Προς το περιεχόμενο

(Aliexpress) LiitoKala lii-500 Battery Charger € 12,84 [ΤΕΛΟΣ]


insomnia1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα 2-3 μικροπράγματα από aliexpress πριν λίγες ήμερες. Σχεδόν 2 μήνες κάνανε αυτά. Ενας μικρος ανταπτορας αγνοείται η τύχη του, πέρασε τις 60 ήμερες ... Οπότε σε λιγότερο από 2 μηνακια να έρθει δύσκολο. Καλος φαίνεται ο φορτιστής του θεματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 λεπτά πριν, manefalos είπε
  • 2021-03-02 11:18

     

    H500aa15a28e84fc8b66fdfd9000d5e337.png

    Delivering

    Shipment cancelled

  • 2021-02-20 11:18

     

     

    [China]Shipment ready for dispatch

Μου ακύρωσαν.....

 

Tα ιδια και σε μενα!

Ενω στο αλι λεει αναμονη παραδοσης σαν να εχει φυγει κανονικα, στο τρακ ινφο λεει το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dear manos anefalos,

The dispute (order id: 8126329739208678 ) has been closed today and we have made a mediation. You can log in to <http://trade.aliexpress.com/issue/issueDetail.htm?issueId=7100368779428678> to check the details.

 

Problems with the order Judgement from AE Invalid Reason
shipping abnormal Valid -

 

Package Information
AliExpress Shipping LT513311019NL shipping abnormal
Final resolution: Full refund  12.84 EUR

 

Reminder: Normally buyer will receive the refund in 3-20 business days.

Please spare a few minutes to provide feedback on the service I have provided. We strive on improving our performance consistently, and feedback ratings help us evaluate our performance further.

Thank you for your cooperation and support, and hope you have a great experience shopping with AliExpress. Your understanding and cooperation will be appreciated.
 
 
Best regards,

AliExpress Case Management Team

--------------------------------------------
Please do not reply to this email/message. This mailbox is not monitored and you will not receive a response.

 

Εμένα βγήκε refund ..... του μελιτζάνα φαίνεται οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

14 μερες απο την παραγγελια φανηκε αυτο σε μενα. Στις 10 δεν εδειχνε τιποτα, σαν να ηταν λαθος τρακιν. Η παραγγελια εγινε ελαχιστες ωρες μετα το ανοιγμα του τοπικ.

20 λεπτά πριν, manefalos είπε
 

Εμένα βγήκε refund ..... του μελιτζάνα φαίνεται οκ.

Ποτε ανοιξες case; Σημερινο δεν ειναι σε σενα το "cancelled"? Αμεσως ανοιξες και προλαβε και βγηκε αποφαση; Δεν εδωσαν στον πωλητη χρονο 5 ημερων;

Περιεργο, λες να ειναι γνωστος... "απατης" ο τυπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2021-03-01 15:09 GMT+8 Delivering Shipment accepted by airline

Θεωρητικά έρχεται, αλλά έχω δει στο παρελθόν και να κάνει... στροφή στα 22.000 πόδια και να... ακυρώνεται οπότε θα το πιστέψω οτι έρχεται μετά που θα το δω στο postnl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, matrixxx είπε

14 μερες απο την παραγγελια φανηκε αυτο σε μενα. Στις 10 δεν εδειχνε τιποτα, σαν να ηταν λαθος τρακιν. Η παραγγελια εγινε ελαχιστες ωρες μετα το ανοιγμα του τοπικ.

Ποτε ανοιξες case; Σημερινο δεν ειναι σε σενα το "cancelled"? Αμεσως ανοιξες και προλαβε και βγηκε αποφαση; Δεν εδωσαν στον πωλητη χρονο 5 ημερων;

Περιεργο, λες να ειναι γνωστος... "απατης" ο τυπος;

Ναι, σε μια ώρα μέσα .... Το πιο άμεσο refund που μου έχει έρθει ποτέ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα σήμερα 'open dispute' προς το Ali, απλά στο πεδίο 'Reason for refund request', δεν υπάρχει επιλογή που να περιγράφει ότι ακύρωσε ο πωλητής. Τους το έγραψα βέβαια παρακάτω και ανέβασα και φωτογραφία από τη εξέλιξη της παραγγελίας. Εύχομαι να μην έχω πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω δεν θα του την χαρισω τοσο ευκολα, δεν θα πεσω στην πιθανη παγιδα του να ακυρωσω μονος μου μια καλη προσφορα που πληρωσα. Κακως ανοιγετε dispute και ζητατε refund τοσο βιαστικα.

Του εχω στειλει μηνυμα ρωτωντας τον γιατι γραφει αυτο που γραφει στο τρακιν και οτι θελω να αποστειλει αυτο που παρηγγειλα (χωρις dispute εννοειται ακομα) προχθες, το διαβασε μετα απο 15 ωρες, αλλα ακομα δεν εχει απαντησει κατι.

Θα περιμενω οσο μπορεσω αν δεν ακυρωσει ο ιδιος την παραγγελια, ωστε να μπορω να κανω και αξιολογηση (feedback) της συναλλαγης στο αλι, η οποια δεν υπαρχει ακομα ως δυνατοτητα, ανοιγει μετα απο καποιες ημερες, δεν θυμαμαι ποσες.

Πρεπει να φαει τις αρνητικες και  το 1 αστερακι του ο τυπος για να προφυλαξουμε επομενους πιθανους πελατες του, αν δεν κανει καλα την δουλεια του.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...