Προς το περιεχόμενο

Τρόπος για online εισόδημα


tsikd0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Παλαιότερα άνοιγαν τακτικά θέματα στο Insomnia και ρωτούσαν, αλλά εδώ και λίγα χρόνια σταμάτησαν.

Νομιζω οτι το 20 ηταν η χρονια του come back.
Δεν ξερω αν φταιει που ξερω αυτες τις ιστοριες απο πριν το '10,ή αν οντως εχει χειροτερεψει το πραμα,αλλα πραγματικα το εχουν τερματισει.

Βλεπω ατομα που δεν εχουν ΜΥΡΩΔΙΑ απο διατροφη,διαιτα και γυμναστικη,να δηλωνουν "coaches" και να παρακινουν τον κοσμο στα social.

Το χειροτερο που εχω δει τελευταια,ειναι ενας γνωστος  πρωην παχυς,ο οποιος εκανε διαιτα και γυμναστικη και παραλληλα επαιρνε και herbalife,και ολοι νομιζουν οτι πραγματικα η Herbalife εκανε το θαυμα της. Αυτοι βεβαια που τα πιστευουν,ειναι οι ιδιοι που νομιζουν οτι  το οξυγονο στο αιμα μεταφερεται σε φουσκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, tsikd0 είπε

Γειά σας, πριν λίγες μέρες έγινα 18 και θέλω να ξεκινήσω σιγά σιγά να βγάζω λίγα χρήματα από το σπίτι καθώς δίνω πανελλήνιες και δεν μπορώ να δουλέψω σε κάποιο μαγαζί. Θέλω έναν τρόπο όπου σε 3 ώρες να μπορώ να βγάζω 2 - 10 € την ημέρα. Έχετε κάτι να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Ξεκινά και μάθε να φτιάχνεις site στο ίντερνετ. Θα σου πάρει γύρω στους 3 μήνες να μάθεις τα βασικά. Στον 1,5 χρόνο θα μπορείς να στήσεις ένα eShop σωστά. Μετά πήγαινε στα μαγαζιά της γειτονιάς σου και ρώτα αν θέλουν site η eShop. Εναλλακτικά μπορείς να τους έχεις φτιάξει ήδη ένα και απλά να τους το δείξεις και να τους ρωτήσεις αν τους αρέσει.

Spoiler

Αυτά τα θέματα τα ανοίγουμε Παρασκευές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tsikd0 είπε

Γειά σας, πριν λίγες μέρες έγινα 18 και θέλω να ξεκινήσω σιγά σιγά να βγάζω λίγα χρήματα από το σπίτι καθώς δίνω πανελλήνιες και δεν μπορώ να δουλέψω σε κάποιο μαγαζί. Θέλω έναν τρόπο όπου σε 3 ώρες να μπορώ να βγάζω 2 - 10 € την ημέρα. Έχετε κάτι να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Καλημέρα , υπάρχει κάποια έφεση ; πχ είσαι εμφανήσιμος , κάνεις tik tok ή instagram , σου αρέσει να γράφεις κώδικα , διαβάζεις για γλώσσες προγραμματισμού και μπαίνεις σε κάποια ομάδα με προτζεκτς , ή ανοίγεις δικό σου και ζητάς λεφτά μέσω Patreon , αν θες απλά να κάνεις κλικ , όχι δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Data entry; Να βάζει προϊόντα σε κάποιο e-shop π.χ.; Φαντάζομαι θα πρέπει να είναι σχετικά μικρό e-shop για να μην έχει αυτοματοποιημένο σύστημα αλλά όλο και κάποιο θα χρειάζεται κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Giama είπε

Data entry; Να βάζει προϊόντα σε κάποιο e-shop π.χ.; Φαντάζομαι θα πρέπει να είναι σχετικά μικρό e-shop για να μην έχει αυτοματοποιημένο σύστημα αλλά όλο και κάποιο θα χρειάζεται κάτι τέτοιο.

Δεν είναι κακό , αλλά έχω την εντύπωση πως πολλά e-shop παρουσιάζουν προιόντα όπως τα παίρνουν από τους προμηθευτές όπως και το στοκ τους , οπότε την καταχώρηση την κάνει ο αποθηκάριος στον προμηθευτή, όπως και την επιβεβαίωση , παίρνει ο υπάλληλος από το eshop στον προμηθευτή για επιβεβαίωση. Δύσκολα θα μπει ενδιάμεσος εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τώρα είδα ότι είναι να δώσει πανελλήνιες. Άρα τα πράγματα είναι απλά και η συμβουλή είναι: Ξέχνα ο,τιδήποτε άλλο και διάβαζε φουλ για τις πανελλήνιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά είχα γραφτεί σε διαφορες εταιρίες δημοσκοπήσεων κλπ. 

https://www.mobrog.com/gr/login.html εβγαλα στα 3 ενεργά μου  χρόνια καμιά 50€ ,έμπαιναν ανα 5€ στο paypal.Συνεχίζει να μου στέλνει να συμμετέχω αλλά επειδη είμαι Αγγλία δεν μπορώ να κάνω  log in.

https://gr.jtnpanel.com/ στο ίδιο διάστημα έχω πάρει 20€ ,μια πληρωμή.Ουτε και θυμάμαι πόσες φορες έστειλα μέιλ να βάλουν τα λεφτά.

