Προς το περιεχόμενο

Περίεργη γειτόνισσα ανοιγοκλείνει καθρέφτες αυτοκινήτων


GooFysGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 11/2/2021 στις 1:26 ΜΜ, sphinxgr είπε

Μερικοί είναι τραγικά ζώα. Τι να πεις και τι να κάνεις. Ζουν σε ένα φανταστικό κόσμο που έχουν δίκιο πάντα.

Πάρτε ένα ζώο στη γειτονιά μου. Βάζει το παπάκι το πρωί έτσι, για να έχει θέση το απόγευμα που θα γυρίσει και το θεωρεί λογικό.

Νόμιμο το λες, ηθικό σε καμία περίπτωση όμως... Απλά γράφει τους πάντες στα @@ του. Να πάρουμε όλοι από ένα σάπιο μηχανάκι να κρατάμε θέσεις στους δρόμους. Γιατί σημασία έχει η πάρτι μας και η ευκολία μας και στα @@ μας για όλους τους άλλους. Μέχρι να αρχίσουμε να είμαστε όλοι στα @@ για όλους να δουμε που θα βγάλει.

image.png.9c38a46eb75c54c557669723e53286e4.png

 

 

 

Μια γρια στην γειτονια του πατερα μου εβαζε πλαστικα τραπεζια και καρεκλες ωστε να παρκαρει αυτη ή ο αντρας της τα απογευματα. Μετα απο μια δυσκολη μερα ο πατερας μου  περνει παραμαζεμα με το αυτοκινητο οτι βρηκε και παρκαρει εκεινος . απο τοτε ο γειτονας της γριας παρκαρει ετσι ακριβως το παπακι του και το βγαζει τα απογευματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Iliaz είπε

Μια γρια στην γειτονια του πατερα μου εβαζε πλαστικα τραπεζια και καρεκλες ωστε να παρκαρει αυτη ή ο αντρας της τα απογευματα. Μετα απο μια δυσκολη μερα ο πατερας μου  περνει παραμαζεμα με το αυτοκινητο οτι βρηκε και παρκαρει εκεινος . απο τοτε ο γειτονας της γριας παρκαρει ετσι ακριβως το παπακι του και το βγαζει τα απογευματα

Ενημερωτικά σήμερα, τον έβρισαν κάτι άλλοι γείτονες και πήγαν να πλακωθούν στο ξύλο. Ναι είναι νόμιμο, αλλά αδιανόητα ανήθικο.

Μετά από απαντήσεις που διαβάζω εδώ μέσα και τον δικαιολογούν, άλλαξα εντελώς σκεπτικό και με την πρώτη ευκαιρία θα γίνω ο μ@λ@κας της γειτονιάς που θα πηγαίνει κόντρα σε όσους θεωρούν ότι είναι ανώτεροι και πιο έξυπνοι και όπου βγει. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/2/2021 στις 1:26 ΜΜ, sphinxgr είπε

Μερικοί είναι τραγικά ζώα. Τι να πεις και τι να κάνεις. Ζουν σε ένα φανταστικό κόσμο που έχουν δίκιο πάντα.

Πάρτε ένα ζώο στη γειτονιά μου. Βάζει το παπάκι το πρωί έτσι, για να έχει θέση το απόγευμα που θα γυρίσει και το θεωρεί λογικό.

Νόμιμο το λες, ηθικό σε καμία περίπτωση όμως... Απλά γράφει τους πάντες στα @@ του. Να πάρουμε όλοι από ένα σάπιο μηχανάκι να κρατάμε θέσεις στους δρόμους. Γιατί σημασία έχει η πάρτι μας και η ευκολία μας και στα @@ μας για όλους τους άλλους. Μέχρι να αρχίσουμε να είμαστε όλοι στα @@ για όλους να δουμε που θα βγάλει.

image.png.9c38a46eb75c54c557669723e53286e4.png

 

 

 

ποιο πολύμε ενοχλέι ο έξυπνος που το έχει βάλει όλο πάνω στο πεζοδρόμιο. Στη δική μας γειτονία τέτοια δε γίνονται ευτυχώς, τέτοιες συμπεριφορές κόβονται δια ροπάλου άμεσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, squib είπε

ποιο πολύμε ενοχλέι ο έξυπνος που το έχει βάλει όλο πάνω στο πεζοδρόμιο. Στη δική μας γειτονία τέτοια δε γίνονται ευτυχώς, τέτοιες συμπεριφορές κόβονται δια ροπάλου άμεσα. 

