Προς το περιεχόμενο

Σπασμενη οθονη σε τηλεοραση LG απο Πλαισιο


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

37 λεπτά πριν, azuli είπε

τον υπαλληλο που δεν το ανοιξε

Εγω ονοματα δεν ειπα αλλα περιεγραψα γεγονοτα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, azuli είπε

 

 

Θα μπορουσες να μην γραψεις οτι δεν την ανοιξε καν να την δει,εστω κανε edit τωρα το ποστ σου και σβηστο αυτο το κομματι,κριμα ειναι.

Το εκανα αν και ειχαν δολο δικο τους το προβλημα .Διορθωσε κι εσυ .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν δεν ειχα δει ποιος εκανε το αρχικο ποστ θα ημουν σιγουρος πως ηταν ποστ απο καποιο υπαλληλο του πλαισιου 😛

Καλη φαση σε καθε περιπτωση. Εχει τρελο δρομο ακομα το Πλαισιο για να αλλαξει την θεοστραβη εικονα που εχει αποκτησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι πολλα πολλα χρονια πελατης στο Πλαισιο με 4 κωδικους πελατη απο λαθος των υπαλληλων ,ισως καπου απο το 1998 , που το κεντρο συναρομολογησης ηταν στο ισογειο στο καταστημα της Μεταμορφωσης , χωρις ιδιαιτερα προβληματα . Με εξυπηρετι οτι ειναι και κοντα μου βεβαια .

Λιγα προβληματα και ειχα βρει λυση .

Χωρις καμμια διαθεση για διαφημηση .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω πως παιρνετε κατι χωρις να το ελεγξετε πρωτα,εγω το καλοκαιρι που αγορασα τιβι την ανοιξαν μπροστα μου στο μαγαζι την αναψαν και τσεκαρα ο ιδιος αν δουλευει και για καμμενα πιξελ επισης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, blackhill66 είπε

δεν μπορω να καταλαβω πως παιρνετε κατι χωρις να το ελεγξετε πρωτα,εγω το καλοκαιρι που αγορασα τιβι την ανοιξαν μπροστα μου στο μαγαζι την αναψαν και τσεκαρα ο ιδιος αν δουλευει και για καμμενα πιξελ επισης...

Δεν είναι δύσκολο να συμβεί στον οποιονδήποτε.

Αγόρασα πριν από 2 εβδομάδες ένα σύστημα wifi mesh από άλλο κατάστημα (ΟΧΙ το Πλαίσιο) και παρόλο που διάλεξα εγώ το κουτί από το ράφι δεν πήρα χαμπάρι ότι ήταν ανοιγμένο και ήδη μεταχειρισμένο παρά μόνο όταν πήγα να το στήσω.
Στην δική μου περίπτωση δεν είχε κανένα απολύτως θέμα, δούλεψε μια χαρά, είχα την απόδειξη αγοράς με την εγγύηση, στο κατάστημα με γνωρίζουν καθώς είμαι τακτικός πελάτης οπότε και δεν ασχολήθηκα παραπάνω.


 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, blackhill66 said:

δεν μπορω να καταλαβω πως παιρνετε κατι χωρις να το ελεγξετε πρωτα,εγω το καλοκαιρι που αγορασα τιβι την ανοιξαν μπροστα μου στο μαγαζι την αναψαν και τσεκαρα ο ιδιος αν δουλευει και για καμμενα πιξελ επισης...

αυτο δεν εχει και μεγαλη διαφορα απο το να την ανοιξεις σπιτι σου.Φανταζομαι πρωτα την πληρωσες και μετα την ανοιξαν γιατι δεν μπορω να σκεφτω ουτε ενα μαγαζι που να την ανοιγε πριν την πληρωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, dpolal είπε

Δεν είναι δύσκολο να συμβεί στον οποιονδήποτε.

Αγόρασα πριν από 2 εβδομάδες ένα σύστημα wifi mesh από άλλο κατάστημα (ΟΧΙ το Πλαίσιο) και παρόλο που διάλεξα εγώ το κουτί από το ράφι δεν πήρα χαμπάρι ότι ήταν ανοιγμένο και ήδη μεταχειρισμένο παρά μόνο όταν πήγα να το στήσω.
Στην δική μου περίπτωση δεν είχε κανένα απολύτως θέμα, δούλεψε μια χαρά, είχα την απόδειξη αγοράς με την εγγύηση, στο κατάστημα με γνωρίζουν καθώς είμαι τακτικός πελάτης οπότε και δεν ασχολήθηκα παραπάνω.


 

ποιο wifi mesh? tp link?

Επεξ/σία από DimosthenisG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, dpolal είπε

D-Link AC1200 Covr 2pack

ωραιο φιλε! δηλαδη εχεις το ρουτερ της εταιριας και με καλώδιο το συνδεεις στο ενα d link..και με το αλλο dlink μεσω wifi?

Επεξ/σία από DimosthenisG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DimosthenisG είπε

ωραιο φιλε! δηλαδη εχεις το ρουτερ της εταιριας και με καλώδιο το συνδεεις στο ενα d link..και με το αλλο dlink μεσω wifi?

Υπάρχει παρουσίαση εδώ:

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, dpolal είπε

Υπάρχει παρουσίαση εδώ:

 

εβλεπα αυτο https://www.kotsovolos.gr/computing/networking/modems-routers/215619-d-link-covr‑1102-ac1200-whole-home-mesh-wi‑fi-system-(2-pack)

μαλλον ειναι πιο καινουριο , υποστηρίζει WPA3

Επεξ/σία από DimosthenisG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...