Προς το περιεχόμενο

Με Gaming headset, keyboard ή mouse δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά 2πλάσιας αξίας [ΤΕΛΟΣ]


ImmortalR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(Εδω ειναι το ΛΙΝΚ) Με κάθε αγορά Gaming headset, keyboard ή mouse δωροεπιταγή 30€! Έχει συμφέρουσες προσφορές και αν κατάλαβα καλά σε οποιαδήποτε αγορά δίνει δωροεπιταγή30€.
(“Η δωροεπιταγή παραλαμβάνεται με SMS στο κινητό τηλέφωνο που θα δηλωθεί κατά την αγορά, εντός 7 ημερών από την παραλαβή της συνολικής παραγγελίας.”)
Εγω πηρα ενα ποντικι  coolermaster στα 14,90 ευρω(+3μεταφορικα) και θα χρησιμοποιησω την δωροεπιταγη σε ενα κουτι για η/υ πχ.(μινιμουμ 60ευρω αγορα)

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βαζω παρακατω τους ορους(αν και θα τους βρειτε ευκολα) για οσους δεν θελουν να πατησουν το link και αναρωτιουνται σχετικα με τα προιοντα που παιρνουν μερος στην προσφορα και σχετικα με την δωροεπιταγη.(Ισχύει έως 28/02/2021 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων)

Ισχύει για αγορά Gaming headset, keyboard & mouce μάρκας LOGITECH, RAZER, COOLERMASTER, SHARKOON & JBL και δίνεται δωροεπιταγή 30€. Η δωροεπιταγή παραλαμβάνεται με SMS στο κινητό τηλέφωνο που θα δηλωθεί κατά την αγορά, εντός 7 ημερών από την παραλαβή της συνολικής παραγγελίας. Είναι άμεσα εξαργυρώσιμη για επόμενη αγορά, στο www.kotsovolos.gr, σε φυσικό κατάστημα ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ και στο τηλεφωνικό κέντρο δεν δίνεται η δυνατότητα να καταμεριστεί σε περισσότερες από μια αγορές/παραγγελίες και αδρανοποιείται αυτόματα σε περίπτωση ακύρωσης της αγοράς. Η εξαργυρωση δωροεπιταγής αφορά επόμενη αγορά διπλάσιας αξίας . Η εξαργύρωση της δωροεπιταγής μπορεί να πραγματοποιηθεί έως 15/3/2021.

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η εξαργυρωση δωροεπιταγής αφορά επόμενη αγορά διπλάσιας αξίας"

Δηλαδή η επιταγή πρέπει να εξαργυρωθεί σε παραγγελία 60+€ ή κάνω κάποιο λάθος;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, naruto14 είπε

"Η εξαργυρωση δωροεπιταγής αφορά επόμενη αγορά διπλάσιας αξίας"

Δηλαδή η επιταγή πρέπει να εξαργυρωθεί σε παραγγελία 60+€ ή κάνω κάποιο λάθος;

Λογικά ναι, από 60€ και πάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έβαλα δυο ξεχωριστές παραγγελίες με click away και οι δυο,για το ίδιο mouse.Δηλαδή δυο όμοιες αλλά ξεχωριστές παραγγελίες.Αντιμετωπίζω το εξής θέμα:

Στην πρώτη παραγγελία μου μόλις πάτησα καταχώρηση, μου ήρθαν ταυτόχρονα: sms + επιβεβαιωτικό e-mail.Στη συνέχεια μέσα από το επιβεβαιωτικό e-mail πάτησα ένα πλήκτρο που έχει για έλεγχο εξέλιξης της παραγγελίας και εκεί μου βγάζει να επιλέξω ημέρα & ώρα ώστε να κλείσω το ραντεβού.Πράγματι επέλεξα το ραντεβού που ήθελα και αμέσως μου ήρθε νέο sms όπου και αναφέρει το ραντεβού που μόλις έκλεισα.

Το θέμα είναι τώρα ότι στη δεύτερη όμοια παραγγελία με click away επίσης,μόλις πάτησα καταχώρηση μου ήρθε μόνο το επιβεβαιωτικό e-mail.Το επιβεβαιωτικό sms δεν μου ήρθε!Από το επιβεβαιωτικό e-mail πάτησα το πλήκτρο της εξέλιξης της παραγγελίας και μου έβγαλε τον αριθμό της παραγγελίας και στην κατάσταση λέει ότι είναι "Σε εκκρεμότητα". Δεν μου εμφανίζει όπως στην προηγούμενη ίδια παραγγελία επιλογή για να επιλέξω να κλείσω το ραντεβού μου! Όμως στο επιβεβαιωτικό e-mail αναφέρει ξεκάθαρα το κατάστημα που έχω επιλέξει για παραλαβή,οπότε δεν μπορεί να μην έχει καταχωρηθεί η παραγγελία!!Πώς θα κλείσω το ραντεβού μου τώρα? Λέτε κάποια στιγμή αύριο να μου έρθει σχετικό sms και να μπορώ να κλείσω ραντεβού και για τη δεύτερη όμοια παραγγελία?

Σημειώνω επίσης ότι και στις δυο click away παραγγελίες έβαλα πληρωμή με κάρτα κατά την παραλαβή.Όπως καταλάβατε το θέμα είναι αν είμαι ΟΚ και στις δυο περιπτώσεις για να πάρω κανονικά τις 2 δωροεπιταγές των 30 ευρώ.

