Προς το περιεχόμενο

Αγορά Lan tester


pavloa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να αγοράσω ενα lan tester για rj45  και rj11.

Εγώ έχω βρει αυτά τα τρία.

https://www.banggood.com/BSIDE-FWT11-RJ11-RJ45-Wire-Tracker-Tracer-Telephone-Ethernet-LAN-Network-Cable-Continuity-Tester-Detector-p-1061272.html

https://www.banggood.com/DANIU-RJ45-RJ11-RJ12-CAT5-LAN-Network-Tool-Kit-Cable-Tester-Crimp-Crimper-Plier-p-1157265.html

https://www.banggood.com/4-In-1-Network-Cable-Tester-RJ45RJ11USBBNC-LAN-Cable-Cat5-Cat6-Wire-Tester-p-1095206.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο? Αν όχι τότε πιο από τα τρία να πάρω?

Επεξ/σία από pavloa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις το μεσαίο  αν το παιρνεις για την πρέσα.

Το εργαλείο είναι μέτριο και για την εποχη μας που θα πατσάρεις cat6 καλώδια, θα σου σταματήσει να δουλεύει μετά τα 20 πρώτα. Πάρε αυτό

Πάλι δύο από τα μεσαία που έχω δουλεψει, είναι κάτω του μετρίου η ποιότητα και δεν εχει νόημα να αμφιβάλεις για την ακρίβεια του, ή για το αν έχει χαλάσει. Δώσε κάτι παραπάνω και πάρε κάτι που θα σου κρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgeps21 είπε

Μην πάρεις το μεσαίο  αν το παιρνεις για την πρέσα.

Το εργαλείο είναι μέτριο και για την εποχη μας που θα πατσάρεις cat6 καλώδια, θα σου σταματήσει να δουλεύει μετά τα 20 πρώτα. Πάρε αυτό

Πάλι δύο από τα μεσαία που έχω δουλεψει, είναι κάτω του μετρίου η ποιότητα και δεν εχει νόημα να αμφιβάλεις για την ακρίβεια του, ή για το αν έχει χαλάσει. Δώσε κάτι παραπάνω και πάρε κάτι που θα σου κρατήσει.

Την πρέσα την έχω είδη, δεν θυμάμαι από που και πότε την είχα πάρει αλλά ως τώρα με έχει βολεψει για cat 5e και rj11. Έχω στο μυαλό μου να πάρω μια καλύτερη και μάλλον αυτήν που πρότεινες.

Για lan tester να πάρω ένα από τα δύο εκτός από αυτό που έχει και την πρέσα?Για απλή χρήση το θέλω αλλά εντάξει να μια είναι και τις πλάκας και μετά από 2-3 χρήσεις να τα παίξει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, pavloa είπε

Την πρέσα την έχω είδη, δεν θυμάμαι από που και πότε την είχα πάρει αλλά ως τώρα με έχει βολεψει για cat 5e και rj11. Έχω στο μυαλό μου να πάρω μια καλύτερη και μάλλον αυτήν που πρότεινες.

Για lan tester να πάρω ένα από τα δύο εκτός από αυτό που έχει και την πρέσα?Για απλή χρήση το θέλω αλλά εντάξει να μια είναι και τις πλάκας και μετά από 2-3 χρήσεις να τα παίξει.

 

μπορεις να δοκιμάσεις το πρώτο, φαίνεται να έχει καλά review.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, georgeps21 είπε

μπορεις να δοκιμάσεις το πρώτο, φαίνεται να έχει καλά review.

Αυτό είχα βάλει στο μάτι από την αρχή λίγο του ότι μπορώ να το χρησιμοποιήσω και σαν γεννήτρια αν το λέω καλά για να βρίσκω που πάει κάθε καλώδιο αν χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εγω το εχω το bside τρομερα ευχαριστημενος για απλη χρηση να βρισκω καλωδια στα rack.

και ενα 2 ηλεκτρολογοι που το ειδαν στην πραξη μου ειπαν να τους το παραγγειλω. στα 18 ευρω ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...