Υπάρχει και το https://www.bareinternational.eu/ που είσαι μυστικός επισκέπτης σε επιχειρήσεις.πχ βενζινάδικα.Εχω πάει σε βενζινάδικο και μετά απο μερικές μέρες μου έδωσαν 27€ νομίζω για την κριτική μου.Αυτό θα το συνέχιζα εύκολα αν ήμουν Ελλάδα και είχα χρόνο .

Ενας φίλος έδινε κλικ σε διαφημίσεις.Ετσι μου είχε πει,δεν ασχολήθηκα ποτέ τι και πως.

 

Γενικότερα για να βγάζεις την κάρτα του κινητού για τον μήνα κάτι πάει και έρχεται.Για παραπάνω δεν..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα βρεις πες μου και εμενα. καιρό ψάχνω κάτι (να μάθω) που θα μπορώ να αξιοποιήσω 3 ώρες την ημέρα (20 μέρες το μήνα) σε pc για ενα εισόδημα των 200-250ευρω το μήνα. κάποτε εβγαλα πολύ παραπάνω με αγορες-πωλήσεις αλλα τοτε eshop ειχε το πλαισιο και 10 άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, DimosthenisG είπε

Μην δίνετε ελπίδες στα νέα παιδιά, ότι θα περάσουν στο πανεπιστήμιο και μετά θα βρουν γαμάτη δουλεια. Και με το χαρτί του ΑΕΙ πάλι για 500 ευρώ θα δουλεύεις.

Τέτοιες κακές γενικότητες λέτε στα νέα παιδιά και μετά πάνε και γίνονται και καλά trappers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, tsikd0 είπε

Γειά σας, πριν λίγες μέρες έγινα 18 και θέλω να ξεκινήσω σιγά σιγά να βγάζω λίγα χρήματα από το σπίτι καθώς δίνω πανελλήνιες και δεν μπορώ να δουλέψω σε κάποιο μαγαζί. Θέλω έναν τρόπο όπου σε 3 ώρες να μπορώ να βγάζω 2 - 10 € την ημέρα. Έχετε κάτι να μου προτείνετε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Με webcam κάτι γίνεται αφού έγινες 18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή το έχω ψάξει λίγο το θέμα "Τρόπος για online εισόδημα" αν τα αγγλικά σου είναι καλά ίσως να σε ενδιαφέρουν οι απομαγνητοφωνήσεις κειμένων.

Βάλε στο google "real ways to earn money online", διάλεξε το πρώτο link, σε εκείνο το site διάλεξε την ενότητα "non-phone" και κοίταξε τις εταιρείες που δέχονται αιτήσεις "worldwide" για παράδειγμα την trascribeme

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DIMI24 είπε

Eπειδή το έχω ψάξει λίγο το θέμα "Τρόπος για online εισόδημα" αν τα αγγλικά σου είναι καλά ίσως να σε ενδιαφέρουν οι απομαγνητοφωνήσεις κειμένων.

Βάλε στο google "real ways to earn money online", διάλεξε το πρώτο link, σε εκείνο το site διάλεξε την ενότητα "non-phone" και κοίταξε τις εταιρείες που δέχονται αιτήσεις "worldwide" για παράδειγμα την trascribeme

 

 

Ναι γιατί θα πάρουν τον Έλληνα να κάνει μεταφράσεις από προφορικά και όχι τον ξενο που έχει μητρική γλώσσα τα αγγλικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

onlyfans με τόση δείψα από μπονομπο δε χρειάζεται να κουραστείς και ιδιαίτερα. Αν είσαι cis male με μια περούκα και 2 πορτοκάλια πάλι γινεται δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Giama είπε

Βασικά τώρα είδα ότι είναι να δώσει πανελλήνιες. Άρα τα πράγματα είναι απλά και η συμβουλή είναι: Ξέχνα ο,τιδήποτε άλλο και διάβαζε φουλ για τις πανελλήνιες!

Δε νομιζω οτι τον νοιαζει ιδιαιτερα να περασει καπου,αλλιως δε θα ανοιγε τετοια θεματα,θα ανοιγε θεματα σχετικα με το ποια σχολη να διαλεξει.
Πιθανοτατα θα παει σε οποια πολη περασει,για να κανει το φοιτητη,αν και οπως ειναι τα πραματα εγω βλεπω πιο πολυ να ξενοικιαζουν οι υπαρχοντες,παρα να πηγαινουν νεοι φοιτητες σε αλλη πολη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...