Προς το περιεχόμενο

Huawei Y6p - 79 ευρώ από VODAFONE - [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Tsilias77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμα ανοιξετε τον συνδεσμο του μαγαζιου στο πρωτο ποστ θα διαβασετε: Μη προεγκατεστημένα Google Services/Play. Πολυ απλα, πολυ ευκολα!

Επεξ/σία από default
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, default είπε

Αμα ανοιξετε τον συνδεσμο του μαγαζιου στο πρωτο ποστ θα διαβασετε: Μη προεγκατεστημένα Google Services/Play. Πολυ απλα, πολυ ευκολα!

Άμα καίγεσαι δεν προλαβαίνεις φίλε. 

Άρα δεν λέει χωρίς Google. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λεει ξεκαθαρα και μαλιστα αν ακολουθησεις τον συνδεσμο απο τη σελιδα του τηλεφωνου απο το λινκ του μαγαζιου, στο "Μάθε περισσότερα" σε παει στο:https://www.vodafone.gr/eshop/huawei-appgallery/ οπου σου λεει τις εφαρμογες της HUAWEI που ειναι εναλλακτικες των εφαρμογων του google play store. Με αυτα τα χαρακτηριστικα φυσιολογικα το τηλ ειναι ειτε για μεγαλυτερο σε ηλικια (που μπορει να μη τους νοιαζει) ειτε σε μικροτερο που τα πραγματα παιζουν καπως πιο περιεργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks TS, έριξα & εγώ μια παραγγελία για δωράκι στη γιαγιά μου. Ελπίζω να την βολέψει ☺️ Πιστεύω να μην έχω θέμα να της περάσω τις εφαρμογές των social. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, funkopop είπε

Thanks TS, έριξα & εγώ μια παραγγελία για δωράκι στη γιαγιά μου. Ελπίζω να την βολέψει ☺️ Πιστεύω να μην έχω θέμα να της περάσω τις εφαρμογές των social. 

Παίδες κανένα Huawei πλέον δεν έχει google services αλλά έχει το δικό της app gallery οπότε περνάς τις περισσότερες εφαρμογές κανονικά.οσο για τα social κανένα πρόβλημα.θα τα περάσεις!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Tsilias77 είπε

Παίδες κανένα Huawei πλέον δεν έχει google services αλλά έχει το δικό της app gallery οπότε περνάς τις περισσότερες εφαρμογές κανονικά.οσο για τα social κανένα πρόβλημα.θα τα περάσεις!

Ναι με μια έρευνα που έκανα και εγώ χτες βράδυ είδα ότι θα είναι κομπλέ δεν θα έχει πρόβλημα. Έτσι & αλλιώς εγώ θα της το φταίξω οπότε δεν φαντάζομαι να δυσκολευτώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Tsilias77 είπε

Παίδες κανένα Huawei πλέον δεν έχει google services αλλά έχει το δικό της app gallery οπότε περνάς τις περισσότερες εφαρμογές κανονικά.οσο για τα social κανένα πρόβλημα.θα τα περάσεις!

Παιχνίδια όμως τα έχει όλα ; μια εφαρμογή που έψαχνα προχτές για ip camera δεν την είχε, τρέχαμε να βρούμε Google κινητό. Δεν γίνεται έτσι δουλειά, μισά πράγματα πουλάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 ώρες πριν, Dr.Dracator είπε

Διαθέσιμο ξανά, για όποιον ενδιαφέρεται!

Εδω και 3 μερες ειναι ξανα διαθεσιμο. Απο Τεταρτη τουλαχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/2/2021 στις 10:32 ΜΜ, Boubis1411 είπε

Παιχνίδια όμως τα έχει όλα ; μια εφαρμογή που έψαχνα προχτές για ip camera δεν την είχε, τρέχαμε να βρούμε Google κινητό. Δεν γίνεται έτσι δουλειά, μισά πράγματα πουλάνε.

Η αλήθεια είναι ότι δεν τα έχει όλα.παντως δεν πιστεύω να ψάχνεις κινητό για παιχνίδια με 80 € :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tsilias77 είπε

Η αλήθεια είναι ότι δεν τα έχει όλα.παντως δεν πιστεύω να ψάχνεις κινητό για παιχνίδια με 80 € :)

Μια χαρά θα έκανε την δουλειά του για παιδί μέχρι 12 ετών φίλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...