Προς το περιεχόμενο

Πιστωτική Πειραιώς (Visa Classic)


thetall

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να βγάλω μια πιστωτική της Πειραιώς Visa Classic για μικρές καθημερινές αγορές ( εχω υπολογίσει ένα στάνταρ ποσό το μήνα) και θέλω να εκμεταλλευτώ στο έπακρο τα προνόμια με yellows και ότι άλλα προνόμια σου δίνει η κάρτα ( δεν τα ξέρω όλα )... αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να με καθοδηγήσει ! 

ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Δημήτρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε τράπεζα έχει το δικό της πρόγραμμα επιβράβευσης. Η Πειραιώς τα yellows, η alpha bank το bonus, η Eurobank το  Επιστροφή κλπ. Στην σελίδα της κάθε τράπεζας διαβάζεις αναλυτικά λεπτομέρεις πως λειτουργεί το κάθε πρόγραμμα και πως εξαργυρώνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, thetall είπε

θέλω να βγάλω μια πιστωτική της Πειραιώς Visa Classic για μικρές καθημερινές αγορές ( εχω υπολογίσει ένα στάνταρ ποσό το μήνα) και θέλω να εκμεταλλευτώ στο έπακρο τα προνόμια με yellows και ότι άλλα προνόμια σου δίνει η κάρτα ( δεν τα ξέρω όλα )... αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να με καθοδηγήσει ! 

ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Δημήτρης

Θα πρέπει να αγοράζεις από τους μεγάλους συνεργάτες.

Σκλαβενίτης, schell κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία , η τύπησα που μίλησα στην τράπεζα μου είπε οτι εκτός απ τα γελοου γίνονται και διάφορες κληρώσεις, μου είπε χαρακτηριστικά για ένα πρόγραμμα που κάθε εβδομάδα κληρώνει 100 ευρω δωροεπιταγες τις οποίες μπορείς να εξαργύρωσες με προϊόντα σε επιλεγμένα καταστήματα της γειτονιάς όπως χαρακτηριστικά είπε τα οποία συμμετέχουν σε αυτό το πρόγραμμα της Πειραιώς, γνωρίζεται κάτι γι΄αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, thetall είπε

ωραία , η τύπησα που μίλησα στην τράπεζα μου είπε οτι εκτός απ τα γελοου γίνονται και διάφορες κληρώσεις, μου είπε χαρακτηριστικά για ένα πρόγραμμα που κάθε εβδομάδα κληρώνει 100 ευρω δωροεπιταγες τις οποίες μπορείς να εξαργύρωσες με προϊόντα σε επιλεγμένα καταστήματα της γειτονιάς όπως χαρακτηριστικά είπε τα οποία συμμετέχουν σε αυτό το πρόγραμμα της Πειραιώς, γνωρίζεται κάτι γι΄αυτο ?

Ναι, αλλά για περιορισμένο χρονικό διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες που ψωνίζεις πιο συχνά, και από εκεί διάλεξε ποια πιστωτική σε συμφέρει 

Ούτως ή άλλως πλέον τα bonus είναι περιορισμένα, και σταδιακά καταργούνται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Δες που ψωνίζεις πιο συχνά, και από εκεί διάλεξε ποια πιστωτική σε συμφέρει 

Ούτως ή άλλως πλέον τα bonus είναι περιορισμένα, και σταδιακά καταργούνται

εχω επιλέξει ποια θέλω (το γραφω στο θέμα)... οπότε το μόνο που μπορω να εκμεταλλευτώ ουσιαστια, ειναι το που ψωνίζω για να εχω το μέγιστο κέρδος από γελοους...

οτι άλλη συμβουλή έχει να προτείνει κάποιος όσον αφορά την καλύτερη αξιοποίηση των δυνατοτήτων που μπορεί να σου προσφέρει η συγκεκριμένη πιστωτική που αναγράφω στην επικεφαλίδα ευπρόσδεκτη..

ευχαριστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, thetall είπε

εχω επιλέξει ποια θέλω (το γραφω στο θέμα)... οπότε το μόνο που μπορω να εκμεταλλευτώ ουσιαστια, ειναι το που ψωνίζω για να εχω το μέγιστο κέρδος από γελοους...

Συγνώμη, αλλά με τι κριτήρι επέλεξες δηλαδή ; 

Γιατί το πας λίγο ανάποδα, λες θα πάρω αυτήν την κάρτα, από που πρέπει να ψωνίζω για να παίρνω το μέγιστο κέρδος από αυτήν, ενώ το σκεπτικό σου θα έπρεπε να είναι 

"Ψωνίζω από εκεί, με ποια κάρτα θα έχω το μέγιστο κέρδος ;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AristidisZ είπε

Συγνώμη, αλλά με τι κριτήρι επέλεξες δηλαδή ; 

Γιατί το πας λίγο ανάποδα, λες θα πάρω αυτήν την κάρτα, από που πρέπει να ψωνίζω για να παίρνω το μέγιστο κέρδος από αυτήν, ενώ το σκεπτικό σου θα έπρεπε να είναι 

"Ψωνίζω από εκεί, με ποια κάρτα θα έχω το μέγιστο κέρδος ;"

εχω τους λογους μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έχω πιστωτική κάρτα της Πειραιώς με επιβραβεύση yellow και ήξερα ότι όλες οι συναλλαγές δίνουν τουλάχιστον 1 yellow/1€.

Άλλαξε αυτό ?

Πλήρωσα το λογαριασμό της δευα από το site της δευα και πήρα 1 yellow/ 10€ !!

Είναι σωστο αυτό ? Έτσι πάει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, pluss είπε

 

 

3 ώρες πριν, pluss είπε

Ναι, έτσι πάει. Σύμφωνα με τους όρους του προγράμματος ανταμοιβής, για πληρωμές προς το Δημόσιο, παίρνεις 1 πόντο για κάθε 10€ που πληρώνεις.

Δευα γράφω, όχι δημόσιο.

Επεξ/σία από GREGORYMO
Συμπληρώμα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...