Δεν είναι πεζοδρόμιο ακριβώς. Είναι νόμιμος ιδιωτικός χώρος μπροστά από οικία. Άλλοι το έχουν αφήσει με πλάκες, άλλοι το έχουν κάνει γκαράζ, άλλοι κήπο. 

Ο τύπος με το μηχανάκι το έχει κάνει κήπο. Την ημέρα βάζει το μηχανάκι να κρατάει τη θέση και το βράδυ, το βάζει στον κήπο του.

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Iliaz είπε

Μια γρια στην γειτονια του πατερα μου εβαζε πλαστικα τραπεζια και καρεκλες ωστε να παρκαρει αυτη ή ο αντρας της τα απογευματα. Μετα απο μια δυσκολη μερα ο πατερας μου  περνει παραμαζεμα με το αυτοκινητο οτι βρηκε και παρκαρει εκεινος . απο τοτε ο γειτονας της γριας παρκαρει ετσι ακριβως το παπακι του και το βγαζει τα απογευματα

Όχι, μάγκες δε καταλάβατε. Να σας περιγράψω το next level. Διαβάστε προσεκτικά.

 

Μια καθημερινή είχα απηυδήσει, ούτε 2 τετράγωνα πέρα δεν έβρισκα να το παρκάρω. Εν τω μεταξύ το smart μου το έχουν κλέψει έξω απ΄το σπίτι, έτσι το Almera του πατέρα το πάρκαρα ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΤΑΝ. ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ λοιπόν στο σημείο του ψήρα της δικής μου γειτονιάς, που κάνει αυτό με το παπάκι, χωρίς δεύτερη σκέψη κατεβαίνω, το πιάνω και παλεύω να το κάνω μπρος.

 

ΕΚΕΙΝΗ τη στιγμή, 30 δευτερόλεπτα αργότερα δηλαδή που σχεδόν το είχα ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ και πάλευα να το πάω παραπέρα γιατί δε τα ξέρω και παίρνουν κλήση τα μα___σμένα τα παπιά, σκάει πίσω από το δικό μου το αμάξι, κατεβαίνει, έρχεται σε εμένα όλο ύφος & εκνευρισμό.. και γίνεται η παρακάτω κουβέντα..

 

 

Αυτός : σε ενοχλούσε εκεί που το βρήκες;

Εγώ : όχι, κοίτα, είμαι αντικειμενόφιλος και το εργαλείο σου μου έκανε αυτό το κάτι..

 

Κατάλαβε πως είμαι πιο νευριασμένος, το πήρε το έβαλε στην ακρούλα, και χωρίς κουβέντα πάρκαρα πρώτος γιατί βρήκα πρώτος το πάρκινγκ.

 

ΟΛΟΙ αυτό να κάνετε. ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΦΙΛΟΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ενημερωτικά σήμερα, τον έβρισαν κάτι άλλοι γείτονες και πήγαν να πλακωθούν στο ξύλο. Ναι είναι νόμιμο, αλλά αδιανόητα ανήθικο.

Μετά από απαντήσεις που διαβάζω εδώ μέσα και τον δικαιολογούν, άλλαξα εντελώς σκεπτικό και με την πρώτη ευκαιρία θα γίνω ο μ@λ@κας της γειτονιάς που θα πηγαίνει κόντρα σε όσους θεωρούν ότι είναι ανώτεροι και πιο έξυπνοι και όπου βγει.

Πρώτα από όλα δεν δικαιολογώ κανένα καθώς βλέπω τα πράγματα από έξω, το μηχανάκι όπως έγραψαν και άλλοι, είναι βάση τού κ.ο.κ νόμιμα σταθμευμένο, αν χωράει στο κενό που προκύπτει μπορείς να παρκάρεις και εσύ νόμιμα το αυτοκίνητο σου και δεν μπορεί να σου πει τίποτα.

Ερώτηση : Αν δεν ήταν μηχανάκι αυτό που βάζει για να κρατάει την θέση και έβαζε κάποιο δεύτερο αυτοκίνητο θα ήταν πιο ηθικό;

7 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Όχι, μάγκες δε καταλάβατε. Να σας περιγράψω το next level. Διαβάστε προσεκτικά.

