Προς το περιεχόμενο

ΕΣΠΑ e-Λιανικο


stormrain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, papageord είπε

Νομιζω μονο ελληνικες εταιριες. 
Καποιος που να προχωραει με την υλοποιηση υπαρχει ?
Εγω ειμαι ηδη εγκεκριμενος, αλλα απο τον ιουνιο το θεμα ειναι ανενεργο.

Υπάρχει κάποια εγκύκλιος για το εάν μπορούν μόνο ελληνικές εταιρίες να σου προσφέρουν υπηρεσίες και λογισμικό?Ακόμα είμαι σε στάδιο ψαξίματος  δεν έχω φτάσει στο στάδιο υλοποίησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

On 25/05/2021 at 23:44, Phoenix7 said:

Καλησπέρα, υπάρχει κανένα νέο για αποτελέσματα σχετικά με το πρόγραμμα; Στο site που έγινε η αίτηση γράφει στην κατάσταση "Υποβεβλημένη αξιολόγηση", αυτό που μπορούμε να το ελέγξουμε ακριβώς;

 

On 30/05/2021 at 11:05, stormrain said:

Εβγαλες μηπως ακρη με αυτο? Κι εγω αυτο βλεπω και δεν καταλαβα που φαινεται ποια ειναι η υποβεβλημενη αξιολογηση τελικα.

ξέρω, ξεθάβω παλιο τοπικ, αλλά για άλλο πρόγραμμα του ΕΣΠΑ μου βγαζει ακριβώς το ιδιο status μετά που έκανα επαναυποβολή αίτησης η οποία είχε απορριφθεί γιατί έλλειπε μια σφραγίδα. Ξέρουμε τι σημαίνει αυτό το υποβεβλημένη αξιολόγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, marmagia είπε

 

ξέρω, ξεθάβω παλιο τοπικ, αλλά για άλλο πρόγραμμα του ΕΣΠΑ μου βγαζει ακριβώς το ιδιο status μετά που έκανα επαναυποβολή αίτησης η οποία είχε απορριφθεί γιατί έλλειπε μια σφραγίδα. Ξέρουμε τι σημαίνει αυτό το υποβεβλημένη αξιολόγηση;

Καλησπέρα, εγώ δεν έβγαζα άκρη και τους έστειλα email και με πήραν την επόμενη μέρα τηλέφωνο για να μου πουν ότι δεν είχαμε επιλεχθεί για το πρόγραμμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα να ρωτήσω όσοι ενταχθήκατε σας έχουν μπει τα λεφτά ? μπορώ κάπως να δω σε ποιο στάδιο βρίσκεται η αίτηση μου γιατί με οτ γραφείο του εσπα δεν βγάζω Άκρη

Επεξ/σία από makrixeris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω εγκριθεί εδώ και ένα χρόνο αλλά δεν έχω προχωρήσει στην υλοποίηση του έργου. Τώρα θέλω να αλλάξω δραστηριότητα και να βάλω νέο ΚΑΔ που αφορά λιανικό εμπόριο σε εντελώς διαφορετική κατηγορία. Ξέρετε αν γίνεται;

Ρωτάω εδώ γιατί η γυναίκα που ασχολήθηκε με τον φάκελο έχει φύγει εξωτερικό. Ωστόσο έχω τους κωδικούς ΠΣΚΕ για να το συνεχίσω και θέλω να δω αν αξίζει να ασχοληθώ.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...