Προς το περιεχόμενο

εξαιρεση της ip μου απο το google analytics


nikos_greece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θα ήθελα να βαλω την ιp μου στο google analytics να μην γραφει τις επισκέψεις στη σελιδα μου απο τη ip του σπιτιου μου...εχω κανει κανονικα οτι βρηκα στο παρακατω βιντεο αλλα δε λεει να το κανει και οποτε μπαινω στους live επισκέπτες με βγαζει..ξέρετε πως μπορώ να το κανω???οπως και αν εχει σημασια αν μπαινω απο το ρουτερ η απο το εξτεντρερ που εχω??? και αν γινει διακοπη ρευματος ασπουμε πρεπει να το αλλάξω???
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να κανεις αυτες τις ταρζανιες, κανε κατι πολυ απλο. Βαλε καποιο plugin στον browser σου που να μπλοκαρει ολα τα tracking. Ρυθμισε το για την ιστοσλειδα σου να  κανει μπλοκ ολα τα του google και καθαρισες.

Προτεινομενο extension Ghostery

https://www.ghostery.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, WebDevGr είπε

ή αν θέλεις να μπλοκάρεις μόνο σε ορισμένες σελίδες τα analytics βάλε το Block Yourself from Analytics

φιλε δε ξερω αν σε εσενα λειτουργεί αλλα εμενα δεν..με μετραει κανονικα στο live του analytics με βλεπω κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikos_greece είπε

φιλε δε ξερω αν σε εσενα λειτουργεί αλλα εμενα δεν..με μετραει κανονικα στο live του analytics με βλεπω κανονικα

έχεις προσθέσει στο extension το domain που δεν θέλεις να τρέχει το analytics;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένταξη τελικά βρήκα άκρη ..είδα και τα 2 εμένα μου λειτούργησε το πρώτο που ειπε ο φίλος παραπάνω ..ίσως να μην έκανα εγώ κάτι καλά ..σας ευχαριστώ και τους 2 όπως και να εχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...