Προς το περιεχόμενο

Valheim [EARLY ACCESS]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Μπράβο που το συνεχίζεις, είσαι από όσους έμειναν και το παίζουν.
Εμείς το τερματίσαμε και το παρατήσαμε, ο σερβερ μας έμεινε, content δεν υπάρχει οπότε... Ήταν αναμενόμενο μετά το απότομο bam βασικά να γίνει αυτό

Λογικο ηταν, λιγο το περιεχομενο, θελει τουλαχιστο το 2πλασιο για πεις οτι αρχιζει να γινεται ενδιαφερον. Παραταυτα δε παιζω... modαρω 😛 Το τρολ μου εφαγε 8 ωρες, σημερα απο το πρωι παιδευομαι με snow kai rock terrain. Προς το παρον εχω ηδη κοντα στα 3GB 2Κ+4Κ textures και ειμαι ακομα στο 30%...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 ώρες πριν, panoc είπε

Λογικο ηταν, λιγο το περιεχομενο, θελει τουλαχιστο το 2πλασιο για πεις οτι αρχιζει να γινεται ενδιαφερον. Παραταυτα δε παιζω... modαρω 😛 Το τρολ μου εφαγε 8 ωρες, σημερα απο το πρωι παιδευομαι με snow kai rock terrain. Προς το παρον εχω ηδη κοντα στα 3GB 2Κ+4Κ textures και ειμαι ακομα στο 30%...

είσαι μάστορας εσύ!

ε ναι το παιχνίδι είναι άδειο για κάποιον που θα φαει και το 5ο boss και κάνει τις συνταγές. Τί να κάτσω να κάνω; Να παιδεύομαι με το άθλιο tera-forming που χει; Μπορεί να το έφτιαξαν βέβαια, αν κα ιδεν νομίζω, έχουμε να παίξουμε 3 βδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

είσαι μάστορας εσύ!

ε ναι το παιχνίδι είναι άδειο για κάποιον που θα φαει και το 5ο boss και κάνει τις συνταγές. Τί να κάτσω να κάνω; Να παιδεύομαι με το άθλιο tera-forming που χει; Μπορεί να το έφτιαξαν βέβαια, αν κα ιδεν νομίζω, έχουμε να παίξουμε 3 βδομάδες.

Εκαναν εχθες ενα update που διορθωσε αρκετα τα loading time στο πολυ teraforming και τα προβληματα που προκοκαλουσε (πχ φορτωναν πρωτα οτι εχτιζες και μετα το εδαφος με αποτελεσμα πολλες φορες να καταστρεφονταν τα κτηρια), οχι ομως ακομα τα fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης ειμαστε (συνεργαζομαι με εναν Αγγλο) στα περιπου 7GB ετοιμα textures, με πανω απο 100GB υλικο... και εχουμε πολυυυυυυ δρομο ακομα 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Nemo1776 είπε

θεός απίστευτα γραφικά σαν να παίζω άλλο game τρομερή δουλειά 👏

Ευχαριστω, εχουμε 2 "κλαδια" στο nexus, αν και εχουν την ιδια βαση ειχαμε διαφορετικη φιλοσοφια σε οτι αφορα το terrain, γρασιδι, κλπ. Οποτε ειναι του Willy (Willybach's HD Valheim ) στα base και τα δικα μου (Willybach's HD Valheim - Panoc's Touch) στα optional .

Επεξ/σία από panoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Nemo1776 είπε

η τόνοι τον χρωμάτων είναι απίστευτη δένουν τρομερά με το game

απλα να ενημερωσω αν κατεβασες το reshade μου και τo grasstweaks config δουλευουν "σωστα" μονο στη δικη μου εκδοση, (τη panoc).

 

20210605113411_1.jpg.8beccaa8332e1eeadba5fa7fd4a52736.jpg

20210605113442_1.jpg.f3bd2ea890b2680fe5b92b806cb53183.jpg

:D

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς γελάω! Γελάω δυνατά! Αν περιμένουμε από μικρά στουντιος να μας δώσουν υλικό και να καταντανε χειρότερα και απο τα μεγάλα!

 

Valheim no longer on track to receive four updates this year

"Βγάλαμε τα εκατομμύρια μας, τώρα θα πιούμε στην υγειά σας κορόιδα"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κοίτα να πούμε κάτι ξεκάθαρα για 17 ευρό το game έτσι όπως είναι τα έβγαλε τα λ7 του για εμένα και ας το παρατήσουν ούτε κορόιδα ούτε τίποτα ,ξέρεις που μπλέκεις όταν το αγόρασες  δεν πλήρωσες με την προϋποθέσει να πάρεις κάτι και πότε δεν πείρες τίποτα.

Το ξαναλέω έχω 150 ώρες για 17 ευρό και συνεχίζω να παίζω τα λ7 του τα έβγαλε.

 

Επεξ/σία από Nemo1776
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξερω οτι δεν ασχολειστε πολυ ακομα με το παιχνιδι, αλλα εκανα release το texture pack μου.

1516747482_logobig2.png.7e0e7253b8678ae2b72aa62fb6c18252.png

https://www.nexusmods.com/valheim/mods/1620

 

 

 

Επεξ/σία από panoc
  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...