 

Μια καθημερινή είχα απηυδήσει, ούτε 2 τετράγωνα πέρα δεν έβρισκα να το παρκάρω. Εν τω μεταξύ το smart μου το έχουν κλέψει έξω απ΄το σπίτι, έτσι το Almera του πατέρα το πάρκαρα ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΤΑΝ. ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ λοιπόν στο σημείο του ψήρα της δικής μου γειτονιάς, που κάνει αυτό με το παπάκι, χωρίς δεύτερη σκέψη κατεβαίνω, το πιάνω και παλεύω να το κάνω μπρος.

 

ΕΚΕΙΝΗ τη στιγμή, 30 δευτερόλεπτα αργότερα δηλαδή που σχεδόν το είχα ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ και πάλευα να το πάω παραπέρα γιατί δε τα ξέρω και παίρνουν κλήση τα μα___σμένα τα παπιά, σκάει πίσω από το δικό μου το αμάξι, κατεβαίνει, έρχεται σε εμένα όλο ύφος & εκνευρισμό.. και γίνεται η παρακάτω κουβέντα..

 

 

Αυτός : σε ενοχλούσε εκεί που το βρήκες;

Εγώ : όχι, κοίτα, είμαι αντικειμενόφιλος και το εργαλείο σου μου έκανε αυτό το κάτι..

 

Κατάλαβε πως είμαι πιο νευριασμένος, το πήρε το έβαλε στην ακρούλα, και χωρίς κουβέντα πάρκαρα πρώτος γιατί βρήκα πρώτος το πάρκινγκ.

 

ΟΛΟΙ αυτό να κάνετε. ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΦΙΛΟΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ.

Απαγορεύεται να ακουμπήσεις ξένη περιουσία , πολύ ψύχραιμα το πήρε. Αν ενοχλούσε καλείτε την τροχαία, άνετα μπορούσε να σε τραβήξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Ζούμε σε μια πόλη ΦΙΣΚΑ πια, και από οχήματα και από τους κώλους μας.

Αν ο καθένας μας έβαζε έτσι ένα μηχανάκι, πιστεύεις θα παλευόταν;

Και εφ' όσον το βλέπεις, πως είναι το επόμενο βήμα αυτουνού που βάζει κάδους και μπετά για να μην παρκάρουν οι άλλοι όσες ώρες λείπει, γιατί να το πάρω στα σοβαρά και να το σεβαστώ; Νόμιμα και εγώ θα του το κάνω λίγο παραπέρα.

 

Δηλαδή τι θα πάει να πει στον δικαστά; Πως του το βεβύλωσα; Αν του το ρίξω ΠΛΗΡΩΝΩ μάγκα μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, jimzak είπε

Πρώτα από όλα δεν δικαιολογώ κανένα καθώς βλέπω τα πράγματα από έξω, το μηχανάκι όπως έγραψαν και άλλοι, είναι βάση τού κ.ο.κ νόμιμα σταθμευμένο, αν χωράει στο κενό που προκύπτει μπορείς να παρκάρεις και εσύ νόμιμα το αυτοκίνητο σου και δεν μπορεί να σου πει τίποτα.

Ερώτηση : Αν δεν ήταν μηχανάκι αυτό που βάζει για να κρατάει την θέση και έβαζε κάποιο δεύτερο αυτοκίνητο θα ήταν πιο ηθικό;

Το ανήθικο είναι:

  • Την ημέρα το βάζει στο κέντρο μιας κενής θέσης και το βράδυ στο χωράφι του και έτσι δεσμεύει μια θέση για 12 ώρες χωρίς να υπάρχει λόγος εις βάρος των υπολοίπων συμπολιτών του. 
  • Το βάζει στο κέντρο μιας θέσης, για να μην παρκάρει μικρό αυτοκίνητο στον κενό χώρο. Αυτό φανερώνει και κακία προς όλους τους άλλους.
  • Το κάνει κάθε μα κάθε ημέρα ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ και λόγω του ότι έχει χωράφι που βάζει, φανερώνει χωρίς υπαινιγμούς την κουτοπονηρία του 
Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Το ανήθικο είναι:

  • Την ημέρα το βάζει στο κέντρο μιας κενής θέσης και το βράδυ στο χωράφι του
  • Το βάζει στο κέντρο μιας θέσης, για να μην παρκάρει μικρό αυτοκίνητο στον κενό χώρο
  • Το κάνει κάθε μα κάθε ημέρα ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ και λόγω του ότι έχει χωράφι που βάζει, φανερώνει χωρίς υπαινιγμούς την κουτοπονηρία του 

Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου, αλλά δεν μπορείτε να κάνετε κάτι. Εγώ στην θέση σου θα αγόραζα ένα μηχανάκι "σαπιμι"  50cc που έχει έξοδα με ανανέωση άδειας κυκλοφορίας και ασφάλεια το χρόνο κάτω από 80 για να είναι σαν όχημα καθ'όλα νόμιμο και θα το παρκαρα πίσω από το δικό του , και αν ήθελε ας το μετακινούσε...

