Προς το περιεχόμενο

Demon souls Spiderman morales ultimate editionPS5 @ public 40€ [ΑΚΥΡΑ]


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, Basidar είπε

ακυρο οχι γιατι μου ηρθε μνμ να παω να παραλαβω το spiderman ultimate edition στα 40 ευρω

oxi εννοω ακυρο θα ηταν ελαχιστα κομματια τυπου κραχτης και οποιος προλαβε-γιατι βλεπω ανεβηκε χθες το βραδυ η προσφορα και σημερα στις 9 παρα που μπηκα δεν υπηρχε τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα και παρέλαβα κανονικά πριν λίγο το Demons souls στα 40€. Είχα κρατημένο και το Miles Morales αλλά δεν το πήρα γιατί δεν με ενδιέφερε να το παίξω και το είχα παραγγείλει μόνο για την τιμή. Τελικά ίσως έπρεπε να το πάρω και αυτό αν ήταν τόσο περιορισμένη η προσφορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοια πάντως δειχνουν οτι οσοι δεν έχουμε αποφασίσει πρέπει να παμε στην έκδοση με cd γιατι δεν ξέρεις ποτέ τι προσφορές παιζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛOΓΩ TEXNIKΩN ΔYΣΛEITOYPΓIΩN TO ΠPOION PS5 MARVELS SPIDERMAN ULTIMATE EMΦANIΣTHKE ME ΛANΘAΣMENH TIMH ΣTO PUBLIC.GR. H ΠAPAΓΓEΛIA EXEI AKYPΩΘEI.ΣAΣ EYXAPIΣTOYME.

ΛOΓΩ TEXNIKΩN ΔYΣΛEITOYPΓIΩN TO ΠPOION PS5 SACKBOY A BIG ADVENTURE EMΦANIΣTHKE ME ΛANΘAΣMENH TIMH ΣTO PUBLIC.GR. H ΠAPAΓΓEΛIA EXEI AKYPΩΘEI.ΣAΣ EYXAPIΣTOYME.

😑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε πρόβλημα η σελίδα τους, πήρα και εγώ το Sackboy στα 35 αλλά ακυρώθηκε. Κάπως έτσι είχα πάρει το dirt 4 day one στα 30 ευρώ κάποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αν καποιος παραλαβει και εμεις εχουμε φαει ακυρο με sms, καλο ειναι να ανεβασει την αποδειξη αγορας ωστε να παμε Συνηγορο Καταναλωτη. 

Δεχομαι να ειναι λαθος του συστηματος, αλλα οχι να παραλαμβανουν οι μισοι και οι αλλοι οχι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι φουλ άδικο.
Όταν πήγα για παραλαβή ήταν διαθέσιμα όλα όσα έβαλα για κράτηση. Δηλαδή και το Spiderman το απλό στα 30€ και η ενισχυμένη έκδοση στα 40€ και το Demons Souls στα 40€ το οποίο τελικά ήταν το μοναδικό που παρέλαβα.

Αν ήθελα δηλαδή τα έπαιρνα και τα 3 κανονικά άσχετα που για δικούς μου λόγους πήρα το ένα μόνο.

Μου έχει στείλει ήδη ένα μέλος για τα στοιχεία της παραγγελίας μου, όποιος άλλος τα θέλει για καταγγελία να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα κανονικά το Demons και είχε και δίπλα και 3-4 Demons και άλλα 3-4 Spiderman κρατημένα από παραγγελίες. Άρα ούτε λάθος ούτε τπτ απλά κάποιοι παρέλαβαν και κάποιοι όχι. 

Δυστυχώς απόδειξη δεν κράτησα πετάχτηκε μαζί με τον καφέ που κρατούσα και ούτε μου πήγε το μυαλό ότι θα χρειαστεί κάπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DeareN είπε

Εγώ παρέλαβα κανονικά το Demons και είχε και δίπλα και 3-4 Demons και άλλα 3-4 Spiderman κρατημένα από παραγγελίες. Άρα ούτε λάθος ούτε τπτ απλά κάποιοι παρέλαβαν και κάποιοι όχι. 

Δυστυχώς απόδειξη δεν κράτησα πετάχτηκε μαζί με τον καφέ που κρατούσα και ούτε μου πήγε το μυαλό ότι θα χρειαστεί κάπου 

Μπορεις να ανεβασεις ομως ενα screenshot απο την παραγγελια σου που δειχνει εκτελεσμενη; Γιατι εμενα φαινεται Ακυρωμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...