Προς το περιεχόμενο

Στον «πάγο» η είσοδος της Nova στην κινητή τηλεφωνία


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα περισσότερα τηλεφωνήματα για προσφορές. Εχω μαζέψει καμία 20+ νουμερα από nova μόνο που με παίρνουν στην λίστα αποκλεισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε άξιζε ως εταιρεία , αλλά οι λάθος επιλογές και τα κουμπαριλικια την έφεραν στον πάτο . Έπρεπε να είχε κλείσει εδώ και καιρο

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "εξυπηρέτηση πελατών" της τον τελευταίο καιρό είναι απολύτως άθλια. Δεν ξέρω τι φταίει, διότι παλαιότερα ήταν καλή, αλλά με αυτό το επίπεδο εξυπηρέτησης δεν πιστεύω ότι θα της μείνει πελάτης, και αμφιβάλω αν κάποιος που θα το μάθει θα γίνει πελάτης της.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα φίλτατοι,

Χριστός Ανέστη εκ νεκρών!!!!

Διάβασα στο mymobile.gr(αν θυμάμαι καλά-το ότι αναφέρω το όνομα της ιστοσελίδας είναι εντελώς πληροφοριακό κομμάτι και σε καμία περίπτωση δεν προτίθεμαι να κάνω μάρκετινγκ σε άλλη ιστοσελίδα),τώρα που το ξανασκέφτομαι στο myphone.gr ήταν,πως πήρε παράταση μέχρι της 10/5 ως πιλοτικό πρόγραμμα και μάλιστα το είχαν δημοσιεύσει εχτές. Επειδή υπάρχει ένα θέμα και δεν μπορώ να γράψω στην συγκεκριμένη ιστοσελίδα,μπορεί να μου πει κάποιος αν ισχύει(αν γνωρίζει Φυσικά). Θα το εκτιμούσα!!!!

Καλό βράδυ!!!!

Στις 10/2/2021 στις 5:52 ΜΜ, aypnia είπε

Να πω ότι σοκαρίστηκα από την είδηση, δεν θα το πω.

Να πω ότι πλέον είναι θέμα χρόνου η εξαγορά της Wind και η συγχώνευση Wind και Nova, θα το πω.

https://www.mononews.gr/business/bc-partners-ktizi-kolosso-stis-tilepikinonies-media-sti-n-a-evropi-me-ependisis-e4-dis-meso-tis-united-group-mitriki-tis-forthnet

http://www.typologies.gr/epomenos-stochos-i-wind-neos-polos-se-tilepikoinonies-tv-apo-tin-united-group/

Καλησπέρα φίλτατε,

Χριστός Ανέστη εκ νεκρών!!!!

Έχω διαβάσει εδώ και καιρό το σχόλιο σου(από ποτέ το ανέβασες)και θέλω να σου πω πως τώρα πήρα το θάρρος(μεταφορικά το λέω καθώς μάζεψα και αλλά στοιχεία για να σου απαντήσω). Πρώτα από όλα δεν βλέπω φως στο τούνελ για την πολυαναμενόμενη"εξαγορά"καθώς δεν βλέπω κάποια κίνηση που θα ταράξει τα νερά(τώρα θα μου πεις η ίδρυση της ugi wholesale με έδρα την Ελλάδα και την Forthnet ίσως αποτελεί ορόσημο Σε στρατηγική συνεργασία). Επιπλέον όπως πληροφορήθηκα από άλλη ιστοσελίδα(την αναφέρω και σε σχόλιο μου που ρωτάω κάτι,αν ρίξεις μια ματιά και ξέρεις απάντησε μου σε παρακαλώ)Πρόκειται να ξανά κάτσει στο τραπέζι με την vodafone για αναπροσαρμογή των τιμών καθώς οι τιμές κυρίως στα data έχουν πέσει αισθητά. Τώρα αν γίνει ξαφνικό πάω πολύ πάσο. Αν και κατά την γνώμη μου ως mvno δεν πιάσει και πολλά,καλύτερα να εξαγοράσει άμεσα όμως την wind.Απλά ήθελα να σου πω πως απλά όλα δείχνουν πως κάτι τέτοιο απομακρύνεται(σου ξανααναφέρω πως αν κάτι τέτοιο γίνει πάω Όχι απλά πάσο,πολύ πάσο). Καλό βράδυ!!!!

Επεξ/σία από nokuser
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, nokuser είπε

Καλησπέρα φίλτατοι,

Χριστός Ανέστη εκ νεκρών!!!!

Διάβασα στο mymobile.gr(αν θυμάμαι καλά-το ότι αναφέρω το όνομα της ιστοσελίδας είναι εντελώς πληροφοριακό κομμάτι και σε καμία περίπτωση δεν προτίθεμαι να κάνω μάρκετινγκ σε άλλη ιστοσελίδα),τώρα που το ξανασκέφτομαι στο myphone.gr ήταν,πως πήρε παράταση μέχρι της 10/5 ως πιλοτικό πρόγραμμα και μάλιστα το είχαν δημοσιεύσει εχτές. Επειδή υπάρχει ένα θέμα και δεν μπορώ να γράψω στην συγκεκριμένη ιστοσελίδα,μπορεί να μου πει κάποιος αν ισχύει(αν γνωρίζει Φυσικά). Θα το εκτιμούσα!!!!

Καλό βράδυ!!!!

Καλησπέρα φίλτατε,

Χριστός Ανέστη εκ νεκρών!!!!

