Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το πρώτο (βίαιο) trailer της νέας ταινίας Mortal Kombat


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω δει τόσες πολλες ταινίες στην ζωή μου που μου απέδωσε ένα ξεχωριστό skill μπορώ να καταλάβω μια ταινία απο λίγα δευτερόλεπτα του trailler της

 

Φθηνή, καμία σχέση με τις προηγούμενες, αλλοιώνει την ιστορία ξεπέτα που λέμε και στο χωριό μου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, PantelisPt είπε

Το tekken το είχε κάνει πολύ καλύτερα...

Σε λίγο θα μας πεις ότι και το Dragon Ball ήταν ταινιάρα...! :P

Μέχρι και οι παλιές ταινίες του Mortal Kombat είναι πολύ καλύτερες από το Tekken. Οπότε φαντάσου.

Επεξ/σία από rafinos
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, rafinos είπε

Μέχρι και οι παλιές ταινίες του Mortal Kombat είναι με τεράστια διαφορά καλύτερες από το Tekken. 

Γιατί τι είχαν οι παλιότερες ταινίες του Mortal Kombat? 

 

Καλό σχετικά budget 

Καλούς σχετικά ηθοποιούς

Καλό σενάριο σε σχέση με την ιστορία του παιχνιδιού

και την κάνανε με βάση πληροφοριών τους αυτό!!!!!!!

 

5bc077bc8c295726b28fb8e8564833de.jpg

 

Σήμερα μετά απο αλλεπάλληλες επιτυχίες των τιτλων του Mortal Kombat (που δείχνει ότι υπάρχει κοινό και άρα λόγος επένδυσης)

 

Με την ιστορία αλλά και τους χαρακτήρες (διαμέσου των υψηλής ποιότητας κλιπ στα παιχνίδια ) εμπλουτισμένους με μύθους και λεπτομέρειες 

βγάζουν αυτή την ξεπέτα όπου δυο 60χρονοι  λένε i am sub zerrooo Κάκηστα και ι αμ σκορπιον ΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡρ και τρώει ξύλο ο subzero o αρχηγός.. :P  (επειδή ο τύπος στο σενάριο που η μόνη ενασχόληση του με το mortal kombat ήταν 10 λεπτά google θυμάται πιο έντονα την φράση των τελευταίων τίτλων "get over here" του scorpion και άρα εκει θα δώσει focus )

Επεξ/σία από Dr_Pepper
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Dr_Pepper είπε

Γιατί τι είχαν οι παλιότερες ταινίες του Mortal Kombat? 

 

Καλό σχετικά budget 

Καλούς σχετικά ηθοποιούς

Καλό σενάριο σε σχέση με την ιστορία του παιχνιδιού

και την κάνανε με βάση πληροφοριών τους αυτό!!!!!!!

 

5bc077bc8c295726b28fb8e8564833de.jpg

 

Σήμερα μετά απο αλλεπάλληλες επιτυχίες των τιτλων του Mortal Kombat (που δείχνει ότι υπάρχει κοινό και άρα λόγος επένδυσης)

 

Με την ιστορία αλλά και τους χαρακτήρες (διαμέσου των υψηλής ποιότητας κλιπ στα παιχνίδια ) εμπλουτισμένους με μύθους και λεπτομέρειες 

βγάζουν αυτή την ξεπέτα όπου δυο 60χρονοι  λένε i am sub zerrooo Κάκηστα και ι αμ σκορπιον ΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡρ και τρώει ξύλο ο subzero o αρχηγός.. :P  (επειδή ο τύπος στο σενάριο που η μόνη ενασχόληση του με το mortal kombat ήταν 10 λεπτά google θυμάται πιο έντονα την φράση των τελευταίων τίτλων "get over here" του scorpion και άρα εκει θα δώσει focus )

Βασικά μάλλον έχεις δίκαιο! Απλά επειδή δεν είναι και ταινίες ορόσημο απλά έκανα την σύγκριση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία φαίνεται απολαυστική το μόνο που με αγχώνει είναι εαν θα μπορέσω να την ευχαριστηθώ στις αίθουσες γιατί δεν επικροτώ την πειρατεία.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, billstamaniac είπε

Περιμένουμε και

 

street fighter pixel GIF

Μετά από το έπος που ήταν το πρώτο Street fighter, δεν πιστεύω ότι θα μπορούσε η οποιαδήποτε νέα ταινία να το ξεπεράσει.

See the source image

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τρειλερ δεν με έπεισε....... Μπορεί κάποιος με επιχειρηματολογία και χωρίς  ουγκα-ουγκα   να μου βρει κατι στραβο με αυτήν την εκδοχή του mortal kombat , την οποία  θεωρώ μια από τις καλύτερες ταινίες που δεν εγινα ποτέ ;;; 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, stasa76 είπε

Το τρειλερ δεν με έπεισε....... Μπορεί κάποιος με επιχειρηματολογία και χωρίς  ουγκα-ουγκα   να μου βρει κατι στραβο με αυτήν την εκδοχή του mortal kombat , την οποία  θεωρώ μια από τις καλύτερες ταινίες που δεν εγινα ποτέ ;;; 

 

 

θυμαμαι ποσο hype ειχα μετα απο αυτο το ας πουμε trailer.  Κριμα πραγματικα που δεν προχωρησε. Παντως το καινουριο δεν φαινεται ασχημο, πολυ πιο κοντα σε Mortal Kombat σε σχεση με οτι εχω δει μεχρι σημερα σε σειρες και ταινιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...