15 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

^ Ζούμε σε μια πόλη ΦΙΣΚΑ πια, και από οχήματα και από τους κώλους μας.

Αν ο καθένας μας έβαζε έτσι ένα μηχανάκι, πιστεύεις θα παλευόταν;

Και εφ' όσον το βλέπεις, πως είναι το επόμενο βήμα αυτουνού που βάζει κάδους και μπετά για να μην παρκάρουν οι άλλοι όσες ώρες λείπει, γιατί να το πάρω στα σοβαρά και να το σεβαστώ; Νόμιμα και εγώ θα του το κάνω λίγο παραπέρα.

 

Δηλαδή τι θα πάει να πει στον δικαστά; Πως του το βεβύλωσα; Αν του το ρίξω ΠΛΗΡΩΝΩ μάγκα μου.

Το αν παλευόταν ή όχι είναι άλλο θέμα, βάση του Κ.Ο.Κ αυτός είναι ο νόμιμος τρόπος να παρκάρεις ένα μηχανάκι/μηχανή και όχι κάθετα.

Το να το μετακινήσεις είναι τόσο παράνομο όσο μπορώ και εγώ να μετακινήσω με 2 - 3 φουσκωτους φίλους μου το αυτοκίνητο σου για να παρκάρω το δικό μου, και αν δεις ότι κατά την μετακίνηση του το βεβηλωσα θα σου το πληρώσω.

Όσο για αυτούς που βάζουν καρέκλες/τραπέζια/ γλάστρες/ παλέτες είναι στην καλύτερη για πρόστιμο και καταγγελία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, jimzak είπε

Καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου, αλλά δεν μπορείτε να κάνετε κάτι. Εγώ στην θέση σου θα αγόραζα ένα μηχανάκι "σαπιμι"  50cc που έχει έξοδα με ανανέωση άδειας κυκλοφορίας και ασφάλεια το χρόνο κάτω από 80 για να είναι σαν όχημα καθ'όλα νόμιμο και θα το παρκαρα πίσω από το δικό του , και αν ήθελε ας το μετακινούσε...

Ήταν λίγο-πολύ αναμενόμενο οτι θα το διαβάζαμε και αυτό...

Αφού είναι νόμιμο (νομότυπο για την ακρίβεια) εγώ το κάνω (και ας είναι ανήθικο) και σε όποιον αρέσει, και αν είσαι και εσύ μάγκας κάντο και εσύ!

Πολύ μου αρέσει αυτός ο διαγωνισμός για το ποιός είναι ποιό μεγάλο γαϊδούρι...

Φυσικά γάιδαρος (ή μάγκας-ο καθένας μπορεί να το πει όπως θέλει) μπορεί να γίνει κανείς και με άλλους τρόπους από το να αγοράζει σαπάκια-παπιά και να τα αραδιάζει στη γειτονιά!

ΥΓ. Sorry για το off-topic αλλά ΣΚ έρχεται...

Επεξ/σία από agnostos13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Ήταν λίγο-πολύ αναμενόμενο οτι θα το διαβάζαμε και αυτό...

Αφού είναι νόμιμο (νομότυπο για την ακρίβεια) εγώ το κάνω (και ας είναι ανήθικο) και σε όποιον αρέσει, και αν είσαι και εσύ μάγκας κάντο και εσύ!

Πολύ μου αρέσει αυτός ο διαγωνισμός για το ποιός είναι ποιό μεγάλο γαϊδούρι...

Φυσικά γάιδαρος (ή μάγκας-ο καθένας μπορεί να το πει όπως θέλει) μπορεί να γίνει κανείς και με άλλους τρόπους από το να αγοράζει παπιά και να τα αραδιάζει στη γειτονιά!

