Προς το περιεχόμενο

που μπορώ να βρω ΚΑΦΑΟ τις WIND?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καφαο της wind ειναι δίπλα ή απέναντι ή τελος πάντων πολύ κοντά στο αντίστοιχο καφαο του οτε απο τα οποίο και παιρνεις γραμμη, αρα πρεπει να ξερεις τον αριθμό εχει του καφαο του οτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Το καφαο της wind ειναι δίπλα ή απέναντι ή τελος πάντων πολύ κοντά στο αντίστοιχο καφαο του οτε απο τα οποίο και παιρνεις γραμμη, αρα πρεπει να ξερεις τον αριθμό εχει του καφαο του οτε

συγγνώμη τι αριθμό εννοείς? είμαι λιγο άσχετος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καφαο επανω εχουν ενα τριψηφιο αριθμο, αυτον πρεπει να ξερεις, πολλες φορες αναγράφεται στην εισαγωγη του κτιρίου σου ή στο μποξακι απο το οποιο παιρνεις.

Αλλα περα  απο αυτα, σε τι ακριβως θα σου χρειαστεί εσενα η πληροφορια του να μαθεις απο πιο καφαο-καμπινα παίρνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Τα καφαο επανω εχουν ενα τριψηφιο αριθμο, αυτον πρεπει να ξερεις, πολλες φορες αναγράφεται στην εισαγωγη του κτιρίου σου ή στο μποξακι απο το οποιο παιρνεις.

Αλλα περα  απο αυτα, σε τι ακριβως θα σου χρειαστεί εσενα η πληροφορια του να μαθεις απο πιο καφαο-καμπινα παίρνεις;

θέλω να μάθω πόσο μακριά είναι γιατί έχω κακά νούμερα ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill2015 είπε

Με το προφίλ που βλέπω μάλλον είσαι σε αστικό κέντρο συνδεδεμένος 

Καλημέρα

Αρα πρέπει να φέρω τεχνικό στο σπίτι η δεν έχει καμιά σχέση

βρίσκομαι Νεα σμύρνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχεις Wind ή ΟΤΕ; Θα πρότεινα γενικά να κάνεις μια βόλτα γύρω στην περιοχή σου και να δεις την επωνυμία της εταιρίας που έχουν τα καφάο.

Αλλά γενικά αυτό που γίνετε είναι ότι η εταιρίες νοικιάζουν τα καφάο μεταξύ τους δηλαδή μπορεί εσύ να πληρώνεις wind αλά να παίρνεις από ΟΤΕ.

Βέβαια θα πρέπει το καφάο να έχει και ελεύθερη "πρίζα" για εσένα αλλιώς φαντάζομαι παίρνεις από αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, apostolos22 είπε

Τώρα έχεις Wind ή ΟΤΕ; Θα πρότεινα γενικά να κάνεις μια βόλτα γύρω στην περιοχή σου και να δεις την επωνυμία της εταιρίας που έχουν τα καφάο.

Αλλά γενικά αυτό που γίνετε είναι ότι η εταιρίες νοικιάζουν τα καφάο μεταξύ τους δηλαδή μπορεί εσύ να πληρώνεις wind αλά να παίρνεις από ΟΤΕ.

Βέβαια θα πρέπει το καφάο να έχει και ελεύθερη "πρίζα" για εσένα αλλιώς φαντάζομαι παίρνεις από αλλού

wind 50mbs

στα 40 μετρά έχει μια καμπίνα της cosmote ειναι νμζ

Επεξ/σία από Kaydondada
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπές εδώ τσέκαρε πάνω δεξιά όλα τα πεδία και δες στην οδό σου τι υπάεχει  

Βάλε τη διεύθυνση σου και σου λέει σε πιο καφάο είσαι αν έχεις πάνω από ένα το βλέπεις απο το κατανεμητή π.χ θα λέει 250 10-13  250 είναι το καφαο 10-13 το όριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, bill2015 είπε

Μπές εδώ τσέκαρε πάνω δεξιά όλα τα πεδία και δες στην οδό σου τι υπάεχει  

δεν το έχουν κάνει Update δεν  δείχνει αυτό που είναι κοντά στο σπίτι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Kaydondada είπε

δεν το έχουν κάνει Update δεν  δείχνει αυτό που είναι κοντά στο σπίτι μου

Δεν ειναι απαραίτητο να εισαι σε αυτο που ειναι δίπλα σου, για αυτο σου ειπα στην αρχή πρεπει να ξερεις απο που παίρνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...