Προς το περιεχόμενο
Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! v.4

Thresh
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με αντικείμενα τα οποία χαρίζονται.

Στη ροή του νήματος επιτρέπεται αποκλειστικά και μόνο η ανάρτηση τέτοιων δωρεών, η εκδήλωση ενδιαφέροντος και, εφόσον το επιθυμούν τα μέλη, οι σχετικές ευχαριστίες.

Απαγορεύεται αυστηρά ο οποιοσδήποτε σχολιασμός, άμεσος ή έμμεσος, των δωριζόμενων αντικειμένων, της αξίας/χρησιμότητάς τους και των όρων και των προϋποθέσεων υπό τους οποίους ο δωρητής προσφέρει τα αντικείμενα.

Οι όροι και οι προϋποθέσεις αυτές, έγκεινται στη διακριτική ευχέρεια των δωρητών. 

Δεν επιτρέπονται οι αγγελίες που δημιουργούνται για να υποκαταστήσουν το νήμα, προκειμένου να μη δημιουργούνται υπόνοιες για τις όποιες αξιολογήσεις ή τη συγκέντρωση πολλαπλών αξιολογήσεων από το ίδιο αντικείμενο.

Δεν επιτρέπεται να ζητάτε να σας χαρίσουν αντικείμενα. 

Παρακαλούνται τα μέλη να ακολουθούν αυτούς τους απλούς κανόνες και, εφόσον εντοπίζουν κάποιο μήνυμα που κρίνουν ασύμβατο με τα παραπάνω, να στέλνουν αναφορά και να αποφεύγουν κάθε σχολιασμό.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, silou είπε

Καλησπέρα.

Χαρίζεται (πολύ) παλιά βιντεοκάμερα.

IMG_20211004_171534-min.jpg

Έχω εξίσου παλιές κασέτες από μια Sony handycam Video 8 (όχι Hi8). Ξέρεις αν διαβάζει τις ίδιες κασέτες;

Αν τις διαβάζει μ' ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

• Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, silou είπε

Καλησπέρα.

Χαρίζεται (πολύ) παλιά βιντεοκάμερα.

IMG_20211004_171534-min.jpg

έχω  στο σπίτι φυλαγμένες κάπου https://www.google.com/search?q=old+video+camera+cassettes&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=sNr5bPd93UNiiM%2CGB_phMwpn82jfM%2C_%3B4RbhSjRqH3gqTM%2CLkCWw-WJKmZ2bM%2C_%3BngbABOiLZmfR7M%2C_ZrgutsjPrr5uM%2C_%3BHZ4C-0dMoBz5NM%2CZDLRGbC5PsU6VM%2C_%3Bl56ZMIk-IUun2M%2CU9STrQLy2rcZPM%2C_%3BYdG569hHF9EWrM%2CPhainKLbIKEf8M%2C_%3Brwi2rEIPBRlfsM%2Cs_oyXeILex4ZsM%2C_%3Bt4vQAYI83ws7vM%2CrIYm2JkiwSbTWM%2C_%3B_GCWa0x2efNejM%2Cp62cMotfSQj4yM%2C_%3Bxz8KEhePYL-7HM%2CyaZ7GWULj3dZwM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kT0SpM5D3i5_YrVAZYydTIDOSxppA&sa=X&ved=2ahUKEwijp5vzj7HzAhXMg_0HHSi6CWEQ9QF6BAgVEAE#imgrc=ngbABOiLZmfR7M κασέτες. σκέψου τις κάμερες που ανέβαινε η θήκη πάνω και μετά πέταγε την κασσετούλα στο πλάι. πιο πολύ, παλιές σχολικές γιορτές. δεν καίγομαι, (δεν το κανα τόσα χρόνια θα μου πεις). απλά ΚΑΠΟΤΕ, πρέπει να τα κάνω ψηφιακά....

https://www.youtube.com/watch?v=oYMszuMyGG4

https://www.youtube.com/watch?v=sn_TDa9zY1c

κάτι τέτοιο, για όποιον ενδιαφέρεται...

