Προς το περιεχόμενο

Επιλογη cpu/mobo/ram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 46
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

με δεδομένο ότι οι gpu πουλιουνται σε διπλάσιες-τριπλάσιες τιμές βεβαίως και είσαι μια χαρά. Στο budget σου θα αγόραζα την φθηνότερη Ζ490 (125ευρώ) + Ι5 10400F

Με 600 ευρώ αγοράζεις 5600Χ Β550 16gb 3600 c16 και επώνυμο 650άρι. Με 400 ευρώ αγοράζεις 10400f H470 16gb 3000 και επώνυμο 650άρι. Κάνεις πάνω κάτω την ίδια δουλειά, σε multiplayer mmo φυσικ

Όλα είναι πολύ απλά, γιατί φθάσαμε να γυρνάμε γύρω γύρω? Και κάρτα να άλλαζες αύριο το πρωί πάλι μια χαρά θα στεκόταν ο 10400. Με οθόνη;144hz 1080 δεν νομίζω ότι έχεις βλέψεις για 3080 και άνω κάρτες.

10 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Τα βράδυα έρχομαι στην σύντροφο και το pc το έχω σπίτι,

επομένως αράζω forum όσο με αφήνει ήσυχο, μόλις φάω agro τα κλείνω κι αύριο πάλι 😁

Έχω ένα χρέπι εδώ 2400g με 8gb 2666 single channel και σηκώνει μόνο baldurs gate το πολύ.

Αμαρτία να έχεις single channel 2666 , ο 2400g χάνει την μισή του δύναμη. Τον έχω με dual channel 3200 και δίνει περίπου 75 fps μ.ο στο Fortnite όλα medium + distance epic.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.