Προς το περιεχόμενο

Φριτεζα αέρος χωρίς λάδι

lyda94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 hours ago, Havik said:

Μετά από ψάξιμο πληροφοριών στο ίντερνετ  η γνώμη που σχημάτισα είναι ότι είναι σαν φούρνος με αέρα, σε μικρότερο μέγεθος.

Να ρωτήσω πατάτες πόσα γραμμάρια χωράει; το manual τι λέει; Δεν αναφέρομαι στο μέγεθος / όγκο του καλαθιού.

το ίδιο είναι σαν αποτέλεσμα, απλά έχει περισσότερες ευκολίες.
επίσης δεν έχει να ζεστάνει/κυκλοφορήσει όλο τον όγκο του φούρνου, οπότε κάνει πιο γρήγορα και με μικρότερη κατανάλωση, για να κάνω 1kg σε φούρνο θέλω 40 λεπτά περίπου, ενώ σε αυτό πέφτει στα 20 οι tefal κάνουν και ανακάτεμα τις πατάτες μόνες τους, οπότε δεν ασχολείσαι καν 

• Like 1
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 34
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Παιδιά ήρθε η φριτεζα! Λοιπόν... Αρχικά, σε θέμα ταχύτητας είναι όντως λίγο αργή! Κάναμε πατάτες και κοτομπουκιες. Οι πατάτες έγιναν σε 18 λεπτά και οι κοτομπουκιες σε 8. Ανά 5 λεπτά περίπου

Πολύ καλή επιλογή, μαγειρεύει πιάτα μεστά υγιεινής. Εγω έχω πάρει εδώ και 1+χρόνο και έχω ήδη πέσει από τα 103 στα 96 κιλά. μια κουταλιά λαδάκι έτσι για τη νοστιμιά και είσαι άρχοντας

Τα ρομποτακια δεν τα έχω χρησιμοποιήσει καθόλου, δεν γνωρίζω.  Η κλασική φριτεζα μας είχε λύσει τα χέρια ξεκάθαρα! Ειδικά εγώ, ούσα άχρηστη στη μαγειρική, τα πέταγα μέσα και τελείωνε η υπόθεση! Ε

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Dark_son20 είπε

tefal κάνουν και ανακάτεμα τις πατάτες μόνες τους, οπότε δεν ασχολείσαι καν 

αυτο με το ανακατεμα δουλευει καλα? εχω ακουσει οτι λιωνει το φαγητο..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
59 minutes ago, lyda94 said:

αυτο με το ανακατεμα δουλευει καλα? εχω ακουσει οτι λιωνει το φαγητο..

τον αναδευτήρα τον αφήνεις μέσα μόνο για τις πατάτες άντε και τίποτα μικρές παναρισμένες μπουκιές στα υπόλοιπα τον βγάζεις

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ενδιαφέρομαι και εγώ για φριτέζα αέρος. Το αντικολλητικό υλικό ξέρουμε τι είναι ακριβώς; Τεφλον; μιλάω για την HomeVero κυρίως. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 ώρες πριν, camel555 είπε

Ενδιαφέρομαι και εγώ για φριτέζα αέρος. Το αντικολλητικό υλικό ξέρουμε τι είναι ακριβώς; Τεφλον; μιλάω για την HomeVero κυρίως. 

Θα σε γελάσω, δεν το έχει κοιτάξει και καθόλου. Πάντως εμείς την έχουμε ευχαριστηθεί τόσες μέρες!

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.