Προς το περιεχόμενο

Νέες παρέες


dim_mnia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello!

Εδώ και 1 χρόνο ήρθα αθήνα για work! Μένω με παππούδια, ξεκίνησα work τον φεβρουάριο αλλά άμεσα μας έκλεισαν μεσα από τότε...

Επειδή δεν έχω καθόλου παρέες εδώ... και 1 χρόνος δε παλεύεται χωρίς ανθρώπινες επαφές, δημιούργησα αυτό το thread μήπως μένει κανείς δυτικά προάστεια προς αιγάλεω μεριά και αν ψήνεται για παρέα :D (long shot αλλά δεν χάνω κατι Ι guess). Φυσικά τώρα με lockdown κτλ είναι κάπως δύσκολο, αλλά δεν είναι αναγκαίο να γίνει τώρα οτιδήποτε, απλώς αν ενδιαφέρεται κάποιος ή είναι σε παρόμοια θέση ας κρατήσουμε επαφή:D

Thankss

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσο διαρκεί αυτή η κατάσταση πάντως δεν θα ήταν καλή ιδέα να συναναστρέφεσαι με άκυρα άτομα από την στιγμή που μένεις με τα παππούδια, εκτός αν έχουν κάνει το εμβόλιο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, cthulhucarbide είπε

Για όσο διαρκεί αυτή η κατάσταση πάντως δεν θα ήταν καλή ιδέα να συναναστρέφεσαι με άκυρα άτομα από την στιγμή που μένεις με τα παππούδια, εκτός αν έχουν κάνει το εμβόλιο

προφανώς και το έκαναν! (βασικά γ ια αυτόν τον λόγο το έγραψα αυτό το ποστ τη συγκεκριμένη στιγμή :D)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, aromeo είπε

Συγγνώμη επειδή είμαι βλάχος και Αθήνα δεν έχει τύχει να ζήσω, το work είναι η εργασία που λέμε; 

Ναι, αλλά το λέμε μόνο όσοι χωριάτες ήρθαμε στην Αθήνα για work, αφού στην επαρχία το λέμε κανονικά δ'λιά. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, aromeo είπε

Συγγνώμη επειδή είμαι βλάχος και Αθήνα δεν έχει τύχει να ζήσω, το work είναι η εργασία που λέμε; 

Καλά, εσένα ο Κωστόπουλος (ο κατά δήλωσή του μέγας αυτός ξεβλαχευτής) πώς κατάφερες και δεν σε ξεβλάχεψε; Διαβάστε μωρέ κανα κωστοπουλικό περιοδικό να μπείτε στο δρόμο το σωστό

Dim! αν είσαι κοπέλα είμαι μέσα

:ρρρ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bitbit είπε

αυτό δεν είναι ρατσιστικό τώρα; (μια που είναι και της μόδας)

Οχι! γιατί φρόντισα να υπονοήσω ότι πλακίζω. Είχα πρόγραμμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, TriLoBiTe είπε

Καλά, εσένα ο Κωστόπουλος (ο κατά δήλωσή του μέγας αυτός ξεβλαχευτής) πώς κατάφερες και δεν σε ξεβλάχεψε; Διαβάστε μωρέ κανα κωστοπουλικό περιοδικό να μπείτε στο δρόμο το σωστό

Και μου έλεγε ο πατέρας μου, "Πάρε ρε μουσχάρ' κανά Nitro μπας και δεις χαϊρ' ", τίποτα εγώ μόνο Super Κατερίνα ΧΑΧΑ ΤΙ ΛΕΩ, Power ήθελα να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, dim_mnia said:

Hello!

Εδώ και 1 χρόνο ήρθα αθήνα για work! Μένω με παππούδια, ξεκίνησα work τον φεβρουάριο αλλά άμεσα μας έκλεισαν μεσα από τότε...

Επειδή δεν έχω καθόλου παρέες εδώ... και 1 χρόνος δε παλεύεται χωρίς ανθρώπινες επαφές, δημιούργησα αυτό το thread μήπως μένει κανείς δυτικά προάστεια προς αιγάλεω μεριά και αν ψήνεται για παρέα :D (long shot αλλά δεν χάνω κατι Ι guess). Φυσικά τώρα με lockdown κτλ είναι κάπως δύσκολο, αλλά δεν είναι αναγκαίο να γίνει τώρα οτιδήποτε, απλώς αν ενδιαφέρεται κάποιος ή είναι σε παρόμοια θέση ας κρατήσουμε επαφή:D

Thankss

θα το γραψω και δημοσια .αν εισαι αγορι,αντρας go for it. αν εισαι κοπελα,γυναικα προσεχε .δεν λεω τπτ παραπανω.πολλα παραξενα ατομα ...

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, poulinos είπε

 αν εισαι κοπελα,γυναικα προσεχε .

Αν ήταν κοπέλα θα έβαζε για τίτλο του θρεντ Νέες περιπέτειες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, poulinos είπε

θα το γραψω και δημοσια .αν εισαι αγορι,αντρας go for it. αν εισαι κοπελα,γυναικα προσεχε .δεν λεω τπτ παραπανω.πολλα παραξενα ατομα ...

poulinos πάνε αυτά που ήξερες, τώρα τα αγόρια κινδυνεύουν περισσότερο. Είναι πολλοί οι ψήστες

Επεξ/σία από Bitbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 minutes ago, Bitbit said:

poulinos πάνε αυτά που ήξερες, τώρα τα αγόρια κινδυνεύουν περισσότερο. Είναι πολλοί οι ψήστες

αυτο δεν το σκεφτηκα.

 

51 minutes ago, TriLoBiTe said:

Αν ήταν κοπέλα θα έβαζε για τίτλο του θρεντ Νέες περιπέτειες 

😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...