Προς το περιεχόμενο

Με Gaming headset, keyboard ή mouse δωροεπιταγή 30€ για επόμενη αγορά 2πλάσιας αξίας [ΤΕΛΟΣ]


ImmortalR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Μία από τα ίδια και για εμένα. Μάθαμε αν γίνεται να βάλουμε 2-3 φιλολογία συνολικής αξίας 60€?

Εγω πήρα μια 15ευρη και μια 50ευρη Netflix κάρτα. Οποτε φαίνεται ότι μετράει η συνολική αξία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις ηρθε και εμενα, πρωτη παραγγελια το κουτι Phanteks Eclipse P400 TG Black/White PC Case στα 63 ευρω μονο!! Και εχω αλλες δυο που σκεφτομαι να παρω και ενα τροφοδοτικο και καμια ραμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ εμένα μου ήρθε πριν παραλάβω (πληρωμή με κάρτα) κ παρήγγειλα αμέσως το Logitech mx keys https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/keyboards-sets/202890-logitech-mx-keys-wireless. 114 στον κωτσο, από 112 στο σκρουτζ. Μου βγήκε στα 84, σε αυτά πρόσθεσε κ τα 16 για το ποντίκι (12.9+3 μεταφορικά), κέρδος 12 ευρώ κ δώρο ένα ποντίκι. Not bad αλλά μέχρι εκεί. Θα το έκανα πάλι για να πάρω κ το ποντίκι mx master 3 αλλά εκεί δεν αξίζει. Ίσως τσιμπήσω καμιά κάρτα Netflix κ εγώ ή ps plus γιατί δεν είχα σκοπό να πάρω κάτι άλλο αυτή την περίοδο. 

Επεξ/σία από george991
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αγχώνετε... Αγορά χθες το απόγευμα 2 ποντίκια σε διαφορετικές παραγγελίες από κατάστημα. Ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα.... Πάλι ο γκαντέμης θα ειμαι

Επεξ/σία από FLIMIT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, FLIMIT είπε

Με αγχώνετε... Αγορά χθες το απόγευμα 2 ποντίκια σε διαφορετικές παραγγελίες από κατάστημα. Ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα.... Πάλι ο γκαντέμης θα ειμαι

Αν επέλεξες παραλαβή από κατάστημα και δεν τα έχεις πάρει ακόμα, δεν θα σου έρθει κάτι.
Οι παραγγελίες αυτές είναι απλά να σου το κρατήσουν, και δεν το τηρούν πάντα...

Στις αποστολές κόβεται η απόδειξη και μπαίνει στο πακέτο για το courier. Τώρα αν έχεις ήδη παραλάβει, κάτι δεν πάει καλά... Καλού κακού πάρε τους τηλ

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Αν επέλεξες παραλαβή από κατάστημα και δεν τα έχεις πάρει ακόμα, δεν θα σου έρθει κάτι.
Οι παραγγελίες αυτές είναι απλά να σου το κρατήσουν, και δεν το τηρούν πάντα...

Στις αποστολές κόβεται η απόδειξη και μπαίνει στο πακέτο για το courier. Τώρα αν έχεις ήδη παραλάβει, κάτι δεν πάει καλά... Καλού κακού πάρε τους τηλ

Πλήρωσα χθες στο κατάστημα και τα παρελαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος θελει να παρει 2 προϊοντα για 2 δωροεπιταγες μπορουν να γινουν σε 1 παραγγελια ή πρεπει να μπουν 2 ξεχωριστες παραγγελιες;

Πηρε μηπως καποιος 2 δωροεπιταγες απο 1 παραγγελια 2 προϊοντων;

(Στους ορους δεν γραφει καποιο περιορισμο αλλα Κωτσοβολος ειναι αυτος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
54 λεπτά πριν, Giama είπε

Αν καποιος θελει να παρει 2 προϊοντα για 2 δωροεπιταγες μπορουν να γινουν σε 1 παραγγελια ή πρεπει να μπουν 2 ξεχωριστες παραγγελιες;

Πηρε μηπως καποιος 2 δωροεπιταγες απο 1 παραγγελια 2 προϊοντων;

(Στους ορους δεν γραφει καποιο περιορισμο αλλα Κωτσοβολος ειναι αυτος)

Γραφει "με καθε αγορα". Οχι με καθε προιον. Επομενως, το καθενα μονο του πρεπει να μπει. Οχι μαζι. Μια θα παρεις αν τα βαλεις μαζι. Αυτο γραφουν τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου φαινεται τοσο ξεκαθαρο το τι ακριβως εννοει με το "αγορα" αλλα για μεγαλυτερη σιγουρια θα κανω ξεχωριστες παραγγελιες. Διπλα μεταφορικα αλλα πιθανον να γλιτωσω ταλαιπωρια στα τηλεφωνα στη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει 3 παραλαβές από κατάστημα και στις 3 φορες την επόμενη μερα μου στείλανε όλες τις δώρο επιταγές. Από μένα είναι οκ όλα... 

Μόνο μια παραγγελία έχω με αποστολή που αγνοείται η τύχη της.... Κολλημένη εδώ και μέρες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Mike83GR είπε

Έχω κάνει 3 παραλαβές από κατάστημα και στις 3 φορες την επόμενη μερα μου στείλανε όλες τις δώρο επιταγές. Από μένα είναι οκ όλα... 

Μόνο μια παραγγελία έχω με αποστολή που αγνοείται η τύχη της.... Κολλημένη εδώ και μέρες... 

Σου έστειλαν sms για να ορίσεις ημέρα και ώρα παραλαβής ή το έβαλες εσύ? Σκέφτομαι αύριο να ορίσω ώρα παραλαβής να πάω να πάρω το ποντίκι.

Τελικά πήρες τον ssd gigabyte? Τον τσέκαρες? Αν δεν κάνω λάθος είναι DRAM-less. Όχι ότι αυτό έχει ιδιαίτερη σημασία. Σκέφτομαι να τσιμπήσω και εγώ κανα ssd/hdd  με την δωροεπιταγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, Glikos είπε

Σου έστειλαν sms για να ορίσεις ημέρα και ώρα παραλαβής ή το έβαλες εσύ? Σκέφτομαι αύριο να ορίσω ώρα παραλαβής να πάω να πάρω το ποντίκι.

Τελικά πήρες τον ssd gigabyte? Τον τσέκαρες? Αν δεν κάνω λάθος είναι DRAM-less. Όχι ότι αυτό έχει ιδιαίτερη σημασία. Σκέφτομαι να τσιμπήσω και εγώ κανα ssd/hdd  με την δωροεπιταγή.

Ναι μου έστειλαν SMS και έβαλα ώρα και ημέρα για να παραλάβω. Πήρα για την ώρα τον ssd και μια σκούπα. 

Τι εννοείς όταν λες DRAM-less; τον πήρα βασικά για να τον κάνω εξωτερικό ssd για κονσόλα. Θα φάω καμία πατάτα; 

Η κονσόλα είναι Xbox series S

Επεξ/σία από Mike83GR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...