Προς το περιεχόμενο

Microsoft Flight Simulator 2020 σε Xbox Series S|X


zxcv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

και εγω την εχω την απορια . Πως στριβουμε ; Μονο με το LT / RT ; ή όσο είναι πατημενα αυτά και με τον μοχλό ; Λίγο το χάνω εκεί 

Με το LS κάνοντας δεξιά ή αριστερά, δίνουμε αντίστοιχα κλίση δεξιά ή αριστερά, προσέχουμε μέχρι 30 μοίρες. Εν συνεχεία με τον ίδιο μοχλό (LS) διατηρούμε σταθερό το ύψος ή αν θέλουμε άνοδο ή κάθοδο, αντίστοιχα κάνουμε το μοχλό προς τα κάτω ή πάνω. Το LT / RT είναι βοήθεια για την ολίσθηση.  Κάνε τα πειράματά σου και καλή διασκέδαση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, GaGaS_Thess said:

και εγω την εχω την απορια . Πως στριβουμε ; Μονο με το LT / RT ; ή όσο είναι πατημενα αυτά και με τον μοχλό ; Λίγο το χάνω εκεί 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το βρείτε πουθενά διαθέσιμο αυτός εδώ είναι ο καλύτερος οικονομικός controller που υπάρχει 

http://www.thrustmaster.com/products/tflight-hotas-one

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, privateer είπε

 

Αν και δεν είναι του γούστου μου τα Simulators, θέλω arcade εγω, το πολύ 😝. Είναι πανέμορφο, με απίστευτη αίσθηση της κλίμακας !

Επεξ/σία από nekrik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα σήμερα το Hotas One,θα μεταφέρω εντυπώσεις όταν παραλάβω!!Πάνω στην τρέλα ,ένα controller για ένα game και τα μυαλά στα σύννεφα

 

Εχετε και εσείς που και που pop in στα γραφικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, nekrik said:

Αν και δεν είναι του γούστου μου τα Simulators, θέλω arcade εγω, το πολύ 😝. Είναι πανέμορφο, με απίστευτη αίσθηση της κλίμακας !

και φοβερη λεπτομερεια. Εδω μετα απο ανοδο στα 11000 ποδια και βλεπεις εχει παγο στα παραθυρα

 

0GDOABB.jpg

 

4dcbVUx.jpg

d934e536-1693-4569-98eb-c8c835f12f0c.png

Screenshot-2021-08-03-M5-19.png6uqiz2d.png

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες το παιχνιδι ειναι απιστευτο. Ειδικα που καταφεραν να τρεχει σε κονσολα !

Για οσους τους ξυνιζουν τα γραφικα το παιχνιδι ειναι flight sim οχι racing sim να κουτουλαμε τα κτηρια !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω. Κάποιες περιοχές υποτίθεται όμως ότι έχουν τρελή λεπτομέρεια και στο έδαφος.

εχιυμε λίστα με αυτές;

προσωπικα απογοητεύτηκα όχι για την έλλειψη λεπτομέρεια τους εδάφους αλλά για την έλλειψη κάποιων κτιρίων σε κάποιες πόλεις που είναι χαρακτηριστικά και φαίνονται κανονικά σε πτήσεις χαμηλού ύψους με ελικοφόρα. Για παράδειγμα ο πύργος της salesforce στο San Francisco και το καμπαναριό στην Τήνο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...