Προς το περιεχόμενο

Outriders [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Σημερα δεν αποσυνδεθηκα ουτε μια φορα,φαινεται οτι εχουν βρει τι φταιει με τους servers και λυνονται τα προβληματα σιγα σιγα!!

Εκλεισαν το crossplay,κατι εφταιγε εκει,θα το φτιαξουν ομως ειπαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Virus200 είπε

Για πείτε ρε παιδιά εντυπώσεις από το παιχνίδι δεν το έχει πάρει κανείς?  Περιμένω λίγο να δω πως ειναι πρωτα και μετα να δω αν θα το παρω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Virus200 είπε

Για πείτε ρε παιδιά εντυπώσεις από το παιχνίδι δεν το έχει πάρει κανείς?  Περιμένω λίγο να δω πως ειναι πρωτα και μετα να δω αν θα το παρω.

Εγω εχω κολησει,ειναι πολυ δυνατο το gameplay,εχει πολυ γαματο loot και mods/συνδιασμους για να κανεις το build πoy θελεις.

Απο ιστορια δεν λεει και πολλα αλλα στην τελικη ενα looter shooter δεν το παιζεις για την ιστορια.

Εχει πολυ ποικιλiα στα μερη που θα πας και σε mobs και ωραια boss/mini boss fights!!

Oταν θα φτιαξουν το multiplayer θα γινει ακομα πιο fun γιατι μεχρι στιγμης πιο πολυ solo ειναι η φαση!!

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το demo μου άρεσε αρκετά και θέλω να το πάρω αλλα σε αυτην την τιμή που παίζει το αφήνω ακόμη , θα περιμένω για κάποια μείωση τιμής κοντά στα 35 euro και λογικά θα έχει μπει και περισσότερο content , έτσι και αλλιώς solo παίζω στο multi όμως αν υπάρχει παρέα θα ειναι αρκετά διασκεδαστικό όπως και ολα τα looter shooter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρεα ψαχνω γιατι εχουν κοψει προς το παρον το crossplay,μονο pc με pc παιχτες.

Aνετα επαιζα το campaign ξανα με παρεα και νεο build.

Aντε μαζευτειτε γιατι ειναι ***.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, optimus prime είπε

Εγω εχω κολησει,ειναι πολυ δυνατο το gameplay,εχει πολυ γαματο loot και mods/συνδιασμους για να κανεις το build πoy θελεις.

Απο ιστορια δεν λεει και πολλα αλλα στην τελικη ενα looter shooter δεν το παιζεις για την ιστορια.

Εχει πολυ ποικιλiα στα μερη που θα πας και σε mobs και ωραια boss/mini boss fights!!

Oταν θα φτιαξουν το multiplayer θα γινει ακομα πιο fun γιατι μεχρι στιγμης πιο πολυ solo ειναι η φαση!!

Από το demo που το είχα παίξει μου αρεσε αρκετά και γενικά από ότι βλέπω τώρα μου αρέσει πιο πολύ οπότε μάλλον θα τιμηθεί όταν πάει στο 40αρι η τιμή του.

Εχει open world στυλ division, destiny η μόνο missions πας σε μέρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι open world,ειναι hub οι περιοχες που εχει.

Αλλα ειναι πιο ανοιχτα και αλλα πιο κλειστα αναλογα με το τι mobs σου πεταει το παιχνιδι.

Βασικα ειναι βασισμενα στην ιστορια που προσπαθει να πει.

Ξεκινας ενα road trip με το οχημα απο την περιοχη του demo και συνεχιζεις πιο βαθεια μεσα στον πλανητη οπου συναντας αυτες τις περιοχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειναι σαν το Gears οχι,μονο το cover system εχει ομοιοτητες το οποιο μετα απο ενα διαστημα δεν το χρησιμοποιεις καν,δεν χρειαζεται πλεον.

Το combat gameplay ειναι ετη φωτος καλυτερο και διαφορετικο!!!

Ουτε το Lvl design ειναι ιδιο..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, optimus prime said:

Δεν ειναι σαν το Gears οχι,μονο το cover system εχει ομοιοτητες το οποιο μετα απο ενα διαστημα δεν το χρησιμοποιεις καν,δεν χρειαζεται πλεον.

Το combat gameplay ειναι ετη φωτος καλυτερο και διαφορετικο!!!

Ουτε το Lvl design ειναι ιδιο..

το συστημα μαχης ειναι διαφορετικο οποτε δεν μπορεις να το συγκρινεις με το gears. Στο θεμα shooting υπερεχει  ανετα το gears. Οσο αφορα το cover system που αναφερθηκε και εδω δεν μοιαζουν. Στο Outriders το cover ειναι για τους αντιπαλους σου οχι για σενα 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, privateer είπε

το συστημα μαχης ειναι διαφορετικο οποτε δεν μπορεις να το συγκρινεις με το gears. Στο θεμα shooting υπερεχει  ανετα το gears. Οσο αφορα το cover system που αναφερθηκε και εδω δεν μοιαζουν. Στο Outriders το cover ειναι για τους αντιπαλους σου οχι για σενα 😆

Η αλήθεια ειναι οτι οταν κάνω cover ( στο demo ) οι αντίπαλοι με πετυχαίνουν πιο εύκολα 😁 , άσε που με κάνουν teleport και ξαφνικά βρίσκομαι στην κάρδια της μάχης 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SPANK είπε

Η αλήθεια ειναι οτι οταν κάνω cover ( στο demo ) οι αντίπαλοι με πετυχαίνουν πιο εύκολα 😁 , άσε που με κάνουν teleport και ξαφνικά βρίσκομαι στην κάρδια της μάχης 🤣

Εμενα με πετυχαιναν μονο οταν ημουνα στις γωνιες τις καλυψης και εαν ηταν πιο ψηλα απο εμενα.

Αυτοι που σε κανουν teleport ειναι κατι mini boss οι οποιοι εχουν αυτη την ιδιοτητα,οπως εσυ εχεις τις δικες σου..

1 ώρα πριν, privateer είπε

Στο Outriders το cover ειναι για τους αντιπαλους σου οχι για σενα 😆

Ναι και αυτο,αλλα και για σενα στα πρωτα lvl μεχρι να αρχισεις να ''ντυνεσαι'' καλυτερα.

1 ώρα πριν, privateer είπε

Στο θεμα shooting υπερεχει  ανετα το gears

Μην το κρινεις απο το demo,να δεις μετα που ανοιγει και αρχιζεις και χορευεις με κατι οπλα που σου δινει και με τα abilities.

Δεν φτουραει μια το Gears μπροστα σε αυτο,ειναι σαν απο εκει που οδηγας ferrari να μπεις σε ενα yugo.

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nαι και δεν εχουν πει εαν θα το βαλουν,εγω το ειχα παρει απο cdkeys στα 38 ευρω πριν κατι μηνες.

Το εχω και στο ps5,προς το παρον το παιζω στο pc..

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...