Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Samsung Galaxy F62 που διαθέτει μπαταρία 7.000mAh


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, JiovanniGeorgeo είπε

 

Μόνο εγώ πιστέυω πως απλά το αποτέλεσμα θα είναι acceptable;

 

Στη καλύτερη να αντέξει στο χρόνο. Αλλά και πάλι "μια μέρα" θα βγάζει συγκρητικά με μια 3.300 καλού κατασκευαστή πιστεύω. Δεν νομίζω να είναι πρακτικά διπλάσια σε καμία των περιπτώσεων.

Υπερβολή, ναι μεν τα σαμυ θέλουν ένα σεταρισμα out of the box για να μειωθεί το drain, ναι μεν αυτό είναι εκνευριστικο όταν μιλάμε για συσκευές των 800+ ευρώ αλλά στην προκειμένη περίπτωση άμα μιλάμε για 400 ευρώ δεν είναι και τίποτα να κάτσεις δέκα λεπτά να σεταρεις την συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πιστευω οτι ολοι συμφωνουμε οτι προκειται για ενδιαφερον μοντελο απο την Σαμυ. Χτυπαει τα Ζιαομι αν και ακριβοτερο, ΑΛΛΑ υπαρχει κοσμος που δεν γουσταρουν τα Ζιαομι. Βεβαια αν ερθει Ελλαδα στα 350 ευρω δεν κανει τιποτα, 270 που λεει το gsmarena ειναι σοβαρη εναλλακτικη στο μπατζετ μεχρι τα 300 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, eko13 είπε

Πιστευω οτι ολοι συμφωνουμε οτι προκειται για ενδιαφερον μοντελο απο την Σαμυ. Χτυπαει τα Ζιαομι αν και ακριβοτερο, ΑΛΛΑ υπαρχει κοσμος που δεν γουσταρουν τα Ζιαομι. Βεβαια αν ερθει Ελλαδα στα 350 ευρω δεν κανει τιποτα, 270 που λεει το gsmarena ειναι σοβαρη εναλλακτικη στο μπατζετ μεχρι τα 300 ευρω.

Παίζει σε αυτά τα λεφτά και realme που είναι πολύ καλύτερα, θέλει πολύ δουλειά ακόμα για να χτυπήσει την xiaomi και σίγουρα καλύτερη τιμή. Είναι βέβαια ένα θετικό βήμα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα Samsung δεν πανε να χτυπησουν στην τιμη... Πονταρουν στο brand name τους και την αξιοπιστια τους που και ακομα 20-30% ακριβοτερα να ειναι απο τον ανταγωνισμο θα εχουν αρκετες πωλησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chios είπε

Παίζει σε αυτά τα λεφτά και realme που είναι πολύ καλύτερα, θέλει πολύ δουλειά ακόμα για να χτυπήσει την xiaomi και σίγουρα καλύτερη τιμή. Είναι βέβαια ένα θετικό βήμα. 

Δειξε μου ένα αντίστοιχο realme, ειλικρινά δεν έχω ασχοληθεί με την συγκεκριμένη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, JcD είπε

Δειξε μου ένα αντίστοιχο realme, ειλικρινά δεν έχω ασχοληθεί με την συγκεκριμένη!

https://www.skroutz.gr/s/24128512/Realme-X50-5G-128GB-Ice-Silver.html#specs

 

https://www.skroutz.gr/s/25132776/Realme-7-Pro-128GB-Mirror-Blue.html

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chios είπε

Ο exynos τους γλεντάει αυτούς τους επεξεργαστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chios είπε

Χίλιες φορές να πάρω αυτούς παρά να δώσω λεφτά στους σάπιους exynos

Ειλικρινά αν και ο σναπ 855 είναι γρηγορότερος του 765G πιθανότατα αυτό δεν ισχύει για τον αντίστοιχο exynos οπότε όντως το x50 δείχνει καλή επιλογή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chios είπε

Σε επεξεργαστική ισχύ ο exynos είναι ανώτερως από 765, απλά παίζει το realme με τα 4500 μπαταρία να γλεντάει την 7000 του σαμυ.

Όχι απλά ανώτερος. +50%

https://nanoreview.net/en/soc-compare/samsung-exynos-9825-vs-qualcomm-snapdragon-765g

Σαπάκι δηλαδή.

Με τον 855:

https://nanoreview.net/en/soc-compare/samsung-exynos-9825-vs-qualcomm-snapdragon-855

 

Επεξ/σία από youraccount
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άψογος είναι ο 9825 παιδιά και σε gaming τα παει πολύ καλά. Δεν θα αργήσει να πέσει στα 200 εκεί δεν θα έχει αντίπαλο για μένα τουλάχιστον. Το one ui είναι αψογο καμία σχέση με το παλιο TouchWiz. Η μπαταρία θα είναι άψογη θα δείτε 7000ma είναι αυτά. Συν sd amoled quick charge φορτιστής στην συσκευασία έχει όλα τα φόντα να γίνει το επόμενο κινητό μου. Δεν ξέρω τι έκδοση ufs έχει ελπίζω να είναι τουλάχιστον 3.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...