Αν πάω στο κιόσκι του click away και παραλάβω και πληρώσω με κάρτα την ίδια στιγμή και τις δυο παραγγελίες μου (προφανώς ξεχωριστά θα τις πληρώσω,μια πληρωμή με κάρτα για κάθε παραγγελία) θα είμαι ΟΚ? Σημειώνω ότι και στις δυο παραγγελίες έχω τον ίδιο αριθμό κινητού τηλεφώνου.

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δωροεπιταγη ισχυει για ολα τα προϊοντα; Δεν ειμαι σιγουρος, αλλα νομιζω οτι σε παλιοτερη αντιστοιχη προσφορα ισχυε μονο για gaming ή πιθανον γενικα για την κατηγορια υπολογιστες. Εχει ρωτησει μηπως κανεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με προβληματίζει το λεκτικό της προσφοράς "Ισχύει για αγορά Gaming headset, keyboard & mouce" που αντι για ή έχει & (πέρα από το πως γράψανε το mouse...).
Δεν έχει πολύ λογική με κάθε αγορά 13€ ποντικιού να δίνει 30€ επιταγή αλλά ποτέ δε ξέρεις. 

Αν την πάρει κάποιος ας ενημερώσει.

Επεξ/σία από Themos3
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Με προβληματίζει το λεκτικό της προσφοράς "Ισχύει για αγορά Gaming headset, keyboard & mouce" που αντι για ή έχει & (πέρα από το πως γράψανε το mouse...).
Δεν έχει πολύ λογική με κάθε αγορά 13€ ποντικιού να δίνει 30€ επιταγή αλλά ποτέ δε ξέρεις.

Λογικά αυτό δεν θα είναι πρόβλημα αφού σε κάθε προϊόν γράφει μέσα ότι με την αγορά του παίρνεις δωροεπιταγή 30 Ευρώ για επόμενη αγορά.

Πάντως και την άλλη φορά έτσι είχε κάνει (30 Ευρώ επιταγή με την αγορά ενός gaming προϊόντος από αυτά που συμμετείχαν στην προσφορά) και είχε και πιο φθηνά προϊόντα μέσα (mousepad π.χ.).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι η δωροεπιταγή θα έρθει μέσα σε 7 μέρες νομίζω πρέπει να μας προβληματίζει. Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθει αφού τελειώσουν οι εκπτώσεις και δύσκολα θα υπάρχει κάτι αξιόλογο για να αξιοποιηθεί. Θα πρότεινα να προχωρήσουν σε αγορές όσοι ενδιαφέρονται για κάποια από τα προιόντα της καμπάνιας και είναι ήδη σε προσφορά και όχι απλά για να πάρουν τη δωροεπιαγή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προηγούμενη φορά που είχαν αντίστοιχη προσφορά δεν μου ήρθε ποτέ το SMS. Δεν ασχολήθηκα καθώς το keyboard που ήθελα να αγοράσω με την επιταγή, όπως και πολλά άλλα που είχα ως δευτερεύουσες επιλογές, άυξησαν σημαντικά την τιμή τους τις επόμενες μέρες με αποτέλεσμα ακόμα και με τη χρήση της δωροεπιταγής να είναι στο ίδιο επίπεδο τιμής με τον ανταγωνισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Σε 7 ημέρες. 

Αν είσαι τυχερός. Βασικά αν όλα πάνε καλά, θα σου έρθει εντός λίγων ωρών με SMS το πολύ από την παραλαβή της παραγγελίας.

Αλλά αν είσαι άτυχος, όπως ήμουν εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση, η δωροεπιταγή ήρθε μετά από 20 μέρες μετά από 30+ τηλέφωνα και 10+ emails. Και φυσικά ενώ μου έλεγαν λόγω της καθυστέρησης θα μετατεθεί η ημερομηνία λήξης της, δεν έγινε ποτέ και ήταν να λήξει κανονικά 28/2. Βέβαια χτες την χρησιμοποίησα οπότε κανένα πρόβλημα, απλά ήταν να μην πέσεις στην περίπτωση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, naruto14 είπε

Το ότι η δωροεπιταγή θα έρθει μέσα σε 7 μέρες νομίζω πρέπει να μας προβληματίζει. Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθει αφού τελειώσουν οι εκπτώσεις και δύσκολα θα υπάρχει κάτι αξιόλογο για να αξιοποιηθεί. Θα πρότεινα να προχωρήσουν σε αγορές όσοι ενδιαφέρονται για κάποια από τα προιόντα της καμπάνιας και είναι ήδη σε προσφορά και όχι απλά για να πάρουν τη δωροεπιαγή.

Νομίζω λέει ότι η δωροεπιταγή έχει διάρκεια 1 χρόνο, οπότε σίγουρα μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε κάποιο άλλο sales period. Έχει κανείς εντυπώσεις από το https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/gaming-mice/202653-logitech-g305-lightspeed-wireless? Έχω ένα logitech g502, αλλά τα χει φάει τα ψωμιά του, και σκέφτομαι να πάω σε wireless καθώς το καλώδιο καμιά φορά ενοχλεί σε gaming.

Επεξ/σία από matrixxx
δεν ισχυει, προσοχη μην παραπληροφορηθει κανεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...