Έχω διαβάσει εδώ και καιρό το σχόλιο σου(από ποτέ το ανέβασες)και θέλω να σου πω πως τώρα πήρα το θάρρος(μεταφορικά το λέω καθώς μάζεψα και αλλά στοιχεία για να σου απαντήσω). Πρώτα από όλα δεν βλέπω φως στο τούνελ για την πολυαναμενόμενη"εξαγορά"καθώς δεν βλέπω κάποια κίνηση που θα ταράξει τα νερά(τώρα θα μου πεις η ίδρυση της ugi wholesale με έδρα την Ελλάδα και την Forthnet ίσως αποτελεί ορόσημο Σε στρατηγική συνεργασία). Επιπλέον όπως πληροφορήθηκα από άλλη ιστοσελίδα(την αναφέρω και σε σχόλιο μου που ρωτάω κάτι,αν ρίξεις μια ματιά και ξέρεις απάντησε μου σε παρακαλώ)Πρόκειται να ξανά κάτσει στο τραπέζι με την vodafone για αναπροσαρμογή των τιμών καθώς οι τιμές κυρίως στα data έχουν πέσει αισθητά. Τώρα αν γίνει ξαφνικό πάω πολύ πάσο. Αν και κατά την γνώμη μου ως mvno δεν πιάσει και πολλά,καλύτερα να εξαγοράσει άμεσα όμως την wind.Απλά ήθελα να σου πω πως απλά όλα δείχνουν πως κάτι τέτοιο απομακρύνεται(σου ξανααναφέρω πως αν κάτι τέτοιο γίνει πάω Όχι απλά πάσο,πολύ πάσο). Καλό βράδυ!!!!

Ναι έχουν αλλάξει πολλά.

Δεν μπορούν να αγοράσουν τη Wind πια μετά το ενδιαφέρον της Cosmote για τη Superleague.

Πρέπει να ρίξουν πολλά λεφτά για τη Superleague από τη στιγμή που θα ανεβάσει τη τιμή της στο Θεό η Cosmote.

Αν τη χάσουν, που προσωπικά το θεωρώ πολύ πιθανό, ίσως ενδιαφερθούν ξανά για τη Wind.

Η Wind ακούγεται ότι εκεί που θα την αγόραζαν, αυτή πλέον έχει σχέδια για αγορές.

H WIND ετοιμάζει την έκπληξη

**Η WIND ετοιμάζεται για την επόμενη μεγάλη ανατροπή στο χώρο των τηλεπικοινωνιών. Εκεί που υποτίθεται πως θα την αγόραζαν, τώρα μάλλον θα αγοράσει.

http://www.typologies.gr/h-wind-etoimazei-tin-ekplixi/

Χριστός Ανέστη φίλε.

Επεξ/σία από aypnia
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, aypnia είπε

Ναι έχουν αλλάξει πολλά.

Δεν μπορούν να αγοράσουν τη Wind πια μετά το ενδιαφέρον της Cosmote για τη Superleague.

Πρέπει να ρίξουν πολλά λεφτά για τη Superleague από τη στιγμή που θα ανεβάσει τη τιμή της στο Θεό η Cosmote.

Αν τη χάσουν, που προσωπικά το θεωρώ πολύ πιθανό, ίσως ενδιαφερθούν ξανά για τη Wind.

Η Wind ακούγεται ότι εκεί που θα την αγόραζαν, αυτή πλέον έχει σχέδια για αγορές.

H WIND ετοιμάζει την έκπληξη

**Η WIND ετοιμάζεται για την επόμενη μεγάλη ανατροπή στο χώρο των τηλεπικοινωνιών. Εκεί που υποτίθεται πως θα την αγόραζαν, τώρα μάλλον θα αγοράσει.

http://www.typologies.gr/h-wind-etoimazei-tin-ekplixi/

Χριστός Ανέστη φίλε.

Καλησπέρα,

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα σου,τα είπες όπως συμβαίνουν.Πράγματι η σούπερ λίγκα πιθανόν να αλλάξει τηλεοπτική στέγη και να πάει προς cosmote TV πλευρά(Κατά την Γνώμη μου αυτό είναι θετικό για την αύξηση των ομάδων,αλλά ας το αφήσουμε αυτό με τις ομάδες)και θέλω να σου πω πως συνομίλησα με υπάλληλο γνωστό μου της NOVA και μου ανέφερε πως στην κινητή θα γίνει προσπάθεια ως mvno πρώτα και μετά θα δούνε,αλλά προέχει πρώτα από όλα όπως μου είπε το θέαμα και μετά το τηλεπικοινωνιακό κομμάτι του ομίλου(χωρίς βέβαια να τους τα έχουνε πει στα ίσα). Τον ρώτησα σχετικά με το θέμα "WIND HELLAS ΥΠΟ BC PARTNERS" και φυσικά μου απάντησε Θα δούμε πολύ σύντομα,ανάλογα με τις διαθέσεις των δύο πλευρών. Ουσιαστικά ότι λες επιβεβαιώνεται και όπως σου προείπα συμφωνώ.Μένει να δούμε τι θα γίνει και ελπίζω το άρθρο από τις Τυπολογίες να βγει αληθινό και να δούμε κάτι και από την WIND(από το 2007 περιμένουμε!!!!😂😂😂😂)

ΥΓ.Αληθώς ο κύριος,φίλε 

Επεξ/σία από nokuser
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...