Επεξ/σία από Trigger Happy

21 ώρες πριν, iakwvina είπε

Χαρίζονται τα εξής
Παιχνίδι Ps3 Pro Evolution 2012, μόνο cd. [Κρατημένο]

Παρέλαβα το παιχνίδι και ευχαριστώ πάρα πολύ τον χρήστη @iakwvina

• Like 1

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Conan2046 είπε

Χαρίζονται βιβλία, περιοδικά, κόμικς για να αδειάσω λίγο το σπίτι μου.

Λεπτομέρειες εδώ:

Ενδιαφέρομαι για μερικά, στέλνω pm

Επεξ/σία από iakwvina

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Conan2046 είπε

Χαρίζονται βιβλία, περιοδικά, κόμικς για να αδειάσω λίγο το σπίτι μου.

Λεπτομέρειες εδώ:

Περιοχή; Μερικά βιβλία με ενδιαφέρουν

Επεξ/σία από MessengerOfGood

Χαρίζονται    

1. Υπολογιστης lenovo m92p με cpu g1620. Xωρις μνημες χωρις δισκο.Δεν εχω τροφοδοτικο να ξερω αν λειτουργει, και αυτος ο λογος που χαριζεται. Το cpu ειναι λειτουργικο, το δοκιμασα.
  2. ψυχτρες amd am2 - intel  (καποιες με σπασμενα ποδαρακια καποιες αλλες οχι ) και 3 φανς που δεν ειναι και αθορυβα.

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

LENOVO_M92P_2988B1G_SFF.jpg

Screenshot_20.png

• Like 3

1 λεπτό πριν, Kostas.karras είπε

Χαρίζονται    

1. Υπολογιστης lenovo m92p με cpu g1620. Xωρις μνημες χωρις δισκο.Δεν εχω τροφοδοτικο να ξερω αν λειτουργει, και αυτος ο λογος που χαριζεται. Το cpu ειναι λειτουργικο, το δοκιμασα.
  2. ψυχτρες amd am2 - intel  (καποιες με σπασμενα ποδαρακια καποιες αλλες οχι ) και 3 φανς που δεν ειναι και αθορυβα.

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

Screenshot_20.png

Εχεις πμ για ολα.

3 λεπτά πριν, Kostas.karras είπε

Χαρίζονται    

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

Screenshot_20.png

Ενδιαφερομαι..

6 ώρες πριν, Chocobo είπε

Xbox 360 controller for Pc με το wireless adapter του(κινέζικο αλλά με μερικά settings windows δουλεύει το adapter κανονικά)

Δεν έχει λαστιχάκι ο ένας αναλογικός.

Ηράκλειο Κρήτης.

pm

5 λεπτά πριν, Kostas.karras είπε

Χαρίζονται    

Πρωτα ποστ εδω, μετα πμ.

Screenshot_20.png

κώστα, πάνω αριστερά είναι π3;

6 ώρες πριν, Parasomnia είπε

Καλησπέρα, 

Δεν έχω ξαναβάλει κάτι, οπότε ας αρχίσω:

1. Δύο αφαιρούμενα συρτάρια Icy dock για δίσκους sata 3,5 - μπαίνουν σε υποδοχή 5.25
2. Κουτί από παλιό HP 7600. Δείτε τις φωτογραφίες από το εσωτερικό γιατί δεν έχει τις συνηθισμένες υποδοχές για τη στήριξη της motherboard

Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει και εδώ εκτός από DM, κατά προτίμηση για παραλαβή από περιοχές Νικαίας-Κορυδαλλού

2021-10-04 13.16.46.jpg

2021-10-04 13.17.28.jpg

2021-10-04 13.18.40.jpg

2021-10-04 13.23.24.jpg

πμ

• Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • κλειδώθηκε και ξεκλειδώθηκε αυτό το θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.