Είπα ότι είναι το μόνο που νομότυπα μπορεί να κάνει για να καταλάβει ο άλλος ότι ο δρόμος δεν είναι δικός του γιατί στην ουσία δεν μπορεί να του κάνει τίποτα άλλο, αυτός έχει ένα παπάκι, πληρώνει τέλη, ασφάλειες , παρκάρει νόμιμα και κρατάει θέση, να καλέσει τροχαία δεν θα του κάνουν τίποτα απολύτως, έχει κάθε δικαίωμα να είναι παρκαρισμένο εκεί αυτό το δικό του όπως οποιοδήποτε άλλο όχημα ή το προσπερνά και δεν ασχολείται ή μπορεί με τον τρόπο που είπα, νόμιμα να καταλάβει ο άλλος ότι τσάμπα κρατάει θέση και να το αφήνει στο οικόπεδο τού.

Οι άλλοι τρόποι όταν ο άλλος δεν παίρνει από λόγια ποιοί είναι σε αυτή την περίπτωση;

2 λεπτά πριν, jimzak είπε

 

 

Επεξ/σία από jimzak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jimzak είπε

Είπα ότι είναι το μόνο που νομότυπα μπορεί να κάνει για να καταλάβει ο άλλος ότι ο δρόμος δεν είναι δικός του γιατί στην ουσία δεν μπορεί να του κάνει τίποτα άλλο, αυτός έχει ένα παπάκι, πληρώνει τέλη, ασφάλειες , παρκάρει νόμιμα και κρατάει θέση, να καλέσει τροχαία δεν θα του κάνουν τίποτα απολύτως, έχει κάθε δικαίωμα να είναι παρκαρισμένο εκεί αυτό το δικό του όπως οποιοδήποτε άλλο όχημα ή το προσπερνά και δεν ασχολείται ή μπορεί με τον τρόπο που είπα, νόμιμα να καταλάβει ο άλλος ότι τσάμπα κρατάει θέση και να το αφήνει στο οικόπεδο τού.

 

Όποιος κατάλαβε...κατάλαβε τι θέλω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, puelito είπε

Έτσι από περιέργεια.. βλέπεται η γειτόνισσα ? 

Γιατί αν ναι έχω μια καταπληκτική ιδέα ! 

Danny Devito No GIF

2 ώρες πριν, tsarouc είπε

Αυτή που κάνει κάτι τέτοιο ας υποθέσουμε ότι είναι μικροπρεπής η τρελή. Εσύ που ασχολείσαι τι είσαι? Έχεις αναρωτηθεί? Προσωπική μου άποψη είναι η αγνόηση η δεν παρκάρεις ξανά στο συγκεκριμένο σημείο αφού φοβάσαι τόσο πολύ μη γίνει κάτι με τον καθρέπτη.

Από περιέργεια και μόνο... τι αμάξι έχεις?

Εσύ τι θεωρείς πως είμαι; Τι είναι κάποιος που τον ενοχλεί η παράνομη συμπεριφορά των γύρω του;

Τι σημασία έχει τι αμάξι έχω; Θα το χρησιμοποιήσεις ως κριτήριο για το αν είμαι λίγο ή πολύ παρανοϊκός ανάλογα με το κόστος του οχήματος; 

Μέχρι λίγο καιρό, είχα ένα Peugeot 206 του 2000, το οποίο το είχα αγοράσει 900€.

Πλέον έχω ενα Peugeot 308 του 2015, που κόστισε τα 10πλάσια. 

Η γειτόνισσα μου έκανε τα ίδια και με το παλιό όχημα για περίπου 8 μήνες που ξεκίνησα να μένω στην γειτονιά, μου κάνει τα ίδια και τους τελευταίους 8 με το νέο όχημα.

GUESS WHAT. ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

Επεξ/σία από GooFysGR
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, GooFysGR είπε

Danny Devito No GIF

Εσύ τι θεωρείς πως είμαι; Τι είναι κάποιος που τον ενοχλεί η παράνομη συμπεριφορά των γύρω του;

Τι σημασία έχει τι αμάξι έχω; Θα το χρησιμοποιήσεις ως κριτήριο για το αν είμαι λίγο ή πολύ παρανοϊκός ανάλογα με το κόστος του οχήματος; 

Μέχρι λίγο καιρό, είχα ένα Peugeot 206 του 2000, το οποίο το είχα αγοράσει 900€.

Πλέον έχω ενα Peugeot 308 του 2015, που κόστισε τα 10πλάσια. 

Η γειτόνισσα μου έκανε τα ίδια και με το παλιό όχημα για περίπου 8 μήνες που ξεκίνησα να μένω στην γειτονιά, μου κάνει τα ίδια και τους τελευταίους 8 με το νέο όχημα.

GUESS WHAT. ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

Υπάρχουν διάφορες λύσεις...

 

...τις οποίες όμως δεν προτείνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...