 

Ειλικρινής απορία: Το bug ή limitation στο οποίο αναφέρεστε, αφορά τα gestures του MIUI (exit to main screen, previous app, select recent app) όταν τρέχει ο χρήστης κάποιο third party launcher; Γιατί στο Mi8 έχω από την αρχή Nova και χρησιμοποιώ τα gestures κανονικά.

Μην ρωτάς εμένα. Τον stivaks ρώτα. ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ.

ΥΓ. Τα gestures τα έβαλε η xiaomi πριν τα υποστηρίξει το android

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω mi10 , θελεις unlock και custom rom .ωστοσο τελευταιως τα εχουν χασει με το twrp να μην δουλευει σωστα. Βασικα εαν δνε εισαι power user μακρυα, εαν ασχολεισαι κανεις οτι θελεις σε αρκετα καλη τιμη , 580 πηρα το 256 εγω. Υπηρξα κατοχος samsung αλλα πλεον με τους αδυναμους exynous και το εντελως κλειδωμενο συστημα εχω φυγει, ωστοσο δεν θα παρω στα 700 το mi11 γιατι το εχουν δει ντιβες οπως η oneplus, θα περιμενω να φτηνισει σε ενα τριμηνο ή υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, freeddommm είπε

568 αυτη τη στιγμη με κουπονι στο αλι!!!....Το γκρι η το γαλαζιο????

Πρόσθεσε 24% ΦΠΑ 136 Ευρώ, άλλα 25 Ευρώ έξοδα εκτελωνισμού ΕΛΤΑ, 2-3 μήνες αναμονή, και ξέχασε την εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, dimitris.ch είπε

Πρόσθεσε 24% ΦΠΑ 136 Ευρώ, άλλα 25 Ευρώ έξοδα εκτελωνισμού ΕΛΤΑ, 2-3 μήνες αναμονή, και ξέχασε την εγγύηση.

Το πιο πιθανό. Αν και τώρα έχουν βρει ένα καινούργιο κόλπο και φαίνεται ότι έρχεται απο ολλανδία στο tracking των ελτά, ενώ μέσα στο tracking του aliexpress (καθώς και του 17track) φαίνεται ότι έρχεται από κίνα. Από καμιά 20ρια πράγματα που παράγγειλα τους τελευταίους 3 μήνες από aliexpress, τα 19 φαίνοταν από ολλανδία.

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Το πιο πιθανό. Αν και τώρα έχουν βρει ένα καινούργιο κόλπο και φαίνεται ότι έρχεται απο ολλανδία στο tracking των ελτά, ενώ μέσα στο tracking του aliexpress (καθώς και του 17track) φαίνεται ότι έρχεται από κίνα. Από καμιά 20ρια πράγματα που παράγγειλα τους τελευταίους 3 μήνες από aliexpress, τα 19 φαίνοταν από ολλανδία.

Έλαβα δύο τέτοια το τελευταίο δεκαπενθήμερο, το ένα με πράσινη ετικέτα τελωνειακώς ελεύθερο και κίτρινη των ολλανδών ότι δεν πληροί της συνθήκες ΕΕ ελεύθερης διακίνησης και το άλλο μου το άνοιξαν στο τελωνείο και το έκλεισαν με την ταινία τελωνειακού ελέγχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο από Amazon θα αξίζει η αγορά του για τους ενδιαφερόμενους, όποτε και αν πέσει η τιμή του. Και από άποψη εγγύησης, καλύτερα Amazon, παρά infoquest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα τελευταία χρόνια πολύ ακριβά δεν είναι τα Android phones ή ιδέα μου?Θυμάμαι παλιότερα τις κινεζικές ναυαρχίδες να μην ξεπερνούν τα 500€. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...