Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 - Οι πρώτες φήμες κάνουν λόγο για Always-on ProMotion οθόνη στα 120Hz


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, CheOnWeb είπε

Αν κανεις μια μικρη αναζητηση στα θεματα/topic που εχει αναφερθει ο χρηστης και δεις αυτα που γραφει, θα δεις οτι ειναι μονο joke. 

ok

pfff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Αν κανεις μια μικρη αναζητηση στα θεματα/topic που εχει αναφερθει ο χρηστης και δεις αυτα που γραφει, θα δεις οτι οχι μονο δεν ειναι joke, αλλα αν μπορουσε θα τα εβαζε σε 23,97 και οχι σε 24.

Κανε κλικ στο ονομα του και δες... η κλαψε...

είναι γνωστός λογαριασμός για πλάκα!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Federer είπε

Άσε μας ρε Apple...αφου το ανθρώπινο μάτι καταλαβαίνει μέχρι 24hz! Mια χαρά θα είμαι άλλο ένα χρόνο με το iPhone 5 μου. Κανένας λόγος για αναβάθμιση

οντως? και οι οθονες που εχουν 50 hz και αυτες με 144 πως αντιλαμβανομαστε τετοια διαφορα? εφοσον μετα τα 50 δεν θα πρεπε?
δεν γνωριζω πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εφτά μήνες από τώρα? Δλδ 8 μήνες μετά την κυκλοφορία του 12? Λίγο νωρίς δεν είναι? Τουλάχιστον θα υπάρχουν καλά δωδεκαρια στα μεταχειρισμένα από αυτούς που αλλάζουν κάθε χρόνο, δλδ να το πήρε ο άλλος Φεβρουάριο και να το πουλήσει Σεπτέμβριο, καλή φάση! 

Επεξ/σία από JcD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nitroc είπε

Εξαιρετικά νέα , επιτέλους σε Apple υψηλά refresh rates , ανυπομονώ , στον υπολογιστή η διαφορά απο τα 60 στα 144 ( mainstream πλέον )  είναι χαοτική , τόσο σε παιχνίδι όσο και γρήγορες κινήσεις σε ιστοσελίδες. 

Αξιζει δηλαδη εκτος παιχνιδιων τα 144; Εχουν διαφορα; Το σκεφτομαι να αλλαξω αλλα δεν ξερω αν αξιζει τα λεφτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Αν κανεις μια μικρη αναζητηση στα θεματα/topic που εχει αναφερθει ο χρηστης και δεις αυτα που γραφει, θα δεις οτι οχι μονο δεν ειναι joke, αλλα αν μπορουσε θα τα εβαζε σε 23,97 και οχι σε 24.

Κανε κλικ στο ονομα του και δες... η κλαψε...

Τι το περίεργο βλέπεις στα post του; Είμαι μεγάλος φαν αυτού του προφίλ και σε γενικές γραμμές ότι γράφει είναι κανόνας.

17 λεπτά πριν, JcD είπε

Σε εφτά μήνες από τώρα? Δλδ 8 μήνες μετά την κυκλοφορία του 12? Λίγο νωρίς δεν είναι? Τουλάχιστον θα υπάρχουν καλά δωδεκαρια στα μεταχειρισμένα από αυτούς που αλλάζουν κάθε χρόνο, δλδ να το πήρε ο άλλος Φεβρουάριο και να το πουλήσει Σεπτέμβριο, καλή φάση! 

Σχετικά με τα μεταχειρισμένα iPhones πλέον είμαι σίγουρος ότι κοστίζει φθηνότερα να το αγοράσεις καινούργιο παρά μεταχειρισμένο, δεν είναι λίγες οι φορές που στις αγγελίες ζητάνε περισσότερα χρήματα από την χαμηλότερη τιμή του skroutz. #mindBlown

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Federer είπε

Άσε μας ρε Apple...αφου το ανθρώπινο μάτι καταλαβαίνει μέχρι 24hz! Mια χαρά θα είμαι άλλο ένα χρόνο με το iPhone 5 μου. Κανένας λόγος για αναβάθμιση

Failed troll detected...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε του βάζετε ένα android να μην παιδεύεστε με την αντιγραφή? 😆

Βγάλτε ρε τίποτα καινούριο και πρωτοποριακό να δικαιολογησετε τα λεφτά που ζητάτε .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, charalampos21 είπε

Με αυτά τα features και Touch ID, αναβαθμίζω σίγουρα το 12 pro max μου και ας έλεγα ότι αυτή τη φορά θα το κρατήσω 2-3 χρόνια.

Το 12 pro max παίζει να είναι και η χειρότερη αναβαθμίσει που έγινε ποτέ σε iphone μόνο αλλαγή σχεδίου είχαμε φέτος και αυτή όχι τόσο μεγάλη. Σαν να κρατας 3-4 χρονια το 11 Pro max ειναι...

39 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Αξιζει δηλαδη εκτος παιχνιδιων τα 144; Εχουν διαφορα; Το σκεφτομαι να αλλαξω αλλα δεν ξερω αν αξιζει τα λεφτα. 

Στισ 6 ιντσες που ειναι τα κινητα δεν βλεπεις κατι τρομακτικο ασε που τα iphone ειναι ποιο σμουθ γενικοτερα σε οθονες pc και τηλεορασεις φυσικα και βλεπεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, farcry33 είπε

Το 12 pro max παίζει να είναι και η χειρότερη αναβαθμίσει που έγινε ποτέ σε iphone μόνο αλλαγή σχεδίου είχαμε φέτος και αυτή όχι τόσο μεγάλη. Σαν να κρατας 3-4 χρονια το 11 Pro max ειναι...

Στισ 6 ιντσες που ειναι τα κινητα δεν βλεπεις κατι τρομακτικο ασε που τα iphone ειναι ποιο σμουθ γενικοτερα σε οθονες pc και τηλεορασεις φυσικα και βλεπεις. 

Όπως όλες οι αναβαθμίσεις της Apple . Πολύ μικρά βήματα κάθε φορά και πάντα μετά τον ανταγωνισμό. Για να μην πούμε ότι μπαίνει και σε gimmick τακτικές όπως τα μαγνητικά αξεσουάρ .

οσο για τα hertz είναι η μέρα με τη νύχτα . Αφού χρησιμοποιήσεις 120 hertz και δεις το iPhone στα 60 νομίζεις ότι κοιτάς παλιά οθόνη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, farcry33 είπε

Στισ 6 ιντσες που ειναι τα κινητα δεν βλεπεις κατι τρομακτικο ασε που τα iphone ειναι ποιο σμουθ γενικοτερα σε οθονες pc και τηλεορασεις φυσικα και βλεπεις. 

Για το PC αναφερομουν. Αν εχει διαφορα απο 60 στα 144 ΕΚΤΟΣ games... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...