Προς το περιεχόμενο

Huawei Y6p - 79 ευρώ από VODAFONE - [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Tsilias77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω εταιρικο το Honor 7C με Snapdragon 450 το οποιο πλεον σερνεται. Απ' οτι βλεπω, η αποδοση ειναι μια η αλλη με τον P22 του εδω κινητου.

Για χρηση ως τηλεφωνο θα ειναι οκ. Για κατι παραπανω και χωρις Google services, μαλλον οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για 80 ευρώ με τετοια μπαταρία είναι άψογο αρκεί να ξέρεις τι αγοράζεις και τι περιμένεις .προσωπικά το τίμησα για την μάνα μου.facebook viber και δύο τρεις άλλες βλακείες μια χαρά είναι.ακομη και ένα κινητό της τάξεως των 120 ευρώ που πάλι φθηνό είναι,είναι 50% πιο ακριβό.

Επεξ/σία από Thanos1972
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα σήμερα, το σέταρα έβαλα & τις εφαρμογές των social & είναι μια χαρά :) Για τα λεφτά του & για την χρήση που θα κάνει η γιαγιά είναι σούπερ😜 Ενθουσιάστηκε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, funkopop είπε

Εγώ παρέλαβα σήμερα, το σέταρα έβαλα & τις εφαρμογές των social & είναι μια χαρά :) Για τα λεφτά του & για την χρήση που θα κάνει η γιαγιά είναι σούπερ😜 Ενθουσιάστηκε!

 

Έβαλες google services;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδη εχω εμπειρια απο ταμπλετ Huawei που πηρα πριν 2 μηνες, θα πω οτι ειναι προβλημα η ελλειψη των services τελικα. Μικρο ή μεγαλο, αναλογα τον χρηστη. Μην δενετε ολα αυτα που μπορει να διαβασετε απο εδω και απο εκει, οτι υπαρχουν σχεδον 100% εναλλακτικες. Εγω δυστυχως τα ειχα πιστεψει. Υπαρχουν ιμιτασιον εναλλακτικες, αλλα δεν θα δουλεψουν ολα και οσα δουλεψουν θα γινει μετα απο μικρη αλλου, μεγαλη αλλου ταλαιπωρια. Ακομα παιδευομαι, μετα απο 1.5 μηνα χρησης του ταμπλετ. Επισης δεν εχω καταλαβει γιατι μια εφαρμογη ενω απο το playstore ειναι πχ 18ΜΒ, οταν την βρεις απο την εναλλακτικη appgallery η petal, ειναι 30ΜΒ!!

Αλλη τρομερη "βλακεια" και απογοητευση ειναι οτι για να ξεκινησεις το huawei appgallery ωστε να φτιαξεις ακομα και μεσω browser προσβαση και οχι με app σε εφαρμογες απο αυτες που δεν βρισκεις στις εναλλακτικες, θελει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ αριθμο τηλεφωνου στον οποιο στελνει sms για verification. Αυτο δεν το ειχα ξαναδει ΠΟΥΘΕΝΑ μεχρι τωρα να ειναι υποχρεωτικο και χωρις αριθμο να μην μπορεις να προχωρησεις.

Στα ιδια λεφτα ως hardware vfm με τον ανταγωνισμο η αποψη μου ειναι ΟΧΙ, στα μισα λες οκ, δινω λιγα, παιρνω απο λογισμικο λιγα. Τα δινεις για το καλο hardware (ΑΝ και ΟΠΟΥ ειναι καλο. Δεν ειναι και ολα).

Το ασχημο ειναι τελος, οτι και η νεα υποτιθεται  ηγεσια στις ΗΠΑ, διατηρει την ιδια πολιτικη επι του θεματος πολεμου στην Κινα, huawei και οχι μονο. Περιμενα να αλλαξει κατι και οτι ηδη θα ειχαμε google, αλλα ολα δειχνουν οτι δεν θα αλλαξει.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2021 στις 4:48 ΜΜ, sgatzo είπε

Από το πρωί που είδα το διαθέσιμο ξανά μπαίνω συνεχώς και λέει εξαντλήθηκε...

Μέσα στην εβδομάδα θα μου έρθει εμένα, εάν με αυτά που ακούω δεν μου κάνει τελικά θα το βάλω στις αγγελίες στα 60€ (79€-24%).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ЭΛ Ɓaʼnâņ Šŀưƫäņジ είπε

Μέσα στην εβδομάδα θα μου έρθει εμένα, εάν με αυτά που ακούω δεν μου κάνει τελικά θα το βάλω στις αγγελίες στα 60€ (79€-24%).

Από που είσαι περιοχή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Boubis1411 είπε

 

Με ενδιαφέρει εννοείται ЭΛ Ɓaʼnâņ Šŀưƫäņジ . Είμαι Σεπόλια! Στείλε pm, σε ευχαριστώ πολύ

Επεξ/σία από sgatzo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ЭΛ Ɓaʼnâņ Šŀưƫäņジ είπε

Μέσα στην εβδομάδα θα μου έρθει εμένα, εάν με αυτά που ακούω δεν μου κάνει τελικά θα το βάλω στις αγγελίες στα 60€ (79€-24%).

Το -24% πως προκύπτει;Ισχύει γενικά σαν άγραφος κανόνας;Εμένα μου έκατσε πολύ καλά για 2ο κινητό πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, kwstasplevras είπε

Το -24% πως προκύπτει;Ισχύει γενικά σαν άγραφος κανόνας;Εμένα μου έκατσε πολύ καλά για 2ο κινητό πάντως.


ε θα το πήρε με τιμολόγιο. τι άγραφος κανόνας; 100-120€ το πουλανε κάποιοι σε αγγελίες.

πάντως όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω επ ουδενί μη περιμένετε google services να δουλέψουν άψογα για καθημερινή  και αποκλειστική χρήση. η εγκατάσταση τους είναι μπαλωμα για περιστασιακή χρήση gmail κλπ. 

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, majnun είπε

Κυριακάτικη παράδοση η Vodafone; Μπραβοοο. Δεν το έχω ανοίξει καν και το σκέφτομαι.

Πάντως Δευτέρα είναι σήμερα... Στην Αθήνα δηλαδή...

Είναι κινητάρα μάγκες, εγώ δηλαδή που αναβάθμισα από το moto E4 (το είχα πάρει κι αυτό προσφορά 59€) έμεινα με το στόμα ανοικτό όταν ενεργοποιήθηκε η οθόνη.

Spoiler

surprised cat GIF

Για όσους θέλετε να το δώσετε σε μεγαλύτερους υπάρχει και simple mode

 

Επεξ/σία από ЭΛ Ɓaʼnâņ Šŀưƫäņジ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...