Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το πρώτο (βίαιο) trailer της νέας ταινίας Mortal Kombat


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ στο τρέιλερ βλέπω ξύλο και μαχαιρώματα χωρίς αίμα (!) και μπόλικα εφέ. Λογοκριμένη λοιπόν "βία" για 12άχρονα. Πάλι για τον p0υt$0 θα είναι η ταινία. 

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

30 λεπτά πριν, anax111 είπε

Εγώ στο τρέιλερ βλέπω ξύλο και μαχαιρώματα χωρίς αίμα (!) και μπόλικα εφέ. Λογοκριμένη λοιπόν "βία" για 12άχρονα. Πάλι για τον p0υt$0 θα είναι η ταινία. 

Δες το R rated trailer αν θες να δεις αίμα.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο κεντρικος πρωταγωνιστης ποιος ειναι στην ταινια αυτος που μιλαει η Sonya και εχει και το σημαδι με το δρακο, γιατι απο οτι καταλαβα δεν ειναι ο υπερτατος Liu Kang και γιατι ο κεντρικος villain να ειναι ο sub zero και οχι ο Shang Tsung ή ο Shao Kahn.

Και αλλαξανε το στορι των παλιων ταινιων και των παιχνιδιων...

Παντως καλο φαινεται!!

ΥΓ : Ποιο tekken και street fighter ρε παιδια ετη φωτος μπροστα το ΜΚ!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργησαν αλλα το καταλαβαν οτι χρειαζεται και λιγο αιμα , τωρα με τα λοκνταουν θα γεμισουμε με serial killers.

spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω το 1 το ειχα λατρεψει σαν πιτσιρικας. Το 2 οκ, αλλα το 1 ειχε κατι να πει.

 

εννοειται τα soundtrack και απο τις 2 ταινιες αγορασμενα, τωρα και σε αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αίσχος!!!!Δε βάλανε την Chun-li!Να τη μποϊκοτάρουμε την ταινία άπαντες!!

 

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ στην κομματαρα που κρατησαν το ιδιο θεικο  κομματι και πλεον ειναι πιο έπικ με συνοδεια ορχηστρας!!!!

Απιστευτο trailer και νομιζω θα ειναι τοσο καλο οσο το πρωτο που το ειδα οταν ημουν πιτσιρικας και μου ειχαν πεσει τα σαγονια!!!!!!!

 

Καταγραφή.JPG

 

Επεξ/σία από rockmike
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχιζω και φοβαμαι πως η δικια μου γενια δεν προκειται να ζησει μια καλη ταινια βιντεοπαιχνιδιου. απιαστο ονειρο. στα κομικσ πηρε 30-40 χρονια. αιντε να δουμε ποσες δεκαετιες θα παρει στα βιντεογκαιμσ

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζει το στυλ του Mortal Kombat 9 σε PS3/Xbox 360.

Βλέπω η Netherealm studio να μην έχει καμία ανάμειξη και αυτή πραγματικά το απογείωσε. Ούτε καν μερικούς από τους αστείους διαλόγους δεν έχουν. Μόνο ο Κάνο δείχνει να δίνει ατάκες αλλά όλο φαίνεται για μεγάλο flop.

αν εξαιρέσεις κάποια ειδικά εφέ που ταιριάζουν με το Μόρταλ μέχρι και η πρώτη ταινία είχε καλύτερες χορογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1ον, η ταινία δεν είναι από τη Disney, μην ανησυχείτε δεν θα εμφανιστεί ο iron man χαχαχαχα.

2ον, παραγωγός είναι ο δημιουργός των Saw, Annabelle, Insidious, The Conjuring. Είναι ο μόνος που έχει συνεχή επιτυχία σε R-Rated ταινίες, ξέρει τη δουλειά.

3ον, φυσικά και δεν θα είναι splatter η ταινία, θέλουν να έχουν έσοδα οι άνθρωποι, δεν φτάνουν οι λάτρεις του είδους για να καλύψει ούτε το 1% του κόστους της.  Το κοινό του video game δεν φτάνει για να έχει εμπορική επιτυχία η ταινία.

Επεξ/